Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Torchlight II sprzedany w dwóch milionach egzemplarzy

13 postów w tym temacie

Wielki sukces z trzech względów. Raz - niektóre głośne tytuły AAA (na których marketing wywalono pewnie z 10 razy tyle ile wynosił budżet torcza) nie dochodzą do tej bariery i jest to zjawisko coraz bardziej widoczne, dwa - to niewielkie studio, więc ta kasa ma "nieco" inne przełożenie, trzy - ludzie im odradzali, że Borderlands 2 się zbiega z premierą i będzie katastrofa, że Diablo, że reklamy w zasadzie nie było żadnej, i co? Obronili się, ba, wygrali.
Czekam na sequel, ale panowie z Runic - tym razem zupełnie nowy silnik, lepszy social i większy budżet (ponieważ te animowane przerywniki nawet u mnie wywoływały odruch wymiotny). A na rocznicę coś specjalnego. Stać was :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobiję ostatnie osiągnięcia w D3 i w końcu muszę to zainstalować, tu też jest duuużo osiągnięć do zrobienia, a wersja pudełkowa leży i kurzy się już z rok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2013 o 16:19, aope napisał:

Wielki sukces z trzech względów. Raz - niektóre głośne tytuły AAA (na których marketing
wywalono pewnie z 10 razy tyle ile wynosił budżet torcza) nie dochodzą do tej bariery
i jest to zjawisko coraz bardziej widoczne, dwa - to niewielkie studio, więc ta kasa
ma "nieco" inne przełożenie, trzy - ludzie im odradzali, że Borderlands 2 się zbiega
z premierą i będzie katastrofa, że Diablo, że reklamy w zasadzie nie było żadnej, i co?
Obronili się, ba, wygrali.
Czekam na sequel, ale panowie z Runic - tym razem zupełnie nowy silnik, lepszy social
i większy budżet (ponieważ te animowane przerywniki nawet u mnie wywoływały odruch wymiotny).
A na rocznicę coś specjalnego. Stać was :D



Niedługo wyjdzie chyba jakiś update, ponieważ zostały dodane 4 osiągnięcia nie do zdobycia póki co ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do tej pory nie skończyłem. A co gorsze nie czuję potrzeby powrotu...

:(

Tym niemniej gratuluję sukcesu i życzę kolejnych. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować