Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Mafia II, NFS: Most Wanted, Spec Ops: The Line i inne - sierpień w PS Plus

19 postów w tym temacie

"A jak to wygląda u Was?" - świetnie, a najlepsze jest to, że w ciągu miesiąca zwrócił mi się roczny abonament PS+ :D, Sony miażdży wszelką konkurencje grami w PS+, we wrzesniu Black Ops 2 pewnie, Far Cry 3 i Dead Space 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> fajnie mi tez live sie zwrocil :) a nawet troche zarobilem plus gry mam na zawsze

No i będziesz w nie grał wiecznie ? nigdy Ci się nie znudzą ? a no tak.. najważniejsze że będą Twoje...

A tak przy okazji to już nie mam czasu ogrywać tego wszystkiego ;) brak czasu a tu kolejne fajne tytuły ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram na xbox praktycznie tylko w gry online(usluga xl nie aktywna jakies 24 godziny w ciagu 6 lat gdzie sony co miesiac tyle nie dziala) i nawet gdyby sony pozyczylo mi 100 gier co miesiac to bym do nich nie przeszedl a czemu? Usluga online fatalna co miesiac jakies aktualizacje uniemozliwiajace grane online , wlamania i wogole sony ktore dopiero wychodzi z dolka to dla mnie porazka.
Plus jesli kto chcial ktoras z tych gier kupic juz zrobil to dawno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Gram na xbox praktycznie tylko w gry online(usluga xl nie aktywna jakies 24 godziny w
> ciagu 6 lat gdzie sony co miesiac tyle nie dziala) i nawet gdyby sony pozyczylo mi 100
> gier co miesiac to bym do nich nie przeszedl a czemu? Usluga online fatalna co miesiac
> jakies aktualizacje uniemozliwiajace grane online , wlamania i wogole sony ktore dopiero
> wychodzi z dolka to dla mnie porazka.
> Plus jesli kto chcial ktoras z tych gier kupic juz zrobil to dawno.

Podaj źródło danych o tym, że w miesiącu co najmniej 24h nie działają serwery ? i o ciągłych włamach ? ciekawe rzeczy piszesz, które nie mają nic wspólnego z rzeczywistością. Aktualizacje to chyba rzecz dobra ? a może lepiej pozostawić bugi skoro i tak gracz ich nie widzi ? Poza tym podczas aktualizacji możesz grać online ale tego też chyba nie wiemy no nie ? i jakby nie patrzeć granie po sieci za free.

Co było w MS ? kradzieże punktów, które nie mogli w 100% rozwiązać i zastąpili to w końcu gotówką, złamany system konsoli, co w wielu grach pozwalało oszukiwać w niektórych grach do czasu masowego banu. Hm... i to wszystko tylko za 200zł rocznie ;)

Co do dołka, to która firma obecnie go nie ma ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > fajnie mi tez live sie zwrocil :) a nawet troche zarobilem plus gry mam na zawsze
>
>
> No i będziesz w nie grał wiecznie ? nigdy Ci się nie znudzą ? a no tak.. najważniejsze
> że będą Twoje...
>
> A tak przy okazji to już nie mam czasu ogrywać tego wszystkiego ;) brak czasu a tu kolejne
> fajne tytuły ;)

Dokładnie - ważne, że gry będą jego i ZAWSZE będzie mógł do nich wrócić bez ponoszenia żadnych kosztów, szczególnie jak ktoś gry kolekcojnuje. Na tym polu akurat Sony przegrało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2013 o 14:47, TobiAlex napisał:

> > fajnie mi tez live sie zwrocil :) a nawet troche zarobilem plus gry mam na
zawsze
>
>
> No i będziesz w nie grał wiecznie ? nigdy Ci się nie znudzą ? a no tak.. najważniejsze

> że będą Twoje...
>
> A tak przy okazji to już nie mam czasu ogrywać tego wszystkiego ;) brak czasu a
tu kolejne
> fajne tytuły ;)

Dokładnie - ważne, że gry będą jego i ZAWSZE będzie mógł do nich wrócić bez ponoszenia
żadnych kosztów, szczególnie jak ktoś gry kolekcojnuje. Na tym polu akurat Sony przegrało.


Oki, jeżeli ktoś lubi kolekcjonować to tak, Sony wypada gorzej.. jednak jak się zazwyczaj kolekcjonuje to to co się chce a nie to co narzucają. Poza tym znam wielu kolekcjonerów, którzy szczycą się tylko tym, że posiadają. Czy grają w te tytuły ?... nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>szczególnie jak ktoś gry kolekcojnuje.
Jak ktoś gry kolekcjonuje to raczej je kupuje. PS Plus to rozwiązanie dla tych, którzy w gry chcą po prostu grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Gram na xbox praktycznie tylko w gry online(usluga xl nie aktywna jakies 24 godziny w
> ciagu 6 lat gdzie sony co miesiac tyle nie dziala) i nawet gdyby sony pozyczylo mi 100
> gier co miesiac to bym do nich nie przeszedl a czemu? Usluga online fatalna co miesiac
> jakies aktualizacje uniemozliwiajace grane online , wlamania i wogole sony ktore dopiero
> wychodzi z dolka to dla mnie porazka.
> Plus jesli kto chcial ktoras z tych gier kupic juz zrobil to dawno.

szkoda tylko, ze nie wiesz o czym piszesz. tak to jest jak się nie ma porównania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Gram na xbox praktycznie tylko w gry online(usluga xl nie aktywna jakies 24 godziny
> w
> > ciagu 6 lat gdzie sony co miesiac tyle nie dziala) i nawet gdyby sony pozyczylo
> mi 100
> > gier co miesiac to bym do nich nie przeszedl a czemu? Usluga online fatalna co
> miesiac
> > jakies aktualizacje uniemozliwiajace grane online , wlamania i wogole sony ktore
> dopiero
> > wychodzi z dolka to dla mnie porazka.
> > Plus jesli kto chcial ktoras z tych gier kupic juz zrobil to dawno.
>
> Podaj źródło danych o tym, że w miesiącu co najmniej 24h nie działają serwery ? i o ciągłych
> włamach ? ciekawe rzeczy piszesz, które nie mają nic wspólnego z rzeczywistością. Aktualizacje
> to chyba rzecz dobra ? a może lepiej pozostawić bugi skoro i tak gracz ich nie widzi
> ? Poza tym podczas aktualizacji możesz grać online ale tego też chyba nie wiemy no nie
> ? i jakby nie patrzeć granie po sieci za free.
>
> Co było w MS ? kradzieże punktów, które nie mogli w 100% rozwiązać i zastąpili to w końcu
> gotówką, złamany system konsoli, co w wielu grach pozwalało oszukiwać w niektórych grach
> do czasu masowego banu. Hm... i to wszystko tylko za 200zł rocznie ;)
>
> Co do dołka, to która firma obecnie go nie ma ?
>
>

bardzo lubie czytac co piszesz,zawsze zeprzeczasz faktom nawet tym ktore byly 100 razy potwierdzane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dobrze jest poczytać fanbojów którzy nawet nie wiedzą co piszą <3
A gry niezłe, tylko brak exclusive''ów trochę... Wszystkie gry skończyłem na PC.
Nie mniej zostają mi wciąż do pogrania gry ''dostępne przez cały rok''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem posiadaczem Xboxa (ale miałem również PS3) i myślę, że PS+ jest rewelacyjnym rozwiązaniem dla ludzi przede wszystkim młodym, mającym dużo czasu wolnego, i którzy grają dużo. To wystarcza z nawiązką i jest warte tych kilka złotych rocznie. Kumpel mnie próbował nawet na to namówić ale w moim przypadku to wyrzucenie pieniędzy, gdyż ta oferta nie zawsze trafia w moje gusta (jedna interesująca mnie gra na 2 miesiące) no i ten limit czasowy na korzystanie (nie zawsze mam czas żeby siedzieć przed Tv). A jeśli chodzi o kolekcjonowanie, to nie ma nic lepszego niż pudełkowe wydania kolekcjonerskie ;) PS+ jest na prawdę bardzo opłacalne jeśli ktoś z tego dużo korzysta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak jak kolega wyżej napisał, Plus to świetna oferta, pod warunkiem że ma się dużo czasu na granie. Inni albo i tak będą grać w góra dwie gry ( o ile rzut trafi w ich gusta) albo w przypadku zakupienia usługi krótszej niż rok nie zdążą przed upływem terminu wygaśnięcia w ogóle ich chociaż wypróbować a co dopiero ukończyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taa, gadanie o kolekcjonowaniu ma głęboki sens w przypadku Xbox Live. Jak ktoś kolekcjonuje, to kupuje pudełka a nie trzyma gier na koncie. Nie rozumiem dlaczego pod postem jedynie informującym o tym, co będzie w następnym miesiącu w PS+, odzywają się rzesze fanoboy''ów Xbox''a, którzy za wszelką cenę chcą udowodnić wyższość oferty Microsoftu nad ofertą Sony. Pisanie o beznadziejności PS+, bo nie daje ono gier na zawsze a jedynie w formie abonamentu, bo z PSN są zawsze problemy i ''wieczne'' przerwy w działalności. Bo jak dla kogoś, kto kupuje coś by w to grać a nie żeby mu stało na półce (choć w przypadku Xbox Live w cale nie masz gier w formie fizycznej), PS+ jest lepszą ofertą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > > Gram na xbox praktycznie tylko w gry online(usluga xl nie aktywna jakies 24
> godziny
> > w
> > > ciagu 6 lat gdzie sony co miesiac tyle nie dziala) i nawet gdyby sony pozyczylo
>
> > mi 100
> > > gier co miesiac to bym do nich nie przeszedl a czemu? Usluga online fatalna
> co
> > miesiac
> > > jakies aktualizacje uniemozliwiajace grane online , wlamania i wogole sony
> ktore
> > dopiero
> > > wychodzi z dolka to dla mnie porazka.
> > > Plus jesli kto chcial ktoras z tych gier kupic juz zrobil to dawno.
> >
> > Podaj źródło danych o tym, że w miesiącu co najmniej 24h nie działają serwery ?
> i o ciągłych
> > włamach ? ciekawe rzeczy piszesz, które nie mają nic wspólnego z rzeczywistością.
> Aktualizacje
> > to chyba rzecz dobra ? a może lepiej pozostawić bugi skoro i tak gracz ich nie widzi
>
> > ? Poza tym podczas aktualizacji możesz grać online ale tego też chyba nie wiemy
> no nie
> > ? i jakby nie patrzeć granie po sieci za free.
> >
> > Co było w MS ? kradzieże punktów, które nie mogli w 100% rozwiązać i zastąpili to
> w końcu
> > gotówką, złamany system konsoli, co w wielu grach pozwalało oszukiwać w niektórych
> grach
> > do czasu masowego banu. Hm... i to wszystko tylko za 200zł rocznie ;)
> >
> > Co do dołka, to która firma obecnie go nie ma ?
> >
> >
>
> bardzo lubie czytac co piszesz,zawsze zeprzeczasz faktom nawet tym ktore byly 100 razy
> potwierdzane

To ty zaprzeczasz faktom. "Marcin360360" to twoje drugie konto, czy jak?... Tak samo jak jakiś "xboxone1", czy jakoś tak - pisał takie same bzdury co ty i Marcin360360 o ciągłych włamach i tym, że każdego miesiąca nie można grać online przynajmniej przez 24h.

Gdzie Wy się takich bzdur nasłuchaliście?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/ciach/

Dnia 17.07.2013 o 20:41, Jeffero napisał:

Gdzie Wy się takich bzdur nasłuchaliście?!

Z reguły najwięcej gada ten, kto ma najmniej do powiedzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Gram na xbox praktycznie tylko w gry online(usluga xl nie aktywna jakies 24 godziny w
> ciagu 6 lat gdzie sony co miesiac tyle nie dziala) i nawet gdyby sony pozyczylo mi 100
> gier co miesiac to bym do nich nie przeszedl a czemu? Usluga online fatalna co miesiac
> jakies aktualizacje uniemozliwiajace grane online , wlamania i wogole sony ktore dopiero
> wychodzi z dolka to dla mnie porazka.
> Plus jesli kto chcial ktoras z tych gier kupic juz zrobil to dawno.

O czym ty chłopie piszesz? Jakaś nowa bajka w kinach jest czy jak?

Co do newsa, to bardzo dobra oferta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować