Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Uwierzycie, że te gry mają już tyle lat?

123 postów w tym temacie

Piotr Bajda

Medal of Honor, Homeworld i Counter Strike mają po czternaście lat; Baldur's Gate II, Hitman, Deus Ex i Diablo trzynaście; GTA III i Max Payne dwanaście; Mafia, The Elder Scrolls III: Morrowind, GTA: Vice City, Battlefield 1942, Splinter Cell i Warcraft III jedenaście; Beyond Good & Evil, Star Wars: Knights of the Old Republic, Prince of Persia: The Sands of Time i Call of Duty dziesięć, a przecież te wszystkie gry wyszły jakby wczoraj...

Przeczytaj cały tekst "Uwierzycie, że te gry mają już tyle lat?" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakbym miał nie spojrzeć - większość z tych gier jak nie wszystkie to wspomnienie mojego dzieciństwa, bo i w tym momencie zacząłem zabawę z grami komputerowymi. Jeszcze bym dodał nieśmiertelnego Crasha Bandicoota, ale te jego platformowe przygody, Raymana, Quake... Pełno tego u mnie było swego czasu i po prostu aż łezka się w oku kręci że jeszcze dawno temu przechodziło się pierwszego CoDa z ustami otworzonymi szeroko, bo niewątpliwie to gra wielka była dla mnie tak samo jak Medal of Honor: AA.

P.S: Dzięki gram.pl... dzięki że przypomnieliście mi te świetne czasy i... jaki już jestem stary ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Diablo 1 wyszło gdzieś na przełomie 1996/97 więc żadną miarą nie ma 13 lat. Diablo 2
> i owszem.
> Diablo 1 wyszło gdzieś na przełomie 1996/97 więc żadną miarą nie ma 13 lat. Diablo 2
> i owszem.
Oczywiście racja. Mój błąd, zjadłem 2. Dzięki za czujność!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brakowało mi w tym zestawieniu Gothica. Może nie był to hit na świecie, ale w naszym kraju z pewnością jest to pozycja kultowa.
I właśnie niedawno po raz kolejny wróciłem do Kolonii Karnej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niewątpliwie :D Do tej pory nie spotkałem gry, która by miała taki klimat :) Jak dla mnie to szczególnie Stary Obóz wymiatał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludziska nie ma co się spinać było mówione, że to dopiero pierwsza część serii!
Po pierwsze: nie wiem czy mam na coś wpływ, ale dłuższe opisy pod tytułami zawsze przykuwałyby większą uwagę i fajniej by się to przeglądało. Super pomysł i aż łezka w oku się kręci za gtaIII i Vice City gdy z kolegami-gówniarzami spotykaliśmy się i rozjeżdżaliśmy przechodniów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czas leci bardzo szybko, jeszcze niedawno pamiętam, gdy miałem ogromny zaszczyt zagrać w takie gry jak: Tony Hawk, Medal of Honor, czy Silent Hill - Te gry pozostaną klasykami, starymi i dobrymi, bez względu na to, czy będą miały 10, czy 20 lat.
Zestawienie gier jak najbardziej ciekawe :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dużo takich gierek jest, co się wydaje że przecież niedawno wyszły, a już mają sporo na karku :)
Dla mnie np taki Undying, AvP 2, Disciples II, czy też Shadow Man... mimo nie takiej grafy jak dziś, wiecznie świeże tytuły :)
A ten klimat ruin (i podziemi) Monastyru w Undying jest po prostu mistrzowski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym może dodał jeszcze pierwszą część Soldier of Fortune... chyba jedna z pierwszych gier, co wprowadziła punktowy model obrażeń ciała ;). Gra chyba z 2000r. jeśli się nie mylę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować