Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Znakomita sprzedaż iPhone`ów. Apple dumne

35 postów w tym temacie

O widzę, że zaklinacie rzeczywistość. Wszystko za wyjątkiem iPhone''ów spada, nawet zysk, ale Wy uważacie to za świetnie wyniki.

Tak w ogóle to co sprzedaż produktów Apple ma do gier?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2013 o 09:26, Piotrek54321 napisał:

Tak w ogóle typ co sprzedaż produktów Apple ma do gier?


Gry na smartfony i tablety to ważna część tego rynku. Skoro informuje się o sprzedaży konsol, to o telefonach też można, to też liczące się platformy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spada i to ostro wszystko z ugryzionym, po prostu skończył się bum i trend na tą markę. Ugryzione to po prostu ładnie opakowana technologia ukradziona od innych + 1000 zł za samą markę. Ludzie po prostu widzę, że np telefony samsunga są leprze czy innej firmy tablety za tak absurdalną kasę są o wiele bardziej funkcjonalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2013 o 09:26, Piotrek54321 napisał:

O widzę, że zaklinacie rzeczywistość. Wszystko za wyjątkiem iPhone''ów spada, nawet zysk,
ale Wy uważacie to za świetnie wyniki.

Tak w ogóle to co sprzedaż produktów Apple ma do gier?


Przecież Apple ma się bardzo dobrze i nic nie spada tak naprawdę w skali roku. Poprostu Apple przełożyło wszystkie znaczące premiery na jesień!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2013 o 10:06, piorko90 napisał:

Spada i to ostro wszystko z ugryzionym, po prostu skończył się bum i trend na tą markę.
Ugryzione to po prostu ładnie opakowana technologia ukradziona od innych + 1000 zł za
samą markę. Ludzie po prostu widzę, że np telefony samsunga są leprze czy innej firmy
tablety za tak absurdalną kasę są o wiele bardziej funkcjonalne.

Nie skończyło się Boom na te urządzenia, poniewaz ludzie bardzo chętnie kupują sprzęt tej marki. To że cie nie stac na nie to nie mój problem. Tak tak lepiej kupić tablet z Andkiem za 320 zł z Biedronki u którego w Google Play znajduje się milion wirusów. To ja wolę Windows RT. Ja jestem zadowolony z ich sprzętu chociaż przyznam też ma swoje wady. Ukradzione od innych ? Teraz dzieki tobie śmiałem się przez 3 minuty. To powinno znaczyc co mysle o takiej bezsensownej wypowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Nie skończyło się Boom na te urządzenia, poniewaz ludzie bardzo chętnie kupują sprzęt
> tej marki. To że cie nie stac na nie to nie mój problem. Tak tak lepiej kupić tablet
> z Andkiem za 320 zł z Biedronki u którego w Google Play znajduje się milion wirusów.
> To ja wolę Windows RT. Ja jestem zadowolony z ich sprzętu chociaż przyznam też ma swoje
> wady. Ukradzione od innych ? Teraz dzieki tobie śmiałem się przez 3 minuty. To powinno
> znaczyc co mysle o takiej bezsensownej wypowiedzi.

czy kupisz telefon za kilka k czy za 320 i tak nie bedzie w co grac wiec gratulacje dobrego zakupu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2013 o 10:45, CepNaPysk napisał:

czy kupisz telefon za kilka k czy za 320 i tak nie bedzie w co grac wiec gratulacje
dobrego zakupu


Jak to nie ma? Dziś telefony i tablety spokojnie dają radę z takimi grami znanymi wcześniej na piecu jak Vice City, Baldur czy XCOM, a jest też wiele marek stricte mobilnych. Już parę lat temu smartfony oferowały lepsze gry niż takie konsolki jak PSP, a teraz jest jeszcze lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2013 o 10:45, CepNaPysk napisał:

czy kupisz telefon za kilka k czy za 320 i tak nie bedzie w co grac wiec gratulacje
dobrego zakupu

Jak nie ma? Six guns, Infinity Blade, Infinity Blade 2, real racing 3, fifa, real steel, trigger fist, kolega wyżej też dodal świetne tytuły, nie będę więcej dodawać bo nie chce mi się szukać gier na dysku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już parę lat temu smartfony oferowały lepsze gry niż takie konsolki jak PSP, a teraz jest jeszcze lepiej.
Ta jasne lepsze niż psp no to ciekawe czemu takie podstawowe smartfony nie mogły sobie poradzić ze zwykłym gta 3 jak są takie super i fajne nie wydaje mi się PSP zawsze się dobrze trzymało i nie tylko ja oceniam tą konsole najlepszą kieszonkową ,bo taka jest prawda.A co do Apple cieszy ich tylko kasa jak nabijają za ten znaczek nic więcej szczególnie u młodzieży ,bo mają najarane znaczkiem apple i rodzice im fundują i to tylko dlatego iphone był zawsze dla mnie szajsem no może nim nie jest ,ale powerem jakimś nie jest i osobiscie wole normalne smartfony od tych iphonów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Jak to nie ma? Dziś telefony i tablety spokojnie dają radę z takimi grami znanymi wcześniej
> na piecu jak Vice City, Baldur czy XCOM, a jest też wiele marek stricte mobilnych. Już
> parę lat temu smartfony oferowały lepsze gry niż takie konsolki jak PSP, a teraz jest
> jeszcze lepiej.

niby sa ale sterowanie jest do bani gdybym teraz mial wybierac zdecydowanie kupilbym vite czy Nintendo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój iPad 2, który aktualnie jest 2 generacje do tyłu radzi sobie świetnie z GTA III, VC, Baldur''s Gate, XCOMem oraz KOTORem, nie mówiąc o grach przeznaczonych typowo na mobilne. Co do samych iSprzętów. Jestem użytkownikiem iPada 2 oraz iPhone''a 5, i nie uważam tego za stratę pieniędzy. Zdecydowanie wolę telefon gdzie system operacyjny jest dedykowany tylko pod niego, niż androida gdzie jeden system jest robiony na jakieś dwadzieścia osiem milionów modeli telefonów (żeby nie było, użytkowałem andki 4 lata i powiem jedno- nigdy więcej). Co mnie obchodzi, że mam dwa razy mniej rdzeni, skoro telefon chodzi 2 razy szybciej?
Kolejnym tabletem byłby pewnie Surface, ponieważ mocno się na niego napaliłem jeszcze przed premierą, ale niestety po- czar prysł. Brak modułu na karty sim zdecydowanie mnie odrzuca.

I nie, rodzice mi nie fundują, oba sprzęty płacę sobie sam w abo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Mój iPad 2, który aktualnie jest 2 generacje do tyłu radzi sobie świetnie z GTA III,
> VC, Baldur''s Gate, XCOMem oraz KOTORem, nie mówiąc o grach przeznaczonych typowo na
> mobilne. Co do samych iSprzętów. Jestem użytkownikiem iPada 2 oraz iPhone''a 5, i nie
> uważam tego za stratę pieniędzy. Zdecydowanie wolę telefon gdzie system operacyjny jest
> dedykowany tylko pod niego, niż androida gdzie jeden system jest robiony na jakieś dwadzieścia
> osiem milionów modeli telefonów (żeby nie było, użytkowałem andki 4 lata i powiem jedno-
> nigdy więcej). Co mnie obchodzi, że mam dwa razy mniej rdzeni, skoro telefon chodzi 2
> razy szybciej?
> Kolejnym tabletem byłby pewnie Surface, ponieważ mocno się na niego napaliłem jeszcze
> przed premierą, ale niestety po- czar prysł. Brak modułu na karty sim zdecydowanie mnie
> odrzuca.
>
> I nie, rodzice mi nie fundują, oba sprzęty płacę sobie sam w abo.

Są gusta i guściki.Ja osobiście wolę androida, bo bardzo sobie cenię tą wolność, a w samych plikach lubię sobie czasami pogrzebać.IOS ma dwa duże plusy.Pierwszy to, że jest znacznie stabilniejszy i zżera tylko ponad 100mb ramu, a android niestety z 500mb.Ale tak czy siak andek chodzi mi płynnie, bo podstawą jest nie ściągać darmowych gier i aplikacji, bo nie dość, że są do dupy to jeszcze strasznie zaśmiecają system!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Są gusta i guściki.Ja osobiście wolę androida, bo bardzo sobie cenię tą wolność, a w
> samych plikach lubię sobie czasami pogrzebać.IOS ma dwa duże plusy.Pierwszy to, że jest
> znacznie stabilniejszy i zżera tylko ponad 100mb ramu, a android niestety z 500mb.Ale
> tak czy siak andek chodzi mi płynnie, bo podstawą jest nie ściągać darmowych gier i aplikacji,
> bo nie dość, że są do dupy to jeszcze strasznie zaśmiecają system!

No i o to chodzi :). Lubię "bawić się" na różnych systemach (w cudzysłowie, ponieważ nie jestem power-userem), i jest wielce prawdopodobne jak przy kolejnych generacjach przesiądę się na sprzęty z WP- akurat minie odpowiednia ilość czasu od premiery i będzie miał jeszcze więcej do zaoferowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja żona używa SGIV,a ja Iphone"a 5 i zdecydowanie moja żona zmieni swój telefon na Iphone 5S jak tylko wyjdzie.Design ma po prostu ładniejszy od Samsunga,jest odpowiednich wymiarów w dodatku iOS robi swoje,wszystkie aplikacje wyglądają pięknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> niby sa ale sterowanie jest do bani gdybym teraz mial wybierac zdecydowanie kupilbym
> vite czy Nintendo
Z tym po części się zgadzam ale nie jest aż tak źle. Fakt Vita jako konsola jest dobrym urządzeniem ale ceny gier i ich niski stosunkowo wybór troszkę mnie odstrasza od jej zakupu. Znowu Nintendo to jest Nintendo, mały wybór gier takich jakich ja lubię typowe FPS,wyścigi, piłka nożna (oczywiście mówię o 3DS). Dla mnie zawsze liczyła się grafika a tutaj troszkę kuleje, ale efekt 3D wow.Ja potrzebuje urządzenia multimedialnego do wszystkiego takiego małego kompa, a tutaj iPhone i zaprzeczę sam sobie Samsung Galaxy S4 z Androidem ;) wygrywa. Grafika gier jest na naprawdę całkiem dobrym poziomie takie połączenie PSP z Nokią. ale soft jest równie ważny co tzw. moc graficzna bo dzięki niemu uzyskujemy dostęp do wielu interesujących tytułów (iOS i Android też tutaj spisuje się na medal pod tym względem). Wracając do sterowania nie jest cudowne ale można leciutko przełknąć i jazda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2013 o 12:41, ivo-gd napisał:

Mój iPad 2, który aktualnie jest 2 generacje do tyłu radzi sobie świetnie z GTA III,
VC, Baldur''s Gate, XCOMem oraz KOTORem, nie mówiąc o grach przeznaczonych typowo na
mobilne. Co do samych iSprzętów. Jestem użytkownikiem iPada 2 oraz iPhone''a 5, i nie
uważam tego za stratę pieniędzy. Zdecydowanie wolę telefon gdzie system operacyjny jest
dedykowany tylko pod niego, niż androida gdzie jeden system jest robiony na jakieś dwadzieścia
osiem milionów modeli telefonów (żeby nie było, użytkowałem andki 4 lata i powiem jedno-
nigdy więcej). Co mnie obchodzi, że mam dwa razy mniej rdzeni, skoro telefon chodzi 2
razy szybciej?
Kolejnym tabletem byłby pewnie Surface, ponieważ mocno się na niego napaliłem jeszcze
przed premierą, ale niestety po- czar prysł. Brak modułu na karty sim zdecydowanie mnie
odrzuca.
I nie, rodzice mi nie fundują, oba sprzęty płacę sobie sam w abo.

Witaj też mam iphone 5 i iPada 2. Szykuj się na ios 7 zapowiada się wyśmienicie. Mam go zainstalowanego żeby nie było (oryginalnie) na ipadku i niesamowicie odmienił sprzęt. Ma w sobie masę błędów ale osobiście z punktu widzenia zwykłego użytkownika polecam czekać na na niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem co tu robi info o Apple, jakoś o innych producentach nie piszą..
Nie rozumiem też czemu Samsung jest w komentarzach wymianiany jako jedyna alternatywa dla iPhona.

Argument "mialem androida 4 lata temu i nigdy wiecej" jest troche w stylu "miałem Windows 2000 i nigdy wiecej"

z kolei argument "krytykujesz apple, bo cie nie stac" jest tak stary i żałosny, że skomentuję go jedynie ciekawostką dla autora - konkurencyjne w stosunku do apple produkty od dluzszego czasu kosztuja podobnie albo wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować