Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Bioware rozważało płatne wydanie Mass Effect 3: Extended Cut

27 postów w tym temacie

Ech już wolałem zakończenie bez Extended Cut - chociaż oryginalne też było kiepskie. A jakbym miał za to gówno płacić jeszcze to ja *******. BioWare niestety się stacza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja wam powiem, że podoba mi się to, że się przyznali do tego gównianego pomysłu. Pamiętacie słowa pewnej znanej książki (księgi): "Nie po słowach lecz po czynach ich poznacie". Mieli kijowy plan, ale domyślili się, że to by było złe i postąpili dobrze. Wszystko. Koniec tematu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak pierwszy raz zobaczylem final, to bylem zawiedziony. Ale to co wywolalo u mnie furie, to ten maly ekranik na koncu napisow - "Dzieki za ksae, a teraz idz jeszcze kupic DLC". Ext Cut troche sytuacje poprawil, ale i tak wolalbym, zeby Mac Walters poszedl zbierac szczaw jeszcze wczasie produkcji ME2, a scenariusz zostawil w rekach Drew Karpyshyn''a do samego konca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, na jakim świecie Wy żyjecie? Nikomu z Was nie przyszło do głowy, że cała ta informacja to zwykły pic? Chodzi tu przede wszystkim o to, żeby stworzyć iluzję tego, jaki to wydawca jest wspaniałomyślny. Znalazł się w studio jeden bohater, który zaprotestował wobec głupiego pomysłu. Tak, akurat, bo uwierzę. Skoro z niego taki twardziel to dlaczego nie protestował wobec innych płatnych DLC? Może i protestował, ale jego zdanie nie ma żadnego znaczenia skoro płatne DLC powstały. Owszem, ekipa deweloperska mogła nie zwracać uwagi na opinie fanów, ale przy kolejnej odsłonie fani mogliby nie zwracać uwagi na kolejną część gry. Każdy kij ma dwa końce. Nigdy nie uwierzę w dobroduszność takich korporacji, jak EA. Dla nich nie liczy się nic poza pieniędzmi, a reszta to czysty marketing.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli masz rację, to jest to najgorszy ruch marketingowy tego roku. Jeżeli za znikomą ilość nowych filmików ludzie mieli płacić, to chyba ktoś w EA i BW zgłupiał, że ktokolwiek im za to zapłaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować