Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin 3: Dziki Gon ma dużego zachodniego wydawcę

37 postów w tym temacie

Jackson by się nadawał na reżysera kinowego Wiedźmina :) Można by też zrobić serial - coś w stylu "Gry o Tron" - to uniwersum ma naprawdę ogromny potencjał :) Jednak potrzebne są naprawdę duże pieniądze, żeby nie wyglądało to tak żałośnie jak nasz Wiedźmin :D
Choć moim zdaniem akurat Żebrowski dobrze wypadł w tej roli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Lepiej zapomnieć o tej ekranizacji tak naprawdę :P
E tam, serial Wiedźmin nie był taki zły. Mi się podobał. Fakt faktem trochę zmian było w odniesieniu do pierwowzoru, ale zawsze ekranizacje/egranizacje nie są w 100% zgodne. Efekty były słabe, ale przypominam, że to była Polska 2000r. i wielkiego budżetu nie należało oczekiwać. Ludzie naoglądali się Władcy Pierścieni i oczekiwali tego samego w naszym Wiedźminie. Szału nie zrobił, ale miał specyficzny klimacik Polskości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Uch jaka ulga!" Co Wy bredzicie? Sami nakręcacie się, jakby to była nie wiadomo jaka wiadomość. Koło dzwona mi - przeciętnemu graczowi - wisi czy to będzie EA, Warner, czy Steam. W Stanach... :D Zachwycacie się tym newsem tak, jakby nas bezpośrednio dotyczył - a nie dotyczy. RED będą chcieli puszczać dodatki za free - to będą i tyle.
Techland też podpisał z Warnerem umowę. Na dystrybucję Dying Light. I ani jednego komenta pt: "Oh! Jak cudownie!".
Nie ma nic szczególnego w tej umowie, a piejecie z zachwytu, że hoho.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Haha uwazajcie bo Jackson wam nakreci Wiedzmina :D
Swoja droga nie myslalem ze dozyje momentu w ktorym ktos na tym forum bedzie bronil ekranizacji wieska, ktora juz bardziej tragiczna byc nie mogla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2013 o 15:45, Dared00 napisał:

> To że dany produkt się sprzedaje, nieznaczy że jest pozbawiony wad.
Nikt nie powiedział, że tak nie jest.
> Zwłaszcza jeśli swoją sprzedaż zawdzięcza w dużej mierze skutecznemu marketingowi.

Taka rola wydawcy, żeby produkt sprzedać. Tak zawsze działał marketing. I EA jest dobre
w marketingu.


Uśmiałem się. EA jest dobre w marketingu.
Wiedźmin jest, jakby nie patrzeć, za małą, młodą i za bardzo niszową marką (poza Polską) żeby EA wyłożyła na to krocie. A już widziałem jak wyglądał marketing takich gier wykonany przez EA przy okazji dystrybucji The Secret World. Dziękuje, postoje.
Przeglądałem jakiś czas temu premiery gier zrobionych lub w dystrybucji EA w 2012. Żadna premiera nie przebiegła bezproblemowo, chyba że gra była akurat denna, a same problemy wynikały zazwyczaj albo z bugów, albo z nie dostatecznego marketingu właśnie.
EA to korpościerwo żerujące na coraz mniej inteligentnym pokoleniu graczy. Sorry, takie jest moje zdanie, poprosze kontrargumenty. Najchętniej w postaci dobrej, porządnej gry, poprawnie wypromowanej i pozbawionej bugów uniemożliwiających grę. No i bez inwigilacji przez origin. I bez battleloga, którego działanie to jakiś koszmar prxzyprawiony komedią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2013 o 17:56, Xamerith napisał:

Uśmiałem się. EA jest dobre w marketingu.

Sprzedali 2 miliony kopii ledwo działającego SimCity na PC. IMO do tego trzeba robić dobry marketing.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2013 o 16:53, TigerXP napisał:

Haha uwazajcie bo Jackson wam nakreci Wiedzmina :D
Swoja droga nie myslalem ze dozyje momentu w ktorym ktos na tym forum bedzie bronil ekranizacji
wieska, ktora juz bardziej tragiczna byc nie mogla.



Mnie się klimatem polska ekranizacja Wiedźmina podoba i serial też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2013 o 19:28, Ostrowiak napisał:

bezguście leczy się kinematografią jakościową


Właśnie film jak i serial jest jakościowy. Wyszło może kostiumowo ale nie zabiło klimatu.
Nie jestem fanem książek Sapkowskiego ale mi to nie robi różnicy nawet jesli polska filowa produkcja nie jest spójna z tą książkową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


> Preordeeeer, kolekcjoneeerka, premiera się zbliża, informaaaacji, obijają się...
Kolekcjonerka wyjdzie później ale na temat preordera mogli by coś powiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak naprawdę nic to nie zmienia dla graczy. CO z tego że promuje ich WB. Rozsiali info o umowie jak by to była jakaś ważna informacja dla graczy. Zastanawiam się czy jako akcjonariusz przejąłbym się taką informacją bo WB podpisuje takich umów kilka set na rok jak nie więcej. Nie zmieni to gry, jakości, czy też nie przyśpiesz wydania gry a liczył bym na przesunięcie premiery. Szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2013 o 09:44, KrzysztofT napisał:

WB? Czuję w kościach DRM zwany Games for Windows Live - fuuuuj! Będzie trzeba kupić wersję
na PS4 :(

GfWL już nie istnieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > > Tak się zastanawiam, dlaczego niby EA miałaby być taka zła? :D
> > Bo wydaje to, co się sprzedaje. I wydaje gry tak, żeby na nich zarabiać.
> Nom, gracze Sim City na pewno są zadowoleni z niedziałających serwerów (tia, do tej pory
> są z nimi problemy)
> To że dany produkt się sprzedaje, nieznaczy że jest pozbawiony wad. Zwłaszcza jeśli swoją
> sprzedaż zawdzięcza w dużej mierze skutecznemu marketingowi.
>
> BF3 też miał lepszy model zniszczeń w becie, od tego w obecnym stadium.


Ja jako gracz simcity (kupiłem gre 2tyg po premierze) nie spotkałem się z problemem z serwerami a dodatkowo dostałem gierke :) Więc jestem bardzo zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Robi się naprawdę gorąco, Warner Bros
Gorąco się robi, bo lato w pełni :p
Sami się nakręcacie, że aż się to ciężko czyta. Do premiery W3 jeszcze rok (jak nie więcej, bo to nigdy nie wiadomo), a Wy już: preordery, kolekcjonerki. Usiądźcie, weźcie trzy głębokie wdechy. Idźcie na basen, albo nad jezioro - są wakacje! :D
Będzie jeszcze czas, żeby się nakręcać na zakup W3. Za to jaranie się zwykłą umową dystrybucyjną to dla mnie dziwaczny objaw wśród graczy.
Pozdrawiam i do zobaczenia nad brzegiem jakiegoś bajorka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panie Michale W pełni się zgadzam, iż pod jarali się umową sklepową którą może poprowadzić każda inna firma związana z branżą. Co ciekawe już jest przekroczony budżet nie wspomnę o tym, że tak naprawdę graczy powinno to najmniej interesować . Kto wyda poza naszym krajem. Fajna informacja by była gdyby napisali że Najlepsza z kopii W3 była by za 100 zł ale przy tym iż przekroczyli budżet a jeszcze końca nie widać nie liczyłbym na to . Nie powiem że miło by było gdyby Polacy mieli Taniej Niż inne kraje. Ale taki wyczyn to tylko City inter. Zrobiło Gra za rozsądną cenę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować