Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Saints Row IV w Polsce bez opóźnień. Będzie lokalizacja i DLC w pakiecie

24 postów w tym temacie

Patryk Purczyński

Rodzimy wydawca Saints Row IV przedstawił szczegóły dotyczące udostępnienia gry w naszym kraju. Wygląda na to, że konsumenci znad Wisły nie będą mieli szczególnych powodów do narzekań.

Przeczytaj cały tekst "Saints Row IV w Polsce bez opóźnień. Będzie lokalizacja i DLC w pakiecie" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Cenega xD
> Rany, znów okaleczone spolszczenie : /

Przynajmniej spolszczenie będzie, co w przypadku Cenegi nie jest taką oczywistością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trójkę spolszczyli na konsolach, czwórki już nie mogą? Nie żeby mi to jakoś specjalnie leżało na sercu, bo wolę grać po angielsku ale np. w grę będzie grała moja siostra, która angielskiego nie kuma na tyle dobrze i napisy były by na miejscu. Eh, Cenega to banda ignorantów jednak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2013 o 12:59, Atanael napisał:

Trójkę spolszczyli na konsolach, czwórki już nie mogą?


Trójkę wydawał jeszcze CDP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2013 o 12:28, Dared00 napisał:

Whatever, byle by nie dali blokady regionalnej.

Znając życie, to raczej dadzą.


Anyway, cieszy mnie wieść, że na konsolach gra nie będzie ruszana przez Cenegę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@ Archangell34
Tak będzie wymagać
Spolszczenie na konsolach będą mieć Ci co mają przerobione konsole (nie każdy z nich od razu piraci)
Przerzuci się pliczki i tyle :) To samo było z Skyrim ,dubbing wrzucało z PC i elegancja Francja takich gier jest setki tysięcy gdzie ten trick działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli brak polskiej wersji = nie kupuje. Nie dość że dużo drożej to jeszcze gorszy produkt. Na 100% Lost Planet 3 też pewnie nie będzie PL a co najgorsze obawiam się że z GTA 5 zrobią to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Trójkę spolszczyli na konsolach, czwórki już nie mogą? Nie żeby mi to jakoś specjalnie
> leżało na sercu, bo wolę grać po angielsku ale np. w grę będzie grała moja siostra, która
> angielskiego nie kuma na tyle dobrze i napisy były by na miejscu. Eh, Cenega to banda
> ignorantów jednak.

Ponieważ kolega zemby zjadł na biznesie i wie czym się go je? Idź sobie popracuj w dowolnej branży mającej styczność z biznesem na zachodzie. Wtedy zobaczysz że, życie to nie bajka... To, że nie ma polskiej wersji językowej może wynikać z wielu spraw. Trzeba mieć zgodę na taką akcję od wydawcy, może popatrzyli na excela i powiedzieli, że wiecej zarobią na sprzedaży wersji PC. Tak, tak... dorzucą pl na steam i będzie radość;) Z drugiej strony szkoda, ale to kolejny argument za PC...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech, a ja w swoim najnowszym wpisie na GS''ie chwaliłem Cenegę, a tu masz, brak napisów na konsolach. Trudno. Chociaż Cenega tłumaczy się, że to nie do końca ich wina, po prostu Deep Silver nie wyraził zgody na tłumaczenie na konsolach, bo by zwyczajnie nie zdążyli z premierą. I w sumie ja im wierze. Przypominam, że aby zlokalizować grę na konsole trzeba mieć też odpowiednie pozwolenie od MS i PS, więc to nie jest taka prosta sprawa jak w przypadku PC.

Tom180
Nie martw się. Wszystkie ostatnio wydane gry od Capcomu miały kinówkę, więc z Lost Planet, na 99% będzie to samo. A co do GTA, to przecież zapowiadali, że będzie PL, więc nie wiem skąd te obawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Ech, a ja w swoim najnowszym wpisie na GS''ie chwaliłem Cenegę, a tu masz, brak napisów
> na konsolach. Trudno. Chociaż Cenega tłumaczy się, że to nie do końca ich wina, po prostu
> Deep Silver nie wyraził zgody, na tłumaczenie na konsolach, bo by zwyczajnie nie zdążyli
> z premierą. I w sumie ja im wierze. Przypominam, że aby zlokalizować grę na konsole trzeba
> mieć też odpowiednie pozwolenie od MS i PS, więc to nie jest taka prosta sprawa jak w
> przypadku PC.
>
> Tom180
> Nie martw się. Wszystkie ostatnio wydane gry od Capcomu miały kinówkę, więc z Lost Planet,
> na 99% będzie to samo. A co do GTA, to przecież zapowiadali, że będzie PL, więc nie wiem
> skąd te obawy.
Tylko wiesz Lost Planet 1 i 2 na konsolach było po angielsku więc wciąż mam obawy co do Lost Planet 3 :). I również mam te same obawy co do GTA 5 bo Cenega już nie takie numery robiła. Najlepszy przykład to właśnie Saints Row 4 i Bioshock Infinite które też miały być na 100% PL na konsolach a wiemy jak to się skończyło. A co do Saints Row 4 to dlaczego nie mogą dać polskiej wersji później? Mogli by zrobić to samo co z Max Payne 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zwykłe chamstwo jako konsolowiec płace 90 zł więcej a, w zamian dostaje mniej. Jak napisałem chamstwo ze strony cenegi tak jak w przypadku bioshocka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2013 o 19:37, wigi napisał:

Zwykłe chamstwo jako konsolowiec płace 90 zł więcej a, w zamian dostaje mniej.


Ha,nareszcie prawda wyszła na jaw xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

...Cenega kolejny raz straciła w moich oczach :/ Czemu nie mogą dać tych zakichanych napisów do edycji konsolowych?! Beznadzieja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> ...Cenega kolejny raz straciła w moich oczach :/ Czemu nie mogą dać tych zakichanych
> napisów do edycji konsolowych?! Beznadzieja...

Bo:
- nie mogą nic zrobić, gry są chronione prawem autorskim i jakakolwiek ingerencja wymaga zgody właściciela.
- nie dostali wersji do tłumaczenia, bo nie
- bo zupa była za słona;)

Bawią mnie takie akcje w których dystrybutor działa zgodnie z wytycznymi wydawcy i dostaje za swoje działania w cztery litery. Za co? Bo tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować