Zaloguj się, aby obserwować  
smuggler

CDA 12/2005 zapowiedz

124 postów w tym temacie

Dnia 27.10.2005 o 15:18, Przemek z Bydzi napisał:

Rzeczywiście to był temat numeru!!!sorry!!!!Ale i tak cd-a jest super i miło się je czyta(jeżeli ktoś umie) a nie tylko
ogląda. Dzięki za niższą cenę!!!


Spam&wazelina w najczytszym wydaniu... Wyluzuj trochę, spójrz obiektywnie, nie pisz wchodzących do pupy komentarzy tylko wymyśl coś od siebie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, święta, to akurat sobie kupie. To co że dopiero za ponad półtora miesiąca. ;) Zwykle nie kupuje CD-A bo mam alternatywę - zapłacić rachunki. ;) Ale przyjemne ścigałki i recka Q4 (w EMPiKu za 250zł !!!) są warte kupna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2005 o 15:50, Yamamoto napisał:

Smugg jak się czujesz jako obywatel a nie książe? :-) Co możesz powiedzieć o nowych tytułach?


Ale to żadna nowośc, przecież smug całe życie jest Obywatelem. Jest nawet Robotnikiem i Przodownikiem w redakcji CDA ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2005 o 14:33, Persona Non Grata napisał:

> FM 2006

E..... ktoś wydał Forumową Mafię z zasadami na 2006 rok? Już widze walkę o prawa autorskie co do "kodu" gry:D
--
Cerm


Dziwne, prawda? :P Tu pewnie chodzi o Football Manager 2006

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CDA jest jedynym "zjawiskiem" na tym świecie które mnie ciągle zaskakuje i do tego zawsze pozytywnie (czasami mniej, ale cóż :P). Cena spadła, a zawartość i jakość CDA ciągle rośnie. Gry dodawane do czasopisma są coraz lepsze (mam na myśli "jak na odpowiadający im okres").

Trochę smuci mnie jednak, że CDA czasami się zniża do poziomu jakiegoś brukowca. Recenzję mają 2-3 strony, z czego około tylko pół strony jest poświęcone grze właściwej. Rozumiem, że wszelkie odstępstwa od tematu robią chillout''owy klimat, ale co za dużo to niezdrowo. Pamiętajcie o tym !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2005 o 13:46, smuggler napisał:

Kozacy: Europejskie Wojny [CD/DVD]

Pewnie będzie, że się czepiam, ale czy przypadkiem nie Europejskie Boje? :]
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2005 o 15:42, Ciechan napisał:

> Rzeczywiście to był temat numeru!!!sorry!!!!Ale i tak cd-a jest super i miło się je czyta(jeżeli ktoś umie) a nie
tylko
> ogląda. Dzięki za niższą cenę!!!


Spam&wazelina w najczytszym wydaniu... Wyluzuj trochę, spójrz obiektywnie,
nie pisz wchodzących do pupy komentarzy tylko wymyśl coś od siebie :P

Komu ja mam się podlizywać koleś?? Co to mi da??? Piszę to co uważam za stosowne!!! Nie wiem do czego pijesz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2005 o 18:08, DEViANCE napisał:

> Czyżby Ciechan był antyfanem Cd-a?

A jak jest to coś się złego stało?

Nie każdy czyta co chce ale tamten koleś mnie wkurzył!!! Jeżeli kogoś uraziłem to przepraszam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak Flashpoin mnie uciezył - jedna z najlepszych gier traktujących o wojnie i też jedna z bardziej realistycznych co rónoznaczne jest z odpowiednio wysokim poziomem trudności. Polecam. Rewelacja. Do tego tysiące modów ,kampanie etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować