Zaloguj się, aby obserwować  
Lukol1

Icewind Dale II

1960 postów w tym temacie

1) O ile wiem, to każdy może stać się mistrzem Bitewnych Kwadratów. Kolejność przechodzenia poziomów nie jest ważna. Sam nigdy nie przeszedłem wszystkich poziomów, ale w tym poście ( http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=86&pid=1129 ) Yorguś podał jak należy właściwie przejść kolejne poziomy i podpoziomy.

2) Nie wiem czy ten bug jest normalny, ale mnie też się zdażał. Jeśli golem zaliczy walkę jako wygraną, to wszystko powinno być w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

myślałem że są tylko 3 podpoziomy/poziom, będę musiał jeszcze dorobić resztę dzięki (pewnie przez te temperatury nie domyśliłem się jak by miały wyglądać 4 i 5)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie mam pytanie: Jestem na 3 poziomie Oka Smoka i nie mogę przejść bramy z okiem Ssetha. Zrobiłem już zadanie z zanieczyszczonym wywarem Histachi, a w poradniku wyczytałem żeby pogadać z Nheroo jak już wruci to człowieczej formy i wtedy da mi miksturke, ale nic nie dał. Czy coś zrobiłem źle??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2007 o 11:47, Abok napisał:

Ludzie mam pytanie: Jestem na 3 poziomie Oka Smoka i nie mogę przejść bramy z okiem Ssetha.
Zrobiłem już zadanie z zanieczyszczonym wywarem Histachi, a w poradniku wyczytałem żeby pogadać
z Nheroo jak już wruci to człowieczej formy i wtedy da mi miksturke, ale nic nie dał. Czy coś
zrobiłem źle??


To nie on ma dać ci miksturę... tylko ty masz sobie ją zrobić. Jedną dla niego, bo chciał sprawdzić jak to jest być Histachi, a drugą dla ciebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.04.2007 o 15:25, reaven1 napisał:

To nie on ma dać ci miksturę... tylko ty masz sobie ją zrobić. Jedną dla niego, bo chciał sprawdzić
jak to jest być Histachi, a drugą dla ciebie:)


Tylko jest mały problem bo w opisie korzenia jest napisane że można go użyć tylko raz:), a w 2 poradnikach pisze że to Nheero ma mi dać miksturę. To tak się zastanawiam, Oni dobrze napisali czy Ty??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.04.2007 o 18:33, Abok napisał:

Tylko jest mały problem bo w opisie korzenia jest napisane że można go użyć tylko raz:), a
w 2 poradnikach pisze że to Nheero ma mi dać miksturę. To tak się zastanawiam, Oni dobrze napisali
czy Ty??

eeee ja zawsze robiłem miksturę dwa razy.... nigdy nie spotkałem się z tym , żeby mi ją dawał:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2007 o 18:33, Abok napisał:

Tylko jest mały problem bo w opisie korzenia jest napisane że można go użyć tylko raz:), a
w 2 poradnikach pisze że to Nheero ma mi dać miksturę. To tak się zastanawiam, Oni dobrze napisali
czy Ty??


Z tego co pamiętam, to Nheero faktycznie po skończeniu swojego "ekperymentu" oddaje resztę mikstury mówiąc, że jeszcze co nieco zostało. Oczywiście o ile się go o to poprosiło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2007 o 18:33, Abok napisał:

Tylko jest mały problem bo w opisie korzenia jest napisane że można go użyć tylko raz:), a
w 2 poradnikach pisze że to Nheero ma mi dać miksturę. To tak się zastanawiam, Oni dobrze napisali czy Ty??

Obie wersje są prawdziwe: możesz zrobic dwie miksturki jedną dla niego, drugą dla siebie i go olać, lub zrobic to paskudztwo tylko dla niego, wtedy po pogadaniu z nim odda ci drugą (ale dopiero gdy skończy mu się czas przemiany i powróci do własnej postaci). A co do jednorazowego użytku to chodzi o samo zjedzenie ("użycie") roślinki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pogadałem z nim jak już wrócił do człowieczej formy i oprócz tych standardowych dialogów było jeszcze "jak przemiana" i coś tam ze stworami i po wybraniu tego cały czas siedzi teraz w bibliotece. Próbowałem jeszcze raz przyrządzić miksturę ale nie wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dlaczego, ale gdy tworzę sobie postać i używam portretu innego niż standardowe, gra wiesza się przy wyborze wyglądu bohatera. Ze standardowymi portretami działa normalnie. Jest to "czysta" gra, beez pathy, modów, itp. Miał ktoś podobny problem może?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jestem w tunelach pod twierdza goblinow, szybkosc gry spadla drastycznie i obciaza procesor niemal w 100%(Athlon 3Ghz)
Gra wczesniej dzialala bez zarzutu.

Czy ktos wczesniej spotkal sie juz z takim przypadkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2007 o 14:49, Keneth napisał:

Witam

Jestem w tunelach pod twierdza goblinow, szybkosc gry spadla drastycznie i obciaza procesor
niemal w 100%(Athlon 3Ghz)
Gra wczesniej dzialala bez zarzutu.

Czy ktos wczesniej spotkal sie juz z takim przypadkiem?


Skończyłem grę 2 razy i też zawsze mi się tam przycinała. Widać taka specyfika tej lokacji... Z tego co pamiętam pomogło dopiero wybicie wszystkich wrogów na planszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2007 o 14:49, Keneth napisał:

Witam

Jestem w tunelach pod twierdza goblinow, szybkosc gry spadla drastycznie i obciaza procesor
niemal w 100%(Athlon 3Ghz)
Gra wczesniej dzialala bez zarzutu.

Czy ktos wczesniej spotkal sie juz z takim przypadkiem?


Pociesze cię tym, że nie tylko u ciebie takie coś się zdarza, co gorsza jest więcej lokacji, w których komputer woła o pomoc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na szczęście ten patch, do którego podałem link, poprawia tego buga we wszystkich tych lokacjach:) Swoją drogą, twórcy IWD 2 nic z tym nie zrobili:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2007 o 21:20, hito_kun napisał:

Na szczęście ten patch, do którego podałem link, poprawia tego buga we wszystkich tych lokacjach:)
Swoją drogą, twórcy IWD 2 nic z tym nie zrobili:/

Typowe... najlepiej jest coś odwalić i zostawić, na szczęście fani potrafią wziąść sprawy w swoje ręce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

u mnie nie zwalnia w konkretnych lokacjach, za to potrafi chwilami przycinać jak czarownica zacznie walić na lewo i prawo wszelakimi chmurami i oplątaniami (bardzo przydatne czarki)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2007 o 21:22, sig. napisał:

u mnie nie zwalnia w konkretnych lokacjach, za to potrafi chwilami przycinać jak czarownica
zacznie walić na lewo i prawo wszelakimi chmurami i oplątaniami (bardzo przydatne czarki)


Nom czary obszarowe są bardzo pożyteczne i skuteczne do rozwalania dużej ilości mięcha:P często taka taktyka ratuje życie w tej grze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2007 o 21:20, hito_kun napisał:

Na szczęście ten patch, do którego podałem link, poprawia tego buga we wszystkich tych lokacjach:)
Swoją drogą, twórcy IWD 2 nic z tym nie zrobili:/

Nic nie zrobili, bo w momencie gdy pojawił się ten problem studio Black Isle już nie istniało. Z tego co wiem nikt obecnie nie posiada praw do tego tytułu, a nawet gdyby tak było, to sądzę, że łata nie została by wydana (IWD2 jest już starym tytułem i lepiej zajmować się nowymi produkcjami).
Podany link sprawdzę przy najbliższej okazji, bo mnie też giera przycina się w bardziej gorących momentach, co jest nieco irytujące. Ech... A na poprzednim sprzęcie wszystko chodziło jak marzenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować