Zaloguj się, aby obserwować  
Lumbago

Nox - temat ogólny [M]

14 postów w tym temacie

Czy pamiętacie jescze grę Nox?
Gra jest hack&slashem podobnym do Diablo ma ciekawą fabułę i niesamowity klimat.
I czy gdzieś jeszcze to można kupić?
Kiedyś wydawcą te gry była enega, ale z tego co się dowiedziałem to prawa przejęło EA Polska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja pamiętam Noxa. Grałem w to strasznie dawno temu i do tego tylko u kumpla ale Mi się bardzo podobał. Pamiętam ze wtedy dostał w Clicku 6 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że grałem, bardzo lubie tą grę. Przeszedłem ja każdą postacią i każdą postacią grało się przyjemnie. Kupić w sklepie na chwilę obecną Noxa chyba się nie da. Ja jej w każdym razie nie widziałem, nie ma się co dziwić, bo gierka wyszła parę latek temu. Ostatni raz przechodziłem Nox na początku tego roku, ale nie wykluczone, że za jakiś czas znów w to zagram. Gra zrobiniona przyjemnie, łatwe sterowanie, ciekawa fabuła, dobra grywalność - ja osobiście polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja grałem chyba tylko raz. Pamiętam, że gra owszem była fajna, ale chyba miałem coś lepszego pod ręką (zatem oddałem kumplowi NOXa i tyle) :D


P.S. Proszę usuń bitefight z podpisu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nox tak samo jak paweusz, szkoda, że Diablo II nie zrobili z tym klimatem i grafiką(która stwarza najleprzy klimat i wogóle jaki widziałem w grze rpg). Po za tym był tam fajny prosty styl mechanicznej walki, że aby zablokoać cios nalży urzyć shiwta aby zablokować nie tak jak w innych grach rpg gdzie jest to wspomagane rzutami obronnymi albo zdarzeniami losowymi jak w Diablo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak mógłbym zapomnieć NOXa! To była pierwsza z moich gier. (Nie żebym był taki młody. Późno zacząłem grać na kompie) Niestety nie mam pojęcia gdzie teraz jest mój CD z Noxem, więc nie mogę grać :( No ale gra naprawdę wymiata!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Porada dla ludzi mających problem z odpaleniem gry na XPku ;-)

Ściągnijcie patcha 1.1 i 1.2, a następnie zainstalujcie dodatek bezpłatny Nox Quest który można znaleźć na gamespot. Po tylu latach gra w końcu odpaliła się :-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam gdy znalazłem demo tej gry na jakiejś płytce dodanej do gazety... To była moja pierwsza gra z płytki :D
Niestety w demie nie było przeciwników... Ale już na oko podobało mi się bardziej niż Diablo... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze ile ja się w to zagrywałem, każdą postacią chyba 3 razy grę przeszedłem :D Zresztą gram jeszcze w Nox''a od czasu do czasu na LAN''ie z bratem, zabawa przednia :D
Co do samej gry to faktycznie klimat miała wspaniały, a muzyczkę do dziś pamiętam. Szkoda że robią tak mało tak świetnych gier :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trudno zabawie się w archeologa tematów i go odkopie... nie żeby specjalnie ale .. Kiedyś grałem w tą grę u kuzyna ładnych parę lat temu bardzo mi się podobała na tamte czasy Diablo było niby fajne ale jak u kuzyna zobaczyłem to to Diablo I poszło w zapomnienie i wyśmianie . Chciałbym sobie pograć jeszcze w tą grę da radę ją gdzieś kupić oblookałem na necie wiele storn ale za bardzo nie ma na allegro też już tego nie ma ktoś wie gdzie to można dorwać albo ma ktoś na sprzedaż ?

Pozdrawiam i dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować