Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

F.E.A.R. Online zostanie wydany na Zachodzie. Trwają zapisy do zamkniętej bety

20 postów w tym temacie

Mateusz Stanisławski

|AKTUALIZACJA| Firma Aeria Games zapowiedziała europejską wersję sieciowej odsłony serii F.E.A.R. Grze, opartej rzecz jasna na modelu free-to-play, możecie przyjrzeć się na materiale wideo.

Przeczytaj cały tekst "F.E.A.R. Online zostanie wydany na Zachodzie. Trwają zapisy do zamkniętej bety" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapowiedź - fajna. Wcześniej już było coś podobnego, choć multiplayerowego i się F.E.A.R. Combat nazywało. Możę bardziej spodziewałem się jakiejś czwórki, choć z drugiej strony nie wiem czy tego bym chciał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może nie będzie tak źle. FEAR Combat był całkiem niezły, a to był tylko wycięty multik z jedynki.Oby to było tylko F2P, a nie P2W.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2013 o 11:32, KingShaq32 napisał:

Fear skończył się na Kill''em''All


Najlepszy komentarz, jaki widziałem na gram.pl :D i przy okazji bardzo trafny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2013 o 15:07, Essau napisał:

Szkoda, że teraz wszystko się robi "online" i "MMO". Rzygać się chce już tymi sieciówkami


Bo to jest niestety już trend, który utrzymuje się od wielu lat - po prostu uspołecznienie gry. Coraz więcej takich tytułów będziemy widzieć na rynku czy to będą te z segmentu F2P czy płatnych przy starcie i potem dodatki.

Ale co jak co to na drugą część F.E.A.R. nie narzekam, bo naprawdę fajnie mi się w nią grało. A jedynka czeka na swój moment jak tylko trochę sobie pogram w drugiego Shoguna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwszego FEAR i dodatku do podstawki, nic nie pokona.Ja chcę kolejną część(tak samo dobrą jak pierwsza część), a oni tu wypuszczają jakąś sieciówkę?!Co oni zrobili z tą serią! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapisałem się,ale z ciekawości niż z entuzjazmu.Nie spodziewam się po niej niczego po za siekaniną.Typowy skok na kasę.Jedynki nic nie przeskoczy,mam ją ciągle zainstalowaną i chętnie co jakiś czas do niej wracam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech, a F.E.A.R. zapowiadał się na taką dobrą markę. Do dziś bardzo dobrze wspominam jedynek ale niestety każda kolejna odsłona byłą coraz gorsza. A taki potencja był, co poszło nie tak? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować