Zaloguj się, aby obserwować  
Lukol1

Icewind Dale II

1960 postów w tym temacie

Dzień dobry wszystkim :D

Mam problem z takimi czarami, jak: elektryczna pętla ( czarownik ) i zadawanie ciężkich ran ( kapłan ). Nie wiem jak ich użyć? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2005 o 10:46, Łukol napisał:

Dzień dobry wszystkim :D

Cześć .... ło jejku gdzie mój kalendarz, Łukol wróciła, należy to jakoć oznaczyć :D

Dnia 04.11.2005 o 10:46, Łukol napisał:

Mam problem z takimi czarami, jak: elektryczna pętla ( czarownik )
i zadawanie ciężkich ran ( kapłan ). Nie wiem jak ich użyć? :/

Kapłan rzucasz czar podbiegasz do wroga i do dorykasz (zły dotyk) jeśli nie wyjdzie czar obronny to wróg obrywa.
Czarownik rzucasz czar i wszyscy wokoło obrywają, drużuna też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2005 o 11:47, Szalony Max napisał:

Kapłan rzucasz czar podbiegasz do wroga i do dorykasz (zły dotyk) jeśli nie wyjdzie czar obronny to wróg obrywa. Czarownik rzucasz czar i wszyscy wokoło obrywają, drużuna też.


Acha! Dzięki :D

Dnia 04.11.2005 o 11:47, Szalony Max napisał:

Cześć .... ło jejku gdzie mój kalendarz, Łukol wróciła, należy to jakoć oznaczyć :D


Tylko nie zapomnij dorysować jakiegoś serduszka, czy czegoś w tym rodzaju :DD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2005 o 12:19, Łukol napisał:

Acha! Dzięki :D

Nie ma za co :)

Dnia 04.11.2005 o 12:19, Łukol napisał:

Tylko nie zapomnij dorysować jakiegoś serduszka, czy czegoś w tym rodzaju :DD

Oznaczone, zaznaczone, zapisne, opisane, serduszko też się znalazło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2005 o 14:41, Drax747 napisał:

P.S. sprawdzałem na każdym stanie instalacji. pełnej, średniej, minimalnej najlepiej pisać na gg: 4365649


Nie było Cię na GG, więc spytam tutaj: jakie masz sterowniki i kartę graficzną? Nie, nie musisz mi mówić, że najnowsze, po prostu podaj ich numer, prawdopodobnie masz "zbyt nowe". Nowsze "dętki" nVidii (chyba od numerku 66 w górę) nie obsługują Infinity Ingine, prawdopodobnie stąd ten problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem w Zakonie Czarnego Kruka i jakoś nie mogę zajarzyć, o co chodzi w VII Komnacie ( tej z mechanicznymi mnichami )? Wiem, że jest tam jakaś sztuczka z mechanizmami, z których jeden się odblokowuje, a drugi się SAM odblokowuje ( ;D ), tylko nie wiem, co dalej? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2005 o 09:48, Łukol napisał:

Jestem w Zakonie Czarnego Kruka i jakoś nie mogę zajarzyć, o co chodzi w VII Komnacie ( tej z mechanicznymi mnichami )?

Jak to o co chodzi, należy ich zniszczyć :D

Dnia 07.11.2005 o 09:48, Łukol napisał:

Wiem, że jest tam jakaś sztuczka z mechanizmami, z których jeden się odblokowuje, a drugi się SAM odblokowuje ( ;D ), tylko nie wiem, co dalej? :/

Każdy z mnichów pojawia się obok drewnianego panelu na ścianie. Za tymi panelami kryja się przełączniki umożliwiające zabicie przypisanych do nich mnichów. Jednak panele otwieraja się gry dany mnich otrzyma odpowiednia ilość obrażeń.
Kiedy mocno któremuś dołozysz to rozpocznie sie odliczanie i otworzy się panel. Szybko wciśnij przycisk, zanim mnich zrobi bum.
Oczywiście uważaj tez na pułapki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :D

Mam problem jestem w lodowym palacy zabilem wszystkie kaplanki i ta co zlalmala laske i jak ide rozmawiac z Nathanielem to pokazuje mi sie odpowiedz ze jeszcze nie wszystkie kaplanki sa zabite i potem ze bym zadal ostatni cios lecz nie wiem jak i co dalej zrobic POMOCY !! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2005 o 15:49, malyk napisał:

Witam wszystkich :D

Siemano

Dnia 07.11.2005 o 15:49, malyk napisał:

Mam problem jestem w lodowym palacu, zabilem wszystkie kaplanki i ta co zlalmala laske

Czyli Lysarę, Orie, Cathin

Dnia 07.11.2005 o 15:49, malyk napisał:

i jak ide rozmawiac z Nathanielem to pokazuje mi sie odpowiedz ze jeszcze nie wszystkie kaplanki sa zabite i potem ze bym zadal ostatni cios lecz nie wiem jak i co dalej zrobic POMOCY

Ewentualnie może chodzić o zabicie Sherincal, to przed wejściem do lodowej światyni.
Jeśli nie przeszukaj oba poziomy jeszcze raz, może gdzies się jakaś zapełętała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2005 o 18:23, Szalony Max napisał:

> Witam wszystkich :D
Siemano

> Mam problem jestem w lodowym palacu, zabilem wszystkie kaplanki i ta co zlalmala
laske
Czyli Lysarę, Orie, Cathin

> i jak ide rozmawiac z Nathanielem to pokazuje mi sie odpowiedz ze jeszcze nie wszystkie
kaplanki sa zabite i potem ze bym zadal ostatni cios lecz nie wiem jak i co dalej zrobic POMOCY
Ewentualnie może chodzić
o zabicie Sherincal, to przed wejściem do lodowej światyni.
Jeśli nie przeszukaj oba poziomy jeszcze raz, może gdzies się
jakaś zapełętała.


Juz przeszukalem wszystko w okolo 2 razy i nigdzie nie moge jej znalezc nie wiem co mam robic moze to jakis buug w grze :( pewnie bede musial zaczac od poczatku (2 raz ) Dzieki wielkie moze masz jeszcze jakis pomysl aaa wogule mi sie nie pokazal duch Orie tylko ja rozlupalo na kawalki :( i to pewnie tego wina Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2005 o 18:40, malyk napisał:

Juz przeszukalem wszystko w okolo 2 razy i nigdzie nie moge jej znalezc nie wiem co mam robic moze to jakis buug w grze :( pewnie bede musial zaczac od poczatku (2 raz )

A auto save ? :)

Dnia 07.11.2005 o 18:40, malyk napisał:

Dzieki wielkie moze masz jeszcze jakis pomysl aaa wogule mi sie nie pokazal duch Orie tylko ja rozlupalo na kawalki :( i to pewnie tego wina

Być może, poszukaj jeszcze tych auto save.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2005 o 18:40, malyk napisał:

Witam wszystkich :D


Miło poznać :D

Ale czy aby na pewno zabiłeś Orie? Bo, żeby to zrobić trzeba było przenieść się do Wewnętrznych Sfer ( czy jakoś tak )?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z moim czarownikiem :/
Otóż nie wiem, co jest grane, ale co i rusz ubywa mu PŻ! Nie jest ani chory, ani zakażony, ani otruty - nic z tych rzeczy. W ekwipunku też nie zauważyłam niczego takiego, co by mogło to powodować :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2005 o 07:59, Łukol napisał:

Mam problem z moim czarownikiem :/
Otóż nie wiem, co jest grane, ale co i rusz ubywa mu PŻ! Nie jest ani chory, ani zakażony,
ani otruty - nic z tych rzeczy. W ekwipunku też nie zauważyłam niczego takiego, co by mogło to powodować :/

Może rzuciłas jakiś czar ?
Ewentualnie spróbuj rzucic na niego leczenie choroby lub cos podobnego, byc może to jest jakiś bug który powoduje że nie widzisz ikonki choroby/zartucia na awatarze postaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2005 o 08:24, Szalony Max napisał:

Może rzuciłas jakiś czar ? Ewentualnie spróbuj rzucic na niego leczenie choroby lub cos podobnego, byc może to jest jakiś bug który powoduje że nie widzisz ikonki choroby/zartucia na awatarze postaci.


Jedyne, co mi przychodzi do głowy, to Kij Nieszkodliwości, który mam w ekwipunku. Co prawda z opisu wynika, że dopiero przy starciu z wrogiem może zaszkodzić również swemu właścicielowi, ale kto wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2005 o 08:00, Łukol napisał:

Jedyne, co mi przychodzi do głowy, to Kij Nieszkodliwości, który mam w ekwipunku. Co prawda z opisu wynika, że dopiero przy starciu z wrogiem może zaszkodzić również swemu właścicielowi, ale kto wie?

Czy to ten kij co ma bardzo dużo różnych bonusów ? Min obrażeani od kwasu, wysuwające się ostrza jakieś tam łańcuchy itp.
Ja go szukałem i nie znalazłem, wiec nie moge ani potwierdzić ani zaprzeczyć twoim przypuszczeniom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!!!
Mam taki problem, nie moge dostac sie do wewnątrz fortecy goblinów bo nie moge znalezc wejscia. Przez główną brame sie nie da i nie wiem co mam robic. Prosze o pomoc. Pozdrawiam :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2005 o 00:26, Cichy1988 napisał:

Witam!!!
Mam taki problem, nie moge dostac sie do wewnątrz fortecy goblinów bo nie moge znalezc wejscia. Przez główną brame
sie nie da i nie wiem co mam robic. Prosze o pomoc. Pozdrawiam :-))

jest drógie,boczne. własnie nim sie bez problemu dostaniesz (prawie, trzeba będzie ubić to i owo)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować