Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Assassin`s Creed tylko w czasach współczesnych? "Zawsze jest taka szansa"

26 postów w tym temacie

> Może z mojego punktu widzenia wydaje się to pewnego rodzaju marzeniem, gdyż jestem fanem
> czasów Cezara, Spartakusa i ogólnie Cesarstwa Rzymskiego dlatego uważam że właśnie osadzenie
> kolejnej części Assasin''s Creed byłoby ciekawe jako np. losy właśnie wspomnianego przeze
> mnie Spartakusa lub osoby podobnej jemu.
Po chwili zastanowienia bardzo podobałyby mi się klimaty Króla Artura czyli Avalon i te sprawy bądź czasów Króla Ryszarda i walki Assasyna Robina ? z księciem Janem. Co wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja bym jednak uprzejmie prosil, by wywalic w diably wspolczesne elementy, foteliki dentystyczne, na ktorych Desmond przesiaduje i skupic sie tylko i wylacznie na wydarzeniach z jednej epoki. Nie jako "wspomnieniach", bo to juz sie nud e jak flaki z olejem robi, ale po prostu ulokowac gre w danym okresie historycznym i juz. Od poczatku do konca gramy jako postac z tamtego okresu, bez rozwalajacych klimat wstawek ze wspolczesnosci. To by wyszlo grze tylko na dobre...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze, jakby kto nie zauważył lada moment premiera Watch Dogs Ubisoftu, która jest takim właśnie Assasynem we współczesności. Macie odpowiedź czemu do tej pory nie ma takich czasów w AC.

Po drugie, jak już pisał Ring5... co to za pomysł ? Najlepiej to by było wywalić w cholerę te psujące klimat wstawki we współczesności typu foteliki, irytyjuący brytyjczyk, itp. Wczuwam się w dany okres historyczny, w otaczające mnie postacie, a tu pstryk, mam łazić po jakimś placu budowy i rozmawiać o końcu świata z babką która ma słuchawki na głowie.

Po trzecie, jest jeszcze Hitman.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żeby akcja Assassin''s Creed działa się na Półwyspie Koreańskim w Korei mało gier wychodzi o tym kraju strzelanki i strategie o 2 wojnie światowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować