Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wyciekły materiały z nowym bossem z Dark Souls 2

8 postów w tym temacie

Dobrze, że GTA V już we wrześniu. Do marca jeszcze daleko a czekam na to (DSII) jak na nic innego !
Ten Boss wygląda świetnie jak i lokacja - wreszcie zjawiska pogodowe dodano. Poziom trudności jak widać nie uległ zmianie i dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2013 o 11:22, Legendarny_ziom napisał:

Troche wolna ta rozgrywka... mam nadzieje że to tylko dlatego że jeszcze pracują nad
tym i że jako finalny produkt nie bedzie w 20 fps


Nie wiem, czy zdajesz sobie z tego sprawę, ale Dark Souls nie jest slasherem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Troche wolna ta rozgrywka... mam nadzieje że to tylko dlatego że jeszcze pracują nad
> tym i że jako finalny produkt nie bedzie w 20 fps

phii własnie tak ma być!! Ma ciężką zbroje to wolno się rusza. Cały urok DS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Troche wolna ta rozgrywka... mam nadzieje że to tylko dlatego że jeszcze pracują nad
> tym i że jako finalny produkt nie bedzie w 20 fps

Ma ciężką zbroje to chyba jasne że nie będzie się poruszał jak w skórzanej zbroi co nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Troche wolna ta rozgrywka... mam nadzieje że to tylko dlatego że jeszcze pracują nad
> tym i że jako finalny produkt nie bedzie w 20 fps
Poza tym poczytaj sobie jakie problemy miały osoby, które zmodowały sobie Dark Souls na PC i miały 60 klatek. Podobno Bossy były nie do ubicia :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Troche wolna ta rozgrywka... mam nadzieje że to tylko dlatego że jeszcze pracują
> nad
> > tym i że jako finalny produkt nie bedzie w 20 fps
> Poza tym poczytaj sobie jakie problemy miały osoby, które zmodowały sobie Dark Souls
> na PC i miały 60 klatek. Podobno Bossy były nie do ubicia :).
Nie potrzeba było 60 klatek. Wystarczyło, że ustawiłem limit na 31. Bossowie poruszali się i atakowali mniej więcej dwa razy szybciej. Gra była niegrywalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować