Zaloguj się, aby obserwować  
pbmx

MX vs. ATV Unleashed

16 postów w tym temacie

Witam.
czy mogl by mi ktos napisac jakie ma w/w gra wymagania ? mile widziane screny na pbmx@wp.pl poniewaz zastanawiam sie nad jej kupnem - do osob ktore graly w mx mototrax - mile widziane porownanie
pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajne połączenie crossów, helikopterów itd. O takiej grze mażyłem, jest taka miodna, że gram w nią już kilka długich miesięcy i nie znudziła mi się nigdy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj kupiłem sobie dopiero pełniaka na PC, wtedy miałem na PS 2. Musze powiedzieć, że gra się extra, chociąż gra jest żywcem przeniesiona z konsoli. Teraz wyczyniam szaleństwa w Free Raid.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nom fajna giera, w ostatnim numerze CDA jest... wymagań nie będę pisał, bo poprzednicy mnie uprzedzili. Świetna, bardzo wciągająca gierka, ogólnie rzecz biorąc - warta polecenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam ja z CDA. Gra bardzo fajna. Dużo opcji w wyscigu. Mozna tez poscigac sie Monster Truckami i helikopterkami.
Mi sie jeszcze nie znudzila chociaz gram w nią kilka tygodni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2008 o 12:33, Celebrian napisał:

Nie wie ktoś jak tam się skacze ,żeby wyżej skakac ?

Trzeba najpierw odchylić sie do tyłu a potem do przodu jak już wyskoczysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siema Mi coś ta gra nie chodzi gdy włączam to już przy zakończenia ładowania na mapę obraz się ZAWIESZA mogę jeździć wszytko robić tylko ekran jest zawieszony i nie wiem co robić.

konfig kompa:Pentium 4 2 wątki po 3.00 , 1gb ram , karta graficzna Nvidia GeForce FX 5500 ,Windows 7 Professional orginalny.

Błagam pomóżcie bo ja chce grać w tą gre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować