Zaloguj się, aby obserwować  
smuggler

CDA 12/2005 zapowiedz

124 postów w tym temacie

Właściwie to nie wiem czy mam się cieszyć... chciałem kupić antologię Kozaków za 49.90 (zawiera oba dodatki w tym jeden bardzo znaczący, nawet już bezpruderyjnie dotykałem ją w sklepie), a tu nagle dostanę podstawową wersje w sumie gratis (bo kupuje CDA bez względu na pełne wersje, stały punkt ujemny budżetu). Żal z braku rozszerzenia Art of War miesza się z zadowolniem zaoszczędzenia 50zł.

Natomiast inni gracze powinni się bezwzględnie cieszyć, to naprawdę swietny RTS, a tak niska ocena w CDA nie znajduje odzwierciedlenia w samej rozgrywce, no chyba, że nie jesteś fanem tego gatunku gier. Przyznam się, że była to jedna z najbardziej oczekiwanych przeze mnie pełnych wersji dołączonych do waszego czasopisma (do czasu ukazania się względnie taniej antologii). Liczę na więcej tego typu pozytywnych zaskoczeń w przyszłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2005 o 19:03, Todryk napisał:

Właściwie to nie wiem czy mam się cieszyć... chciałem kupić antologię Kozaków za 49.90 (zawiera oba dodatki w tym jeden
bardzo znaczący, nawet już bezpruderyjnie dotykałem ją w sklepie), a tu nagle dostanę podstawową wersje w sumie gratis (bo
kupuje CDA bez względu na pełne wersje, stały punkt ujemny budżetu). Żal z braku rozszerzenia Art of War miesza się z zadowolniem
zaoszczędzenia 50zł.

Natomiast inni gracze powinni się bezwzględnie cieszyć, to naprawdę swietny RTS, a tak niska ocena
w CDA nie znajduje odzwierciedlenia w samej rozgrywce, no chyba, że nie jesteś fanem tego gatunku gier. Przyznam się, że
była to jedna z najbardziej oczekiwanych przeze mnie pełnych wersji dołączonych do waszego czasopisma (do czasu ukazania
się względnie taniej antologii). Liczę na więcej tego typu pozytywnych zaskoczeń w przyszłości.

masz racje Kozacy to bardzo dobra gra zwłaszcza dla fanów strategi
i oczywiście godna Polecenia Operation Flashpoint

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2005 o 17:37, Albatross napisał:

Pełne wersje Operation Flashpoint, Kozacy i Richard Burns Rally i to wszystko za 15 PLN??????

*leży na ziemi nieprzytomny*


A właśnie, że nie wszystko, bo do tego zstawu masz jeszcze czasopismo z fajną zawartością. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No z pełnymi wersjami to zaszaleli trzeba przyznać. Operation Flashpoint co prawda mam, ale może dzięki temu, że jest w CDA więcej ludzi się przekona do tej gry :) Swoją drogą jak już dajecie podstawkę do warto by było w przyszłości dać też dodatki Red Hammer i Resistance. Z zapowiedzi to najbardziej ciekawi mnie Warhammer: Mark of Chaos. Mam nadzieję, że wyjdzie coś ciekawego i wartego uwagi. No i to będzie pierwsza taka gra oparta na WH: FB. W każdym razie ciekaw jestem bardzo tej zapowiedzi. Z recenzji to oczywiście Quake IV. Hm, w sumie to rzeczywiście szybko trzeba było się z nią uwinąć, gra w końcu dopiero co wyszła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z niecierpliwoscia oczekuje na "temat numeru" o Hellgate: London. Ciekawe, w jakim stopniu ta gra bedzie podobna do GW... Klimat, poki co (oceniajac po filmach i screenach), wydaje sie miec niesamowity.

No i Richard Burns Rally... a wlasnie potrzebowalem nowej samochodowki :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnie numery niezbyt mi się podobały pod względem dodanych płytek(wszystko już miałem^^), ale Flashpointa bardzo chętnie. Zresztą, o dziwo, mimo że płytki mi nie podchodziły, jednak kupiłem. I to nawet przed obniżką. Niedobrze, jeszcze troche, i zaczne smarować cudaczne posty czego to ludzie na moim CDA niby nie robią - oczywiście zmyślając jak wszyscy, by więcej wazeliny było ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hłe hłe...to na moim Pentium II 366 Mghz Kozacy pójść powinni - no to sobie kupię chiba w takim razie ten numer CDA. :)
Smuggie, odpowiedzi Twoje w Action Redaction bywają tendencyjne, ale fajne. - dobra kończę już, bom żubrówką z jabłkowym sokiem upojon.:)
Pozdrowienia dla redakcjii całej i w ogóle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2005 o 15:42, Ciechan napisał:

> Rzeczywiście to był temat numeru!!!sorry!!!!Ale i tak cd-a jest super i miło się je czyta(jeżeli ktoś umie) a nie
tylko
> ogląda. Dzięki za niższą cenę!!!


Spam&wazelina w najczytszym wydaniu... Wyluzuj trochę, spójrz obiektywnie,
nie pisz wchodzących do pupy komentarzy tylko wymyśl coś od siebie :P


>>>Sluchaj, a dlaczego jesli ktos jest zadowolony i chwali CDA to uwazasz, ze wchodzi do d... itd? Jakby nas wyzwal od komercji i lamerow, to bylby szczery i obiektywny? Tez wyluzuj i badz na tyle obiektywny, by zaakceptowac cudza opinie, nawet jesli ci sie nie podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.10.2005 o 17:35, Dark Templar napisał:


Trochę smuci mnie jednak, że CDA czasami się zniża do poziomu jakiegoś brukowca.


>>>Ke?

Recenzję

Dnia 27.10.2005 o 17:35, Dark Templar napisał:

mają 2-3 strony, z czego około tylko pół strony jest poświęcone grze właściwej. Rozumiem, że wszelkie odstępstwa od tematu
robią chillout''owy klimat, ale co za dużo to niezdrowo. Pamiętajcie o tym !



>>>Prosze podac przyklad recenzji, w ktorej z 3 stron jest tylko pol strony na temat gry. Pomijam tu teksty EGM, bedace raczej felietonami bazujacymi na recenzjach gier ale i on na pewno nie pozwala sobie na tak rozbudowane dygresje, a nawet jesli to w obrobce redakcyjnej jest to wycinane do akceptowalnego poziomu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2005 o 09:04, smuggler napisał:

>>>Ke?

>>>Prosze podac przyklad
recenzji, w ktorej z 3 stron jest tylko pol strony na temat gry. Pomijam tu teksty EGM, bedace raczej felietonami bazujacymi
na recenzjach gier ale i on na pewno nie pozwala sobie na tak rozbudowane dygresje, a nawet jesli to w obrobce redakcyjnej
jest to wycinane do akceptowalnego poziomu.


Najpierw odpowiedź na "Ke?". Pisząc o brukowcach nie miałem na myśli materiału jaki zostaje przedstawiony, ale raczej sposobu w jaki się go przedstawia oraz skupieniu się na najważniejszych wątkach.

W sumie łączy się to z następnym pytaniem. Może dając stosunek 0,5 do 3 trochę przesadziłem, a nie chodziło mi, że na 3 strony tylko 0,5 to recka, a reszta to rzeczy mające się do gry jak piernik do wiatraka. Miałem na myśli skupienie się w recenzji na samej grze - o momencie w którym siadam przed kompem i gram. Fajnie jeżeli powiecie coś innego o grze (reakcje ludzi, dodatki/mody, pozycja gry na necie), ale dla mnie priorytet ma sama gra.
A teraz przykład z ostatniego numeru:
- recka Fable: w sumie 7 akapitów: 1 akapit (fabuła - OK!), 2 i 3 akapit (opis wersji XBOX - po co mi to?), 4 akapit (nowości w wersji PC - na co mi wiadomość o 16 nowych questach w wer. PC, jeżeli nie wiem ile jest ich w sumie), 5 i 6 akapit (opis gry właściwej - that''s it!), 7 akapit (podsumowanie). A więc 4/7 jest OK.
Mamy także ECHO: SOLC - cała strona wstęu o Lascaux.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2005 o 16:29, Radeon1992 napisał:

Administrator powinien usunąć ten post. Smugg wiele razy podkreślał że NIGDY NIE BYWA NA CZATACH I FORACH. Bynajmniej pod
swoim nickiem.

Na forach niektórych, to bywa (między innymi na Markolfie), ale na czatach nie. Jeśli jest ktos z takim nickiem to albo zbieżność ksywek, albo ktoś się podszywa. Tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2005 o 16:29, Radeon1992 napisał:

Administrator powinien usunąć ten post. Smugg wiele razy podkreślał że NIGDY NIE BYWA NA CZATACH I FORACH. Bynajmniej pod
swoim nickiem.


To na pewno Smuggler. Nikt nie potrafi tak delikatnie objechać człowieka i "skopać" jego EGO. Poza tym Smugg na kilku forach bywa, ale tylko w topikach które zawierają info o nowym numerze CDA. W innych się nie udziela.

Poza tym kto miałby interes w tym by się pod niego podszywać i pisać co będzie w nowym CDA???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eee.... jak to przeczytałem to mnie zatakło i tyle. Gapiłem sie jak głupi w monitor. Te pełen wersje są rewelacyjne!!! Kozacy leca na pierwszy ogień, bo miałem zamiar juz kupić antologie... umawiamy się na gre przez neta? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować