Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Assassin`s Creed tylko w czasach współczesnych? "Zawsze jest taka szansa"

26 postów w tym temacie

Mateusz Stanisławski

Rozważań na temat tego, gdzie mogłaby rozgrywać się akcja kolejnych odsłon serii Assassin’s Creed, ciąg dalszy. Może faktycznie warto porzucić wycieczki do przeszłości i skupić się wyłącznie na czasach dzisiejszych?

Przeczytaj cały tekst "Assassin's Creed tylko w czasach współczesnych? "Zawsze jest taka szansa"" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cesarska Rosja i feudalna Japonia to najlepsze pomysły. Już czuję klimat mroźnej Rosji i te walki z szogunatem w feudalnej Japonii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatni assassin mial troche momentow wspolczensych i trzeba rzryznac ze trzyaml poziom. Taka gra bylaby dobra ale czymby roznila sie od Watch Dogs??
Uwazam ze jesli juz trzeba, rozdzielic okresy na te dwie gry tzn Watch Dogs niech okupuje nasze czasy i przyszlosc a assassins niech dzieje sie tylko w przeszlosci to i tak mase czasu...
Moznaby zrobic gre w swiecie Rzeczpospolitej Obojga Narodow...
W kazdym razie najlepsze okresy dla assasinow to od starozytnosci do sredniowiecza i ewentualnie nowozytnosc a potem... Maksymalnie do okresu Wojen Napoleonskich a pozniej juz straciloby klimat. To wciaz bylaby dobra gra ale assasins stoi glowie zwiazkami z przeszloscia i pchanie go do przyszlosci sprawi ze zatraci swa wyjatkowosc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja byłbym za czyms w rodzaju starożytnego Egiptu, Mezopotamii, lub Grecji/Rzymu. Nie wiem tylko jak możnaby było wsadzić tam wątek templariuszy, może jakieś zalążki, ewentualnie początki. Tylko wtedy po co Asasyni? A może by tak, osadzić grę w przyszłości, Assasin''s Effect xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie osobiscie najlepsza opcja jest powrot do Europy.
Rosja w czasie wybuchu Rewolucji Pazdziernikowej. Moskwa, Kreml, Plac Czerwony, Sankt Petersburg, Czerwoni, Biali, Syberia z tundra i tajga, carska rodzina,,,
Kusi tez Daleki Wschod, tam jeszcze nie bylo akcji Assasina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

asasyni w prehistorii... afera po miedzy plemieniem A i B vs wielki bóg kosmita komedia bo seria zatraciła klimat od 2 cześć zaczęli bawić w epoki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak Assasyn w Egipcie chyba będzie po piramidach skakał ... Ale byłby hejt na grę samym Desmondem . Jedyny współczesny parkour będzie w ME ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko współczesnym Assasynom mówię NIE. Przerywniki ze współczesności dotychczas złe jakieś aż tak bardzo nie były, ale zdecydowanie wolę historyczną część gry, dodatkowo jest tyle epok że spokojnie można by jakąś wybrać, gier osadzonych w XX i XXI wieku jest dużo a tych historycznych mniej (nie mówię o RTS itp.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polska za czasów Potopu. Ludzie, którzy chodź trochę uważali na lekcjach historii (lub studiach historycznych) od razu wiedzieli by dlaczego.

Co do teraźniejszości? Pasował mi ten podział, że część historii działa się w przeszłości, a część w miejwięcej teraźniejszości. Chociaż historię Desmonda całkowicie zepsuli. Przede wszystkim w "Trójce", ale przez skok na kasę graczy w postaci Brotherhooda i Revelation całkowicie zaburzyli fajną fabułę, która mogła z tego naprawdę wyniknąć. Jakby to zrobili poprawnie to BY BYŁO ZUPEŁNIE INACZEJ. Ale nie jest. I nic dziwnego. Jak AC wychodzi co roku, to kto ma czas na wymyślanie dobrej fabuły, skoro jak dadzą w łapę recenzentom to i tak nic im się nie stanie? A gracze? I tak kupią odgrzewany kotlet. Dlaczego? Bo oczekują czegoś lepszego po tej serii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nieźle się chłopaki rozkręcają;) Najpierw średniowiecze, później coraz bliżej współczesności... jak tak dalej pójdzie, to albo znów cofniemy się w czasie, tym razem do starożytności, albo... Właśnie ciekawe co wtedy chłopaki wymyślą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Był komiks o rosyjskim asasynie z okresu rewolucji październikowej. Z tego co pamiętam, to jego prawnuk przyczynił się do zniszczenia zakonu w "dzisiejszych" czasach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może z mojego punktu widzenia wydaje się to pewnego rodzaju marzeniem, gdyż jestem fanem czasów Cezara, Spartakusa i ogólnie Cesarstwa Rzymskiego dlatego uważam że właśnie osadzenie kolejnej części Assasin''s Creed byłoby ciekawe jako np. losy właśnie wspomnianego przeze mnie Spartakusa lub osoby podobnej jemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować