Zaloguj się, aby obserwować  
Lukol1

Icewind Dale II

1960 postów w tym temacie

witam
mam problem przy grze multiplayer. Jeden z komputerów jest z winxp drugi z vistą, na obydwóch jest Kaspersky IS (wyłączam na czas gry). Próbuje się połączyć przez router wi-fi, ale niestety zawsze wyskakuje "nie można dołączyć do gry". Próbowałem też przez hamachi, ale skutek ten sam, czy ktoś ma może jakieś doświadczenie w tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, utknąłem w Upadłym Lesie.Doszedłem już do lokacji z Driadą, ale nie wiem gdzie dalej iść.Jest ktoś w stanie mi zaznaczyć na mapie w które przejścia kolejno wchodzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Jest ktoś w stanie mi zaznaczyć na mapie w które przejścia kolejno wchodzić?

Musisz wyjaśnić sprawę zaginionych dzieci

Spoiler

(ta driada opowiedziała Ci co się z nimi stało,zabij czarownice i wróć do wioski).

Jak już to zrobisz w lokacji z driadą powinny pojawić się nowe drogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2009 o 13:04, raven91 napisał:

>Jest ktoś w stanie mi zaznaczyć na mapie w które przejścia kolejno wchodzić?

Musisz wyjaśnić sprawę zaginionych dzieci

Spoiler

(ta driada opowiedziała Ci co się z nimi
stało,zabij czarownice i wróć do wioski).

Jak już to zrobisz w lokacji z driadą powinny
pojawić się nowe drogi.

Hm...fakt, właściwie starczyło zajrzeć do dziennika.Dzięki za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2009 o 23:44, KaRkAsZo napisał:

czy ladna jest w tej grze grafa

Owszem, grafika jest bardzo ładna, chyba że spodziewasz się jakichś wodotrysków w 3D. Zresztą wystarczy sobie wpisać w googlach: http://images.google.com/images?hl=pl&client=opera&rls=pl&um=1&sa=1&q=icewind+dale+2&btnG=Szukaj+obraz%C3%B3w&aq=f&oq=

Dnia 06.07.2009 o 23:44, KaRkAsZo napisał:

i jak dziala pod monitorem 22"?

Jestem pewien, że działa bez problemu.

Dnia 06.07.2009 o 23:44, KaRkAsZo napisał:

i dziala pod windows vistA?

Na pewno tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2009 o 00:17, Xanax napisał:

Powinna sprawować się bez zarzutu, bo gra obsługuje wysokie rozdzielczości (do 2048x1536).

ale nie tak, ze widac oddalone tylko, a np. mgla wojny est tak jak przy nizszej rozdzialce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawdę mówiąc nie wiem, bo nie grałem na monitorze tej wielkości. Może ktoś inny się wypowie? Jestem jednak prawie na 100% pewien, że gra wygląda ładnie w każdej rozdziałce. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2009 o 00:20, KaRkAsZo napisał:

> Powinna sprawować się bez zarzutu, bo gra obsługuje wysokie rozdzielczości (do 2048x1536).

>
ale nie tak, ze widac oddalone tylko, a np. mgla wojny est tak jak przy nizszej rozdzialce?

Ja posiadam 22'' monitor i mogę potwierdzić gra nie wygląda źle jak na RPG na owym ekranie. Choć grafiki jak w Drakensang czy Neverwinter Night 2 nie oczekuj ale ogółem można spokojnie pograć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2009 o 00:33, Lukiwwo94 napisał:

> > Powinna sprawować się bez zarzutu, bo gra obsługuje wysokie rozdzielczości
(do 2048x1536).
>
> >
> ale nie tak, ze widac oddalone tylko, a np. mgla wojny est tak jak przy nizszej
rozdzialce?
Ja posiadam 22'' monitor i mogę potwierdzić gra nie wygląda źle jak na RPG na owym ekranie.
Choć grafiki jak w Drakensang czy Neverwinter Night 2 nie oczekuj ale ogółem można spokojnie
pograć

i wygodnie?:P bo baldur mnie wykancza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2009 o 00:49, Lukiwwo94 napisał:

> > pograć
> i wygodnie?:P bo baldur mnie wykancza
Ja tam jakoś nie narzekam

ogolnie to mnie w Baldursie nawet jak mialem 17" monitor wkurzala ta ohydna grafika, zas z IWD bylo lepiej, ale oddalem gre kuzynowi i nie wiem jak bedzie sie prezentowac pod nowym 22" panorama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry!

Mam taki problem Icewindem II-ta gra jakimś cudem...tnie się.Z lokacjami nie ma problemu.Gorzej z postaciami,szczególnie gdy chodzą i czarują.W Baldursach i Icewindzie I też był ten problem,ale wystarczyło kliknąć "używaj sprzętowego3D" by było po problemie,w dwójce tej opcji ni ma...Mam kochany przez wszystkich Windows Vista(:D),kartę ATI Radeon 24xx(cyz tam 22xx-nie pamiętam),2 giga RAMu i Interl Dual Core 2x1.6 GH.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2009 o 00:50, KaRkAsZo napisał:

pod nowym 22" panorama.

Grając w takie gry jak Baldur czy Ice nie zwracaj uwagi na grafę to jest po prosto klasyk gatunku ja to na moim 22'' monitorze gram w Tormenta teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj w programie konfiguracyjnym Icewinda, w zakładce Ogólne ustaw suwaki na poziom maksymalny.
W zakładce wydajność ustaw liczbę klatek na maksymalną, a w grafice ustaw głębię kolorów na 32 bity.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie głupie pytanie: jak można używać przedmiotów, które posiadają specjalne właściwości? Zacząłem grę niedawno i nie mogę się zorientować. Chodzi mi np. o naszyjnik, który przywołuje jakiegoś stwora. Klikam prawym, klikam lewym i nic się nie dzieje. ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2009 o 18:07, witkab napisał:

Mam takie głupie pytanie: jak można używać przedmiotów, które posiadają specjalne właściwości?
Zacząłem grę niedawno i nie mogę się zorientować. Chodzi mi np. o naszyjnik, który przywołuje
jakiegoś stwora. Klikam prawym, klikam lewym i nic się nie dzieje. ;(

Musisz o wstawić w specjalną przegrodę w ekwipunku, wtedy jego ikona pojawi się obok innych ikon czynnosci, jak czary, atak, itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze jeden problem: otóż moja drużyna składa się z dwóch wojowników, łowcy (łucznika), barbarzyńcy, łotrzyka i maga. Tyle że mag co chwila mi ginie, jakkolwiek bym go nie bronił. Czy jest on niezbędny w drużynie? Można go jakoś zastąpić? I jaka jest najlepsza kombinacja postaci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować