Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Ubisoft liczy na wysoką sprzedaż Watch Dogs

24 postów w tym temacie

Oczywiście że liczą... Czy ktoś kiedykolwiek liczył na małą sprzedaż?

Ta gra to nic innego jak GTA z hackowaniem, założę się żę GTA V sprzeda się o wiele lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Oczywiście że liczą... Czy ktoś kiedykolwiek liczył na małą sprzedaż?
>
> Ta gra to nic innego jak GTA z hackowaniem, założę się żę GTA V sprzeda się o wiele lepiej.

Ale z tego co wiem tutaj na rowerze nie pojeździsz, nie polatasz samolotem, nie ma zwierząt, chyba jest mniejszy świat, brak tunningu samochodów. Jeżeli się pomyliłem to prosze mnie poprawic.

Poza otwartym światem i kilkoma mało istotnymi rzeczami to ma mało wspólnego z GTA. Ludzie, przestańcie porównywac do niej wszystkie sandboxowe gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Deus Ex HR miał być może nie duży świat, lecz każdy kawałek w miarę logicznie był wypełniony misjami, schowkami, przejściami itp. Być może twórcy Watch Dogs spróbują stworzyć gre tego typu- GTA to bardziej otwarty świat, gdzie bardzo mało miejsc ma swoją historię, a jej stworzenie zależy od graczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój hajs dostaną jak będę wiedział ,że gra nie jest KOLEJNYM nie dorobionym tytułem na PC ;) taka tradycja ubisoftu lubią wydawać crapy/bety i X patchami je łatać.
Balon dalej pompują oby im nie pękł i nie było lipy bo jak gra jest BARDZO DOBRA to się sprzeda a jak za przeproszeniem c..lata no to sorry memory ale sprzedaż będzie słaba (są też wyjątki ludzie lubią kupować kupy)
Jak się sprzeda poniżej oczekiwań zwalą wszystko na PC :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Mój hajs dostaną jak będę wiedział ,że gra nie jest KOLEJNYM nie dorobionym tytułem na
> PC ;) taka tradycja ubisoftu lubią wydawać crapy/bety i X patchami je łatać.
> Balon dalej pompują oby im nie pękł i nie było lipy bo jak gra jest BARDZO DOBRA to się
> sprzeda a jak za przeproszeniem c..lata no to sorry memory ale sprzedaż będzie słaba
> (są też wyjątki ludzie lubią kupować kupy)
> Jak się sprzeda poniżej oczekiwań zwalą wszystko na PC :)

lol a od kiedy takie gry gra sie na pc,ja bym sie cieszyl z tego co jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Poza otwartym światem i kilkoma mało istotnymi rzeczami to ma mało wspólnego z GTA. Ludzie,
> przestańcie porównywac do niej wszystkie sandboxowe gry.

Ludzie porównują wszystkie sandboxowe gry z GTA ponieważ Rockstar, praktycznie stworzył gatunek gier - sandbox. Więc jeśli nie porównywać sandboxów względem GTA, to należy porównywać względem jakiej gry co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>
> Ludzie porównują wszystkie sandboxowe gry z GTA ponieważ Rockstar, praktycznie stworzył
> gatunek gier - sandbox. Więc jeśli nie porównywać sandboxów względem GTA, to należy porównywać
> względem jakiej gry co?

Względem takiej, która oferuje mniej więcej to samo, nie tylko bycie sandboxem. Bo to tylko otwarty świat, a chodzi o to co w tym otwartym świecie przygotują twórcy gry. Rozumiem gdyby przy jakiejś grze zarzekano się, że gracz otrzyma sandboxa z tyloma pojazdami jak gta, podobnie dużym światem i o tematyce crime, wtedy śmiało należy porównywac to właśnie do GTA, ale Watch Dogs poza samochodami, motocyklami, brońmi i właśnie otwartym światem oferuje coś czego nie da nam GTA i na odwrót.
Ja tak to widzę i wróżę obiu grom sukces.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Te Dogi to nic innego jak ass asin krid w naszych czasach z dodana mozliwoscia hakowania. Pewnie ze nowsze i pewnie bardziej dopracowane ale na jakiej podstawie dogi jada kazdy widzi. Tak samo assassins creed byl mniej lub bardziej kalka prince of persia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2013 o 14:14, oxygar napisał:

Ale z tego co wiem tutaj na rowerze nie pojeździsz, nie polatasz samolotem, nie ma zwierząt,
chyba jest mniejszy świat, brak tunningu samochodów. Jeżeli się pomyliłem to prosze mnie
poprawic.

Poza otwartym światem i kilkoma mało istotnymi rzeczami to ma mało wspólnego z GTA. Ludzie,
przestańcie porównywac do niej wszystkie sandboxowe gry.


No też Ci mówię że to słaba kalka GTA będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


>
> No też Ci mówię że to słaba kalka GTA będzie.
>

No, a ja tego nie powiedziałem i nie powiem. Widac dla Ciebie wszystko co sandbox to kalka GTA, ale już kiedyś na ten temat z kimś rozmawiałem w wątku o innej grze i tutaj już nie mam zamiaru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Geez, ludzie. Skąd to GTA tu się wzięło? Może jeszcze jakiegoś TES''a ktoś wspomni, ha?
Jest cała masa gier sandboxowych na rynku i każda oferuje coś innego. Watch Dogs przypomina wiele z nich, ale podobieństwa z GTA są na tyle niewielkie, że nijak nie porównywałbym tych tytułów.

Z resztą, o co ten cały ambaras? Jeżeli Ubisoft wyda dobrą grę, to będzie spoko, nie? ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Ludzie porównują wszystkie sandboxowe gry z GTA ponieważ Rockstar, praktycznie stworzył
> gatunek gier - sandbox.

jak ktoś ma 14 lat to może tak myśleć, dla starszych bądź obeznanych z tematem to kompletna bzdura...

> No też Ci mówię że to słaba kalka GTA będzie.
>

no tak, minecraft to też kalka gta ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować