Zaloguj się, aby obserwować  
smuggler

CDA 12/2005 zapowiedz

124 postów w tym temacie

>>>Sluchaj,

Dnia 28.10.2005 o 09:02, smuggler napisał:

a dlaczego jesli ktos jest zadowolony i chwali CDA to uwazasz, ze wchodzi do d... itd? Jakby nas wyzwal od komercji i lamerow,
to bylby szczery i obiektywny?


A pamiętasz drogi Smugglerze test na fana/antyfana zamieszczony w CD-Action? Jeżeli wybierało się odopowiedzi w stylu "CDA jest super/the best/rządzi" dostawało się opcja bodajrze fanatyka (nie mogę znaleść numeru). Natomiast odpowiedzi normalne, poztywny, ale jednak mające coś do zarzucenia dawały "range" czytelnika, wraz z opisem, że to właśnie dla czytelników CD-Action powstaje...

>Tez wyluzuj i badz na tyle obiektywny, by zaakceptowac cudza opinie, nawet jesli ci sie nie

Dnia 28.10.2005 o 09:02, smuggler napisał:

podoba.


Nawet nie chodziło o to, bo ja sam uważam, że CD-Action jest najlepszym magazynem na rynku, ale pogrubienie samego posta, ogólny brak jakiegokolwiek wkładu w dyskusję oraz odbiegnięcie od tematu i ogólnie spamerstwo mnie zdenerwowały...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie CDA zawsze wydawało super tytuły, ale tym razem to się tego nie spodziewałem żeby takie hiciory dać. No no niezły wypas będzie za kilka dni ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no CDA znów wydaje gierki pode mnie:D Każdą z tych trzech chciałem swego czasu kupić(OFP kupiłem ale kolega pożyczył i gdzieś posiał:() a teraz? Wersja Gold - kiedyś można było kupić taki pack z dodatkami za 19.90 było tam mnóstwo nowych pojazdów, postaci, nowe strony konfliktu + zajefajna płytka z muzą z gry. I powiem tyle:jeśli takie coś będzie w CDA to...nic-bardzo się ucieszę ale moją przychylność na wieki zdobyli już dawno:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pełne wersje niezłe, ale problem w tym, że Operation Flashpoint jest bez Resistance''a. Mogli zamiast, którejś z pozostałych pełnych wersji dać właśnie ten dodatkek. Ale dobra, rozumiem... Pewnie, w którymś z przyszłych numerów dadzą Resistance, żeby ci co kupili ten numer kupili też przyszły. :P

A tak na marginesie, to jak Wam się podoba Smuggler ze statusem Obywatela. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja tam normalnie nie moge sie doczekac, az scisne Of gold i IGI 2 co to dopiero zamowilem :)
PS dlaczego w czwartek, a nie np srode? w czwartek to ja mam lekcje od 8.00 rano do 14.30 ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2005 o 19:39, Assasin93 napisał:

PS dlaczego w czwartek, a nie np srode?


we wtorek jest święto, trochę odstępu od dnia wolnego musi widocznie być, dlatego też zawsze CDA wydają we wtorki a nie np. w poniedziałki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2005 o 16:27, Dark Templar napisał:

> >>>Ke?
>
> >>>Prosze podac przyklad
> recenzji, w ktorej z 3 stron jest tylko pol strony
na temat gry. Pomijam tu teksty EGM, bedace raczej felietonami bazujacymi
> na recenzjach gier ale i on na pewno nie
pozwala sobie na tak rozbudowane dygresje, a nawet jesli to w obrobce redakcyjnej
> jest to wycinane do akceptowalnego
poziomu.

Najpierw odpowiedź na "Ke?". Pisząc o brukowcach nie miałem na myśli materiału jaki zostaje przedstawiony, ale
raczej sposobu w jaki się go przedstawia oraz skupieniu się na najważniejszych wątkach.

W sumie łączy się to z następnym
pytaniem. Może dając stosunek 0,5 do 3 trochę przesadziłem, a nie chodziło mi, że na 3 strony tylko 0,5 to recka, a reszta
to rzeczy mające się do gry jak piernik do wiatraka. Miałem na myśli skupienie się w recenzji na samej grze - o momencie
w którym siadam przed kompem i gram. Fajnie jeżeli powiecie coś innego o grze (reakcje ludzi, dodatki/mody, pozycja gry
na necie), ale dla mnie priorytet ma sama gra.
A teraz przykład z ostatniego numeru:
- recka Fable: w sumie 7 akapitów:
1 akapit (fabuła - OK!), 2 i 3 akapit (opis wersji XBOX - po co mi to?), 4 akapit (nowości w wersji PC - na co mi wiadomość
o 16 nowych questach w wer. PC, jeżeli nie wiem ile jest ich w sumie), 5 i 6 akapit (opis gry właściwej - that''s it!),
7 akapit (podsumowanie). A więc 4/7 jest OK.
Mamy także ECHO: SOLC - cała strona wstęu o Lascaux.


Czego się tak przyczepiłeś? Ja tam lubię takie recenzje, a teksty EGM to już ubustwiam. :D (choć przygodówek nie trawię). What''s up, man?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2005 o 19:43, cinus` napisał:

> PS dlaczego w czwartek, a nie np srode?

we wtorek jest święto, trochę odstępu od dnia wolnego musi widocznie być,
dlatego też zawsze CDA wydają we wtorki a nie np. w poniedziałki ;)

no to niech dadzą np. w piątek :) chociaż ten jeden nr., skoro i tak już jest wyjątek (vide czwartek a nie wtorek)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde! Ja tu supłam 5 dych na OF gold, wchodzę sobie na stronkę CDA, i co widzę? Że DALI OF GOLD W PEŁNEJ WERSJI... i co ja zrobię z tymi 4 dychami (bo tyle już uzbierałem)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2005 o 19:51, Assasin93 napisał:

i co ja zrobię z tymi 4 dychami (bo tyle już uzbierałem)?

Z trudem wierze, ze mozna na serio zadac takie pytanie :-). Jesli Ci CDA przeszkadza, kup gre w sklepie :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2005 o 20:04, Elwro napisał:

Z trudem wierze, ze mozna na serio zadac takie pytanie :-).
Jesli Ci CDA przeszkadza, kup gre w sklepie :-).

A czy ja powiedziałem, że CDA mi przeszkadza? (NIGDY bym tak nie powiedział) :)Po drugie: ta myśl (o tych 4 dychach) pochodziła sprzed jakiegoś tygodnia, a teraz już się o to nie martwię- kupiłem sobie IGI 2. :)
PS sorry za spóźnienie z tą myslą, ale ten wątek odkryłem przez przypadek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2005 o 12:44, Kamiloos napisał:

Szkoda ze Kelly Slater tylko na DVD,wolalbym zeby RBR byl tylko na DVD :)

Ja tam wolałbym żeby RBR było TYLKO na CD, a KSPS na DVD. :) (tylko proszę, żeby żaden wściekły (po tym poście) fan RBR nie zrobił mi tu awantury, że "ja się nie znam, nie wiem co jest dobre" itp.). Ale i tak jako pierwsze na moim HDD wyląduje OF gold. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2005 o 11:14, Sarafan_Knight napisał:

Pełne wersje niezłe, ale problem w tym, że Operation Flashpoint jest bez Resistance''a. Mogli zamiast, którejś z pozostałych
pełnych wersji dać właśnie ten dodatkek. Ale dobra, rozumiem... Pewnie, w którymś z przyszłych numerów dadzą Resistance,
żeby ci co kupili ten numer kupili też przyszły. :P


Ale to jest OF w wersji gold, więc i dodatek jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z tego forum korzysta z Forum Actionum? Bo albo mi się coś z kontem na FA podziało (od wczoraj nie mogę się zalogować, jakiś błąd wywala) albo forum padło (za tą opcją przemawia fakt, że od 30.10 nie pojawiły się tam żadne nowe posty) :/.
Wysłałem już do nich maila, ale nie spodziewam się odpowiedzi wcześniej, jak jutro. Jeśli ktoś ma podobny problem, to niech napisze - chciałbym wiedzieć, czy mój przypadek jest odosobniony ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To bedzie jeden z lepszych numerów w tym roku (choć wszystkie były swietne) :D, recenzje BiA, AoEIII i Quake 4...
Mniam :D. Ten numer napewno nie przejdzie obok mnie obojetnie... :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szykuje się kolejny bardzo dobry, jeśli nie świetny tytuł CDA. Jak zwykle kupowałem gazetę ze względu na sam tekst pisany to w tym miesiącu i grami nie pogardzę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować