Zaloguj się, aby obserwować  
sekundka

Punk Rock- temat ogólny

88 postów w tym temacie

Wiesz jednak powiedziałabym że ubiór punkowy jest dość specyficzny :) i wynika to może troche z historii puncurów. Kiedyś chodziło im w wyglądzie głównie o to żeby się oszpecić :D Wbrew temu co się mówi jednak styl ubierania się świadczy o troszkę o tobie. Ostatnio jest jakoś w modzie mówienie że wcale nie. A jednak, ja na przykład nie mówię o sobie że jestem metalówą (choć przyznaję że cieszy mnie taka opinia), chociaż ubieram się w określony sposób, dziś się na to mówi oldschool, i słucham raczej klasyki: Ironów, starą Metallicę, moje ukochane Led Zeppelin... Nie mówię tak o sobie bo widzę te kindermetalki które tak usilnie chcą pokazać "patrzcie jaki ze mnie metal" że wydaje mi się to po prostu dziecinne.
W każdym razie co ubiór to ubiór ale to o czym później piszesz to już inna sprawa. Wytłumaczę to tak: ja słucham metalu ale nie jestem satanistką :) I ktoś kto naprawdę myśli że każdy szanujący się metal jest satanistą to zasługuje jak najbardziej na miano kindera... Też nie mówię tego po to żeby Cię obrazić oczywiście.
Co do HIM to masz racje... szmira pozująca na (pseudo)metal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2007 o 15:17, Bartek 93 napisał:

CHyba nie do końca mnie zrozumieliście bo chodzi mi o coś właśnie takiego :)


a co do him to wreszcie jest ktoś kto mnie popiera :P


<hahaha> aha, ok sorki strasznie, źle cię zrozumiałam, wybacz, ale widzę że nie ja jedna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2007 o 15:22, mroczny mrok napisał:

Grupa słynie z niecenzuralnych

>tekstów i śmiesznych teledysków.
niecenzuralne i śmieszne????
to ja podziękuje wole coś "poważniejszego"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja polecam klasykę, sięgnijcie do korzeni :) bo później są tacy co nie wiedzą skąd się wzięło "Punks not dead" i w praktyce ja wiem o punku więcej niż "punki"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2007 o 15:26, mroczny mrok napisał:


No to polecę Big Cyca <joke> :D


haha
Bi8g cyc.. i co jeszcze może coś w stylu "polskiej kapeli remizowej"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam dobrym punkiem nie pogardzę, chociaż jak dla mnie często jest zbyt "brudny". Te gitary na 3 chwytach, wokalista bez głosu i lipny przester ;) No i osobiście gustuję, jak już, to w hardcore punku: Strike Anywhere, Rise Against i takie tam. A i tak wolę metalcore ;p

Jakby coś to całkiem fajne jest Smar SW http://www.smar-sw.prv.pl/ posłuchajta, dają rade nawet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja polecam polski, punk rockowy zespół - Cool Kids of Death.
Wg mnie jest to najlepszy polski zespół, nie tylko z rockowych, ale z całej polskiej sceny muzycznej. Ciekawe (często wulgarne) teksty i świetna muzyka. Jak dla mnie ich najlepszym utworem jest "Generacja Nic".
http://muzyka.interia.pl/teledyski/ <- można obejrzeć teledysk do utworu "Spaliny", wystarczy wpisać w wyszukiwarkę Cool Kids of Death.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Generalnie nie przepadam za polski rockiem, ale jeżeli tak o tym zespole Luke mówisz, to chyba warto posłuchać. Ja głównie słucham zagranicznych odmian rocka....od alternatywy po heave metal....polecam wszystkim takie zepsoły jak AFI, Sum 41, Simple plan, Blink 182, Trivium (hardcore), Jimmy Eat World, P.O.D, Green Day (podstawa), Franz Ferdinand, Arctic Monkeys, The Offspring, Lifehouse (spokojna muza), Three Doors Down (zajefajna muza. Grają bardzo porządnego rocka...spokojnego, a jak trzeba to mocnego...) , Billy Talent no i Lostprophets....jeszcze troche tam tego mam ;]

Pozdrawiam
Rock Rox xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2007 o 19:20, Bartek 93 napisał:

o ja cie znalazłem swoją przeciwnośc!!!



Tzn "Generalnie nie przepadam za ZAGRANICZNYM rockiem.. Ja głównie słucham polskich odmian rocka....od alternatywy po heave metal....polecam wszystkim takie zespoły jak(...)jeszcze troche tam tego mam ;]

To miałes na myśli pisząc słowo przeciwność ? :)
Heh...ciekawe też jest, że twoja przeciwność ma na imię Bartek, no i póki co także jest Robotnikiem na forum ;]

Pozdrawiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wracając do właściwego tematu!
Ktoś ma informacje na temat nowej płyty KSU lub też "rozkładu jazdy" zespołu (tour)?
Bo ich stronka szwankuje i nic się nie można dowiedzieć :/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może słucha ktoś z was, albo w ogóle kojarzy taki band jak Plus44. Jak kojarzycie Blink182 to na pewno +44 też. Naprawdę polecam. Myślałem, że po rozpadzie Blinka już to nie będzie to samo, ale moim zdaniem naprawdę grają naprawdę dobrą muzykę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sięgnij po ich wcześniejsze płyty (The Offspring, Ignition, Ixnay on the Hombre, Americana, Conspiracy of One), a znajdziesz na każdej z nich coś dla siebie. I zwracaj bardziej uwagę na teksty niż na muzykę - wtedy się w 100% nie zawiedziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

uwielbiam punk rock ;] ostatnio mam faze na koRna nie zaliczyłbym go do punku ani do punk rocku , ale może się wam spodobać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kocham punk rock... Zwlaszcza My Chemical Romance, Panic! At the disco, The Used, niektorzy zaliczja nawet do punka 30 Seconds to Mars... Ale nigdy nie ufarbowalabym sobie wlosow na zielono :p Przeciwko glanom nic nie mam, sama susze rodzicom glowy od jakiegos czasu, zeby mi kupili, no ale przekonaj trupa ze jest zywy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować