Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Życie pirata na głębokich wodach - zwiastun Assassin`s Creed IV: Black Flag

18 postów w tym temacie

> Czy mi się wydaje czy oni jeszcze nie "pokazali" głosu Edwarda?
No niestety chyba nie.Trailer bardzo efektowny,ale większość lokacji w nim ukazanych mogliśmy zobaczyć na poprzednich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten zwiastun to w sporej części urywki ostatniego gameplayu więc wnosi niewiele nowego. No może jedynie zmiany w polskiej pisowni "jutro zatańczymy se ze ŚMIERCIO" :P

@Noma
Wydaje ci się ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z kazdym kolejnym zwiastunem gra podoba mi sie coraz bardziej. Jak juz pisalem w innym watku - jesli regularnie dorzucaliby nowa zawartosc, nowe statki, wyspy do zbadania, sprzet itp, przez dluuuugie miesiace od premiery nie kupilbym zadnej innej gry. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.07.2013 o 20:15, donkabanos napisał:

@Noma
Wydaje ci się ;)


W takim razie link jakbyś mógł bo ciekawi mnie jak nasz nowy bohater brzmi. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Ssseth
Forty były już w AC III i wcale nie były lepsze bowiem wyglądały jak Brotherhoodzie odbijamy dzielnicę i na tym koniec. Bardziej pasowało mi rozwiązanie z Revelations gdzie Templariusze próbowali z powrotem odbić dane terytorium.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli głównemu bohaterowi faktycznie wyrosną klejnoty, a fabuła utrzyma ten piracki poziom totalnego braku zasad, to będzie się w to grało, że aż beczki z wędzonym śledziem będą się rozlewać na lewo i prawo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@niko888

Owszem - próbowali odbić, ale tylko wówczas, gdy ktoś pomimo pełnego rozgłosu chciał przeprowadzać renowacje w mieście. Jeśli systematycznie pozbywałeś się rozpoznania, to spokojnie mogłeś wszystko odnawiać, bez obaw, że będą chcieli zdobyć dzielnicę.

Bardzo dobre rozwiązanie, ponieważ Den Defense to właściwie jedyna rzecz, za którą w Revelations nie przepadam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W tym miejscu warto przypomnieć sobie jak AC:BF ścinało się na pokazie E3. Wszystkie te trailerów trzeba brać z przymrużeniem oka.... lub poczekać dwa miesiące lub trzy po premierze, gdzie z fabryk ruszą mniej "uszkodzone" wersje :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować