Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gra planszowa Facebook poprawi relacje z prawdziwymi znajomymi

15 postów w tym temacie

Paweł Pochowski

Jeśli także czujecie, że przez Facebooka, portale społecznościowe oraz znaczną ingerencję internetu w codziennym życiu psują się relacje z innymi ludźmi, może ucieszy was fakt, że jest ktoś, kto pomyślał o naprawie tej sytuacji. Oto gra planszowa Facebook

Przeczytaj cały tekst "Gra planszowa Facebook poprawi relacje z prawdziwymi znajomymi" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> A co za problem wydrukować?

w ilości 50 sztuk nie problem, w ilości 50tyś sztuk to już jest koszt prawie 10k na samym papierze, farbie i płytach CTP (licząc cenę hurtową) + dolicz koszty pocięcia arkuszy, marży drukarni, robocizny, reklamy. Uwierz mi, pracuję aktualnie w drukarni przez wakacje, więc bez dobrego (hojnego) sponsora tu się nie obejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > A co za problem wydrukować?
>
> w ilości 50 sztuk nie problem, w ilości 50tyś sztuk to już jest koszt prawie 10k na samym
> papierze, farbie i płytach CTP (licząc cenę hurtową) + dolicz koszty pocięcia arkuszy,
> marży drukarni, robocizny, reklamy. Uwierz mi, pracuję aktualnie w drukarni przez wakacje,
> więc bez dobrego (hojnego) sponsora tu się nie obejdzie.

Aż takiej imprezy robić nie będę, wystarczy mi jedna sztuka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > > A co za problem wydrukować?
> >
> > w ilości 50 sztuk nie problem, w ilości 50tyś sztuk to już jest koszt prawie 10k
> na samym
> > papierze, farbie i płytach CTP (licząc cenę hurtową) + dolicz koszty pocięcia arkuszy,
>
> > marży drukarni, robocizny, reklamy. Uwierz mi, pracuję aktualnie w drukarni przez
> wakacje,
> > więc bez dobrego (hojnego) sponsora tu się nie obejdzie.
>
> Aż takiej imprezy robić nie będę, wystarczy mi jedna sztuka

Ale temu panu co to wymyślił wątpię czy 1 sztuka wystarczy :) Bądźcie poważni, przecież ta gra to jest żerowanie na socialakwardowości ludzi i ich przywiązaniu do fb... po prostu czysta żyła złota. :D Jeśli (albo raczej kiedy) ta gra odniesie sukces to powstaną wersje ala tweeter czy inny szajs :P It''s all about money!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Facebook to taki komisariat. Wchodzisz, podajesz swoje dane i mówisz codziennie o zamierzeniach.
> xD

You''ve made my day today :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Lol. Są tak leniwi, że zamiast stworzyć własne zasady, skopiowali wszystko jak leci z
> Monopoly. Ale bieda...

Tak jak większość gier komputerowych ostatnimi czasy ;P A ja pozostanę przy starym dobrym Eurobiznesie ew. Monopoly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaczyna się syndrom "otwieram lodówkę, a tam Facebook". o_O

I teraz żeby odejść od Internetu to wciskają mi planszówkę z tym portalem. <facepalm>
Nie dzięki, już wolę wyjść przed klatkę do sąsiadów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować