Zaloguj się, aby obserwować  
Lukol1

Icewind Dale II

1960 postów w tym temacie

Dnia 15.03.2007 o 11:29, paweusz napisał:

Zastanawiam się czy powstał jakiś mod do tej - taki mod fanowski, zrobiony przez graczy, gdyż
oficjalnych dodatków nie ma. Jeżeli ktoś słyszał o jakimś modzie, który wprowadza jakieś nowości
do Icewind Dale 2, to prosiłbym o informacje.

poszukaj na stronce Riklaunima ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2007 o 11:52, Nazca napisał:

Początek II aktu.
Co trzeba zrobic ? ^^


Zaczynasz w statku. Obudź drużynę i Oswalda i pokonaj żuki kopacze. Oswald poprosi Cię byś zebrał składniki potrzebne do rzucenia zaklęcia naprawy statku. Możesz sobie pomóc Księgą zaklęć Oswalda (okrągły stół). Ze Skorup Żuków Kopaczy Oswald może zrobić zbroję (lekką, polową lub pełną), wymaga to oczywiście czasu i pieniędzy. W statku trafisz na pierwsze składniki - Diament i Wyciąg Thrymowy.

PORADA :
Jeżeli nie weźmiesz Wyciągu Thrymowego, to możesz go odnaleźć w Lodowym Labiryncie. Zostaje on po każdym zabitym Remorhazie.

Po wyjściu udaj się na północ i zniszcz gniazdo żuków kopaczy . Teraz pora obszukać całą lokację - zabierz Stosy Drewna i Świeżą pajęczynę (gdy zabijesz pająki). Możesz pomóc Kapitanowi Yurstowi - zabij olbrzymy (dość ciężka walka) i wróć z amuletem. Niestety kapitan i tak umrze, więc możesz zatrzymać sobie amulet. Przeszukaj ciało kapitana i weź kolejny składnik - Zniszczoną Broń.

Na północ od gniazda żuków kopaczy znajdziesz Beodaewana , z którym możesz pohandlować.
Jednak, gdy zajrzysz do jego nory - zamieni się on w wilkołaka i zostaniesz zaatakowany, więc uważaj. Idąc cały czas na wschód, a potem na północ trafisz na Aurylitów . Nie będą chcieli Cię przepuścić, więc będziesz musiał im w tym pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2007 o 14:11, Nazca napisał:

Jak otworzyć te drzwi w pałacu?

jakie drzwi? możesz napisać o które konkretnie ci chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tam takie 3 drzwi przy oltarzu, sa tam takie potwory z rzadza krwi, mozna do nich dojsc od 2 strony. tam jest taki mechanizm, jak nim pokierowac ?moze nie trzeba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2007 o 15:24, lukaszenka napisał:

To że fajna to każdy grający w nią wie. Ale o co chodzi ci w drugiej części twojego tekstu?:)

chodzi o to że grałem w tą grę kiedyś usunąłem ją i mam sav''y i że po przejściu gier z mojego kompa znowu pogram ID2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolekcja Klasyki i Superseller należą do Cenegi....

A gra już jest niedostępna w normalnej sprzedaży. Musisz poczekać na znowienie, tak z pare miechów/lat/wieków/tysiącleci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2007 o 10:04, Mistic napisał:

Kolekcja Klasyki i Superseller należą do Cenegi....

A gra już jest niedostępna w normalnej sprzedaży. Musisz poczekać na znowienie, tak z pare
miechów/lat/wieków/tysiącleci

no to chyba extra gry??no sorry nie pamietam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2007 o 10:04, Mistic napisał:

Musisz poczekać na znowienie, tak z pare miechów/lat/wieków/tysiącleci


nie koniecznie aż tyle, krążą pogłoski, do tego bardzo realne, że powstanie parę wznowień znanych gier... zwłaszcza saga baldura...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam 2 pytańka dotyczące bitewnych kwadartów:
1 czy tylko kapłan może zostać mistrzem? (przeszedłem wojownikiem wszystkie etapy wszytkich poziomów i nic, może dlatego że nie pokolei bo sobie po dojściu do 10 o etapach przypomniałem)
2 czy bug polegajacy na tym że niektóre stwory teleportują się do kapłana jest normalny? u mnie były takie które robiły to nagminnie, co więcej jeśli poczekało się z dobiciem aż golem podejdzie do ściany to uznawał walkę za wygraną jeśli reszta drużyny dała rade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować