Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sony wyłączy serwery MAG, SOCOM: Polskie Siły Specjalne i SOCOM Confrontation

15 postów w tym temacie

> "Na multiplayerowego pogromcę Halo jeszcze trochę Sony poczeka."
>
> Nie musi czekać, już ma - jest nim Killzone.

No to teraz pojechałeś ;]. Jeśli chodzi o sieciówke to niestety ale KZ do Halo spoooro brakuje,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta.. i znów hejty.. heheh.. mnie np Halo nie wciągnęło a KZ niesamowicie. Każdy lubi co innego jednak koniowi z klapkami na oczach nic się nie przetłumaczy.

Co do MAG`a to smutne wieści.. 256 osób na jednej mapie... ehh.. szkoda, że nie ma już zipera a nikt nie chce podjąć się tego co zrobili i wydać np drugą część.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Ta.. i znów hejty.. heheh.. mnie np Halo nie wciągnęło a KZ niesamowicie. Każdy lubi
> co innego jednak koniowi z klapkami na oczach nic się nie przetłumaczy.

Ale to nie znaczy że więcej osób gra w KZ i jest on bardziej popularny od Halo. I to nie są hejty z byle powodu tylko na to że ktoś napisał bzdurę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na jakiej podstawie sądzisz, że więcej osób gra w Halo ? rozmawiamy o konkretach czy wymysłach ? Bo na X`ie grają tylko w Halo a KZ nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2013 o 14:44, rabsonek napisał:

Na jakiej podstawie sądzisz, że więcej osób gra w Halo ? rozmawiamy o konkretach czy
wymysłach ? Bo na X`ie grają tylko w Halo a KZ nie ?

Patrząc na wyniki sprzedaży gier z obu serii oraz danych bezpośrednio z obu gier (Halo ma licznik osób online, który w niektórych momentach przekraczał liczbę sprzedanych egzemplarzy jednej części KZ).

Inną sprawą jest to, że multi w Halo 4, w porównaniu do poprzednich jest wymarłe*

*Hiperbola, fanboje nie bić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2013 o 14:52, Henrar napisał:

> Na jakiej podstawie sądzisz, że więcej osób gra w Halo ? rozmawiamy o konkretach
czy
> wymysłach ? Bo na X`ie grają tylko w Halo a KZ nie ?
Patrząc na wyniki sprzedaży gier z obu serii oraz danych bezpośrednio z obu gier (Halo
ma licznik osób online, który w niektórych momentach przekraczał liczbę sprzedanych egzemplarzy
jednej części KZ).

Inną sprawą jest to, że multi w Halo 4, w porównaniu do poprzednich jest wymarłe*

*Hiperbola, fanboje nie bić.


Tu nie chodzi o bitwę fanboi. Jak gadać to o konkretach. Ja mogę teraz napisać, że maluch po przerobionym silniku potrafił polecieć 300km/h. Gdzie to znalazłem ? a gdzieś.. to tylko tak na uboczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> "Na multiplayerowego pogromcę Halo jeszcze trochę Sony poczeka."
>
> Nie musi czekać, już ma - jest nim Killzone.

Nope, KZ2 może i fajne, ale póki co żadna gra na platformie Sony nie ma takiej popularności jak Halo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować