Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Blizzard szuka ludzi do polskich lokalizacji swoich gier. Są chętni?

26 postów w tym temacie

:( szkoda że nie mam akurat żadnego wydanego tłumaczenia na swoim koncie, bo z chęcią bym się załapał :P na ale, może kiedyś. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2013 o 14:50, savage1234 napisał:

Godzinę temu blizzard na swoich facebookach( https://www.facebook.com/StarCraftPL , https://www.facebook.com/DiabloPL/posts/10152031985326102) ponowił ofertę pracy. Ciekawe może zamierzają spolszczyć wowa bądź przygotowują się do hearthstone lub doty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Huh, spełniam wszystkie wymogi i mile widziane cechy.

Może i jestem wybredny, ale wolę zostać przy Gramie. Nie lubię bagietek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie by było pracować i mieć na wyłączność informacje o grach ;p, jakby nie było osoby od lokalizacji gier jakieś info mają o grach które lokalizują ;p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja może i wyślę cefałkę... Co prawda właśnie jestem w trakcie zmiany pracy ale mimo wszystko taka okazja często się nie zdarza. Poprzednio jakoś mnie ten news ominął...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Huh, spełniam wszystkie wymogi i mile widziane cechy.
>
> Może i jestem wybredny, ale wolę zostać przy Gramie. Nie lubię bagietek.
Na papierze oferta wygląda fajnie, w rzeczywistości skoro wisi tak długo to pewnie szukają kandydata idealnego, którego nie znajdą. Chyba, że oferuję 500euro miesięcznie ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2013 o 15:25, ww3pl napisał:

Huh, spełniam wszystkie wymogi i mile widziane cechy.

Jeżeli do tej pory nikogo nie znaleźli to może oznaczać jedynie iż WYDAJE Ci się że je spełniasz :D Cholera wie czy nie żądają na potwierdzenie doskonałej znajomości angielskiego wszystkich możliwych certyfikatów (z tych ważniejszych) plus pracy w biurze lokalizacji fimów/gier.
Albo po prostu kiepsko płacą niewspółmiernie do obowiązków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2013 o 15:49, Darkstar181 napisał:

> Huh, spełniam wszystkie wymogi i mile widziane cechy.
Jeżeli do tej pory nikogo nie znaleźli to może oznaczać jedynie iż WYDAJE Ci się że je
spełniasz :D Cholera wie czy nie żądają na potwierdzenie doskonałej znajomości angielskiego
wszystkich możliwych certyfikatów (z tych ważniejszych)

Są certyfikaty (o ile dobrze pamiętam, wszystkich papierów z uczelni jeszcze nie odebrałem), jest dwuletnie doświadczenie przy tłumaczeniach gier u wydawcy i przy amatorskich, większych projektach. Stawiałbym bardziej na płacę, problemy z przeprowadzką do Francji albo wymóg posiadania specyficznego, Blizzardowego poczucia humoru.

- Dobrze, co może pan zaoferować naszej firmie?
- Ork miażdżyć!
- PRZYJĘTY, LUDZIE, PRZYJĘTY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego, co pamiętam, ogłoszenie z marca dotyczyło posad w działach wsparcia klienta i prowadzenia stron internetowych w języku polskim, a nie lokalizacji gier.

Ale biorąc pod uwagę poziom spolszczenia blizzardowych stron / maili i opisów / instrukcji gier - już się boję :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2013 o 15:56, ww3pl napisał:

- Dobrze, co może pan zaoferować naszej firmie?
- Ork miażdżyć!
- PRZYJĘTY, LUDZIE, PRZYJĘTY


For the Horde! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli tylko jednej cechy tam nie mam :)... Praca wcześniej przy innymi tytule, której się podjąć i tak nie mogłem, bo nie mam doświadczenia :D a nie mam, bo się pracy nie podjąłem.
Ach to błędne koło przy dziesiejszych wymogach do pracy ;) Nie tylko przy lokalizacjach. Może ludzi jednak przyjmuje się za ładne oczy ;]
Nie mniej jednak nie chciałoby mi się wybijać za granicę, jeżeli to też jest wymóg. Za dużo już nas stąd wybyło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.07.2013 o 18:02, Artmaster88 napisał:

Ach to błędne koło przy dziesiejszych wymogach do pracy ;) Nie tylko przy lokalizacjach.
Może ludzi jednak przyjmuje się za ładne oczy ;]
Nie mniej jednak nie chciałoby mi się wybijać za granicę, jeżeli to też jest wymóg. Za
dużo już nas stąd wybyło ;)

Zawsze możesz spróbować ubiegać się o staż. Dla pracodawcy jest to o tyle atrakcyjne że robotę odwalasz Ty, a płaci za nią Państwo, a nie firma. Ewentualnie bezpłatne praktyki w czasie studiów.

Nie zmienia to faktu że i tak w biurze mogą stwierdzić że wolą komuś zapłacić z doświadczeniem niż ryzykować zatrudnianiem, nawet za darmo, świeżaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2013 o 18:10, Darkstar181 napisał:


> Ach to błędne koło przy dziesiejszych wymogach do pracy ;) Nie tylko przy lokalizacjach.

> Może ludzi jednak przyjmuje się za ładne oczy ;]
> Nie mniej jednak nie chciałoby mi się wybijać za granicę, jeżeli to też jest wymóg.
Za
> dużo już nas stąd wybyło ;)
Zawsze możesz spróbować ubiegać się o staż. Dla pracodawcy jest to o tyle atrakcyjne
że robotę odwalasz Ty, a płaci za nią Państwo, a nie firma. Ewentualnie bezpłatne praktyki
w czasie studiów.

Nie zmienia to faktu że i tak w biurze mogą stwierdzić że wolą komuś zapłacić z doświadczeniem
niż ryzykować zatrudnianiem, nawet za darmo, świeżaka.


Zgadza się. Ja to oczywiście rozumiem (z perspektywy zatrudniającego) i mogę dodać tylko tyle, że mimo trudności, jeżeli komuś od zawsze zależało na takiej pracy, to da rady ją zdobyć. Potrzebne są tylko chęci (niebywałem w tym przypadku). Ja kiedyś myślałem o tym, żeby po studiach iść na takiego tłumacza, ale wszystko po drodze mi się pozmieniało. Doszedłem do wniosku że to chyba nie dla mnie. Mimo wszystko uważam że te studia prędzej czy później się do czegoś przydadzą. Na razie nie chcę łączyć swego hobby z jakąkolwiek pracą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Jeśli się nie posiada informacji, czasem lepiej milczeć, bo próbując ośmieszyć kogoś,
> możemy ośmieszyć siebie. Informacja jest sprzed godziny.

Informacja z teraz: Druga wojna światowa się skończyła.
Czy to jest news? Uwaga, najświeższy.

Ogłoszenie wisi od marca, wszyscy już zdązyli o tym napisać, to, że Blizzard przypomina o ogłoszeniu sprzed miesięcy to nie news. To tak jakby zamieścili teraz na fejsbuku info, że robią Hearthstone, a inne portale przekazali to jako nowość.

Toteż radzę się zastosować do własnej rady i się nie ośmieszać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować