Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Space Hulk - data premiery, wymagania sprzętowe, nowy trailer

17 postów w tym temacie

Wszystko fajnie i pięknie ale 28 euro? Tego ten panowie nie życzą sobie tak o 10 za dużo? Samych sukcesów życzę, ale z kupnem mojej kopii wstrzymam się do jakiejś przeceny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2013 o 20:14, Nortic napisał:

nie wygląda zbyt zachęcająco, pomimo iż łykam wszystko co ma warhammer 40000 w przedrostku


Ja mam podobnie, ale pewnie kupię (jeśli cena będzie rozsądna). Poczekam na recenzje i filmiki z gry na you tube i wtedy zdecyduję ostatecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"nie wygląda zbyt zachęcająco, pomimo iż łykam wszystko co ma warhammer 40000 w przedrostku"


nie wygląda na pierwszy rzut oka zachęcająco ale przez to że z trailerem chłopaki się nie postarali ;) jeżeli przyjrzeć się temu bardziej poklatkowo można dopatrzeć się paru smaczków, ja kupuje w ciemno w końcu to warhamer 40k. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2013 o 20:14, Nortic napisał:

nie wygląda zbyt zachęcająco, pomimo iż łykam wszystko co ma warhammer 40000 w przedrostku


Oto zapis właściwej rozgrywki. Moim zdaniem - wygląda świetnie, niczym planszowy pierwowzór, więc nie rozumiem braku Twojego entuzjazmu.
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=tXKLPHBIqEM

Fakt, zwiastun jest wybitnie słaby, ale nie one świadczą o jakości gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2013 o 00:11, Fatal-X napisał:

Cena mnie skutecznie odstraszyła. 28 euro? Czy was @#$%^*@? Pewnie, logo W40k sobie kosztuje,
ale to przesada.

Gra jest nawet reklamowana na stronie Game Forge, także z opcją preorderu, a wszystko co jest od Game Forge jest piekielnie drogie :/ Sam bym zbierał ich figurki, gdyby czołg nie kosztował 400 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trailer badziewny, ale to o niczym nie świadczy. Zagrywałem się w pierwsze space hulki, jak i w planszówkę, także będę grę śledził z uwagą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować