Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Kolejne DLC i aktualizacje do Borderlands 2 zapowiedziane. Znamy pierwsze szczegóły

15 postów w tym temacie

Mateusz Stanisławski

Gearbox Software dziś miał zaprezentować graczom nową zawartość do Borderlands 2 i to też zrobił. Głównymi daniami będą rozszerzenia Ultimate Vault Hunter Upgrade Pack 2 oraz Headhunter Pack: T.K. Baha’s Bloody Harvest.

Przeczytaj cały tekst "Kolejne DLC i aktualizacje do Borderlands 2 zapowiedziane. Znamy pierwsze szczegóły" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pójdzie tak dalej, to się okaże, że gra ma więcej zawartości w DLC niż w podstawce...
Ale nie narzekam, bo Bordera 2 nigdy, przenigdy, za wiele. Jak dla mnie, to tę grę mogą rozbudowywać do woli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2013 o 21:55, bangbangbang21 napisał:

Ciemnota kupuje a oni wydają następne


Mialem nie karmic trolla, ale...

Tak bardzo ubolewasz nad tym, na co wydaje moje pieniazki? To mile, ale pozwol, ze jednak sam sie o to bede troszczyl. Mnie akurat dodatki do B2 nie przeszkadzaja. W cenach premierowych ich raczej nie kupie, poczekam na jakies promocje, a z doswiadczenia z poprzednimi DLC do tej gry wiem, ze zdecydowanie bedzie warto, bo zapewni to niesamowita zabawe.

Jedyne, co mnie troche martwi, to czy dodanie kolejnych 11 poziomow nie sprawi, ze gra bedzie lekko przegieta. Juz teraz na UVHM bez slagu praktycznie nie da sie grac, jak dodadza UVHM2 bedzie jeszcze "weselej".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W większości przypadków nie popieram takiej ilości DLC - tyle, że w Borderlands 2 każde z nich oferuje świetną historię i mega miodną rozrywkę. Ograłem niedawno Dragon Keep i jestem pod olbrzymim wręcz wrażeniem tego co Gearbox wymyślił. Jeśli kolejne DLC mają być tak samo dobre to biorę w ciemno - ale na pewno nie w cenie premierowej. ;)
Teraz muszę wreszcie ograć całego Torque DLC, bo tego niestety nie posmakowałem do końca...

Ring5 - UVHM też mi psuło krew, gdy grałem jako snajper Zer0 - odkąd jednak zmieniłem go w "pistolero" to po wydropieniu Infinity (bez żadnego elementu) podnoszę się podczas Second Wind na Ultimate Badassach. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2013 o 14:32, Pajonk78 napisał:

odkąd jednak zmieniłem go w "pistolero" to po wydropieniu Infinity (bez żadnego elementu) podnoszę się podczas
Second Wind na Ultimate Badassach. :D


Infinity...paaanie...zakup sobie z vending machine w dodatku torque pistolet Double Penetrating Unkempt Harold. To jest dopiero moc :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2013 o 15:53, aope napisał:

Infinity...paaanie...zakup sobie z vending machine w dodatku torque pistolet Double Penetrating
Unkempt Harold. To jest dopiero moc :]

Nie nadaje się dla Zer0... Po pierwsze: 6 pocisków. Po drugie: na większe odległości totalnie nieprzydatne przez rozrzut. Po trzecie: po co kupować jak można wydropić?
Za pomocą Infinity ładuję z odległości wręcz snajperskich nie tracąc amunicji + mając stałe +60% obrażeń ze względu na "pierwszy" nabój z pełnego magazynku dzięki czemu robię straszną rzeźnię. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować