Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Letnia wyprzedaż w sklepie gram.pl! Gry na PC i konsole w atrakcyjnych cenach!

17 postów w tym temacie

gram.pl

W sklepie gram.pl rozpoczęła się letnia wyprzedaż gier CDP.pl adresowana do właścicieli PC oraz konsol Xbox 360 i PlayStation 3, a ponadto obniżyliśmy ceny gier z serii Dobra Gra adresowanej do posiadaczy komputerów!

Przeczytaj cały tekst "Letnia wyprzedaż w sklepie gram.pl! Gry na PC i konsole w atrakcyjnych cenach!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ja się już obkupiłem całkiem sporo, więc gier mi starczy. Mogę mieć tylko nadzieję, że kiedyś wrócą podobne promocje jak były z grami od EA. Akurat z tych się cieszyłem, bo mogłem sobie Dragon Age skompletować na półkę w oryginalnych boxach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze już od dłuższego czasu mam chęć zagrać w Symulator Farmy tym bardziej że teraz zagościły tam rodzime ursusy, może się skusze. Grał ktoś w to na kierownicy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Kurcze już od dłuższego czasu mam chęć zagrać w Symulator Farmy tym bardziej że teraz
> zagościły tam rodzime ursusy, może się skusze. Grał ktoś w to na kierownicy?

Najpierw znajdź kompa, który tę grę uciągnie, bo optymalizacja jest tak zwalona, że kompy NASA by tego nie uciągnęły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nadal są produkowane to oznacza to tylko i wyłącznie to, że się to sprzedaje. Jakoś wszyscy bojkotują ciągle politykę DLC, a one są nadal masowo wydawane więc to coś trochę podobnego lub w tą stronę ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2013 o 12:07, QST07 napisał:

Cóż... ja się w ogóle zastanawiam kto kupuje te badziewia typu symulator wszystkiego.
Serio?

Jesczcze trochę i będą wydawać symulator jedzenia obiadu, albo - jeszcze lepiej - symulator spania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No coś w tym jest, pewnie coś w stylu: babcia kupiła wnusiowy grę, bo tak bardzo chciał na urodziny. Tyle, że wnusio chciał GTA albo NFS''a. Co do DLC, z jednej strony nie dziwie się ludziom którzy je kupują, bo chcą zagrać w kompletną grę, z drugiej strony gdyby się postawili i masowo zaprotestowali to ta polityka by się zmieniła. BTW jak patrzę na listę to serio nie widzę nic ciekawego. A co jest ciekawe, to to, że Wormsy po przecenie są za 39 zł... Podobny mindfuck zaliczyłem widząc GTA:SA za 59,90.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Raczej wątpię, są osoby które to kupują, bo lubią. Na pewno tacy się znajdą, może 2 sztuki na 10...0000 albo też nie przyznają się do tego. Z protestowaniem przeciwko DLC to już tyle razy było, że nadal nic się nie zmieniło, a co więcej - jeszcze bardziej w to wchodzą. Więc to już taki jest niestety znacz czasów i już po prostu trzeba się do tego najzwyczajniej przyzwyczaić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Kurcze już od dłuższego czasu mam chęć zagrać w Symulator Farmy tym bardziej że
> teraz
> > zagościły tam rodzime ursusy, może się skusze. Grał ktoś w to na kierownicy?
>
> Najpierw znajdź kompa, który tę grę uciągnie, bo optymalizacja jest tak zwalona, że kompy
> NASA by tego nie uciągnęły.
Aaa sorry, chodziło mi o Farming Simulator 2013

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2013 o 13:46, kesik93 napisał:

To cdp.pl jeszcze gry wydaje ? :D


Kilka serii jeszcze się trzyma, ale wydaje mi się że za jakiś czas chyba sobie to odpuszczą. Chyba że będą trzymać licencje od Blizzarda i Codemasters u siebie. A szkoda, bo pamiętam czasy jak CDProjekt był jednym z moich ulubionych wydawców w Polsce i sporo gier od nich miałem i nadal mam na półce, głównie oczywiście dla WPLN :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować