Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nieoficjalnie: oto edycja kolekcjonerska Battlefield 4!

35 postów w tym temacie

Śmieszna EK, gdzie są czasy starych EK lub chociaż pamiętnego EK z Metro 2033? :( Jeszcze przyjdzie zapłacić za to jak za mały sejf. Nie mogliby już dać jakąś mini replike śmigłowca czy samolotu z ludkami (czyt. bohaterami) w środku, albo tego pamiętnego jeepa z gameplay''u?

EDIT:
Tak, powinienem na końcu postawić znak zapytania. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Fan Ubisoftu się znalazł, EK od AC4 kosztuje 5 stów i płacisz tam za parę obrazków, metalowe
> pódełko figórkę z plastiku. A z WD to samo tylko że masz inną figórkę i inne obrazki.
> Co do EK BF4 to ciekawy zbiorek za rozsądną cenę (chyba że EA dla zmieni cenę).
EK AC IV zaczyna się od 230 zł, a nie 500. A w jednej wersji EK WD jest czapka i nawet chusta. Poza tym figurka z PCV jest warta jakieś 140 zł. Nie mówiąc o grafikach, artbooku czy soundtracku. Czapkę to ja mogę za piątaka kupić, a kubek jak już ktoś wspomniał za 4 dychy. No i ECzS z AC IV ma steelbooka. Zresztą skoro już się czepiamy kubków to jeden ze sklepów dodaje go do Edycji Czaszki AC IV gratis, mimo, że to nie jest żadna kolekcjonerka, tylko podstawka z 4 dodatkami, soundtrackiem, grafikami i steelbookiem w cenie (kosztuje tylko 3 dychy więcej d podstawki).
P.S. Fajna ortografia. Dopiero co poznałeś na polaku "ó" i się nim jarasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.07.2013 o 08:37, NemoTheEight napisał:

P.S. Fajna ortografia. Dopiero co poznałeś na polaku "ó" i się nim jarasz?


Zostaw ich, ciekawie jest :) Niech rozmawiaja dalej, dawno tu nie bylo dyskusji na poziomie.

A co do samego tematu, to dla mnie ta kolekcjonerka jest wyjatkowo uboga. Nie bede sie tu wdawal w dyskusje o tym, kogo stac a kogo nie, sam pare kolekcjonerek kupilem (m. in. STALKER SoC i CS, Borderlands 2 czy zamowiona wersja Buccaneer AC IV), bo uwazalem, ze sa tego warte, ale ta jest mizerna... Juz lepszym pomyslem byloby zrobienie np. arafatki z wzorem utworzonym przez malenkie napisy Battlefield 4. Ale coz, to ich decyzja. Ciekawe, jak to sie sprzeda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2013 o 10:25, borys602 napisał:

Jak by to była kolekcjonerka z CoD:G to wszyscy by narzekali


I wiele osób przecież właśnie narzeka, że ta edycja jest kiepska...

Dnia 18.07.2013 o 10:25, borys602 napisał:

widać tu fanboyow batleshita


A nie sądzisz, że rzucając takie teksty, sam kreujesz siebie na fanboja CoD, ewentualnie na zwykłego hejtera? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


> EK AC IV zaczyna się od 230 zł, a nie 500.
W takim razie zwracam honor, nie przeglądałem wszystkich sklepów-nie jestem fanem serii.

A co do kolekcjonerek to BF nigdy nie słynął z kolekcjonerek. Do tej wyżej mogliby dodać coś np. pełen soundtrack bądź jakiś model tanka.

Z Cod-a podobała mi się EK od MW2 z noktowizorem. Żałuję że nie kupiłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż, mam wrażenie, że kiedyś wydawano lepsze EK, więcej rzeczy, za mniejsze pieniądze. I mniej tego wirtualnego badziewia, pakiecików, dopalaczy i tym podobnych. Btw. Henrar zrobiłeś mój dzień. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2013 o 11:27, juri777 napisał:

A co do kolekcjonerek to BF nigdy nie słynął z kolekcjonerek. Do tej wyżej mogliby dodać
coś np. pełen soundtrack bądź jakiś model tanka.

Z Cod-a podobała mi się EK od MW2 z noktowizorem. Żałuję że nie kupiłem :)


no cóz , niestety trzeba przypomniec że ekskluzywne wersje ostanich COD wychodziły tylko i wyłącznie na konsole

przeczytałem: "czapka zimowa" i już sobie pomyślałem o jakiejś bajeranckiej ruskiej uszance a tu taki polistyren ;(

sorki za dwa posty ale jakoś tak wyszło ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować