Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Runescape 3 wystartował. Zagraj już dziś i obejrzyj premierowy trailer

5 postów w tym temacie

Ja poczekam jednak parę dni i zobaczę czy nie będzie problemu ze starego runescapa - wszystko fajnie ale od pewnego etapu bez membershipa nie dało się grać. No ale, mam nadzieję że rzeczywiście ta gra przyniesie powiew świeżości do gatunku MMO (raczej złudne nadzieje :( )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2013 o 18:15, gorzalka napisał:

Ja poczekam jednak parę dni i zobaczę czy nie będzie problemu ze starego runescapa -
wszystko fajnie ale od pewnego etapu bez membershipa nie dało się grać. No ale, mam nadzieję
że rzeczywiście ta gra przyniesie powiew świeżości do gatunku MMO (raczej złudne nadzieje
:( )


Nie wiem czy w ogóle przeczytałeś cokolwiek na temat tej gry, ale to jest po prostu RuneScape z nowym numerkiem (lekko odświeżony klient i tyle). To nie jest żadna nowa gra, tylko większy update do RSa 2...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A i tak wymaga kompa z kosmosu, co jest bzdurą :/ Kto pisze gry w Java O.o Najpierw niech zrobią normalny silnik a nie taka popierdóka wtedy możemy cokolwiek powiedzieć o powiewie świeżości (tu i tak prym wiedzie nadchodzący FFXIV)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> A i tak wymaga kompa z kosmosu, co jest bzdurą :/ Kto pisze gry w Java O.o Najpierw niech
> zrobią normalny silnik a nie taka popierdóka wtedy możemy cokolwiek powiedzieć o powiewie
> świeżości (tu i tak prym wiedzie nadchodzący FFXIV)

Na moim 3letnim kompie smiga az milo i bez problemow wiec nie dramatyzuj tylko chyba pora kompa ulepszyc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować