Zaloguj się, aby obserwować  
Lucas_the_Great

Cartel Smash - gra darmowa - temat ogólny

68 postów w tym temacie

sory za post jeden pod drugim ale edycja krótko działa.
Wgrałem jeszcze raz misje i przy drugiej próbie skrzynka zadziałała - dostałem granaty + bombe zegarową :)

Przy wypełnianiu celów misji warto żeby w miejscu gdzie są pokazane ( przy mapie) zaznaczyć krzyżykiem ( przekreśleniem) te które juz są wykoanane - ułatnie to rozgrywke .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, beczki czerwone nie służą do wysadzania budynków tylko do ukrywania ciał. Jednak, podczas kompilacji pojawił się błąd polegający na tym, że jęsli wrzuci się ciało do beczki (ale beczki nie podnosimy), nie da się rzucać kamieniem(i innymi rzeczmi),nie da sie użyć knuckles, dopiero po podniesieniu beczki i położeniu jej na ziemi można rzucać kamieniem i wszystkim innym. Tak więc przepraszamy za utrudnienie, ale po wrzuceniu trupa do beczki trzeba beczkę podnieść aby nie blokowały się przedmioty gracza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2013 o 19:22, cs-mrozu2 napisał:

Witam, beczki czerwone nie służą do wysadzania budynków tylko do ukrywania ciał. Jednak,
podczas kompilacji pojawił się błąd polegający na tym, że jęsli wrzuci się ciało do beczki
(ale beczki nie podnosimy), nie da się rzucać kamieniem(i innymi rzeczmi),nie da sie
użyć knuckles, dopiero po podniesieniu beczki i położeniu jej na ziemi można rzucać kamieniem
i wszystkim innym. Tak więc przepraszamy za utrudnienie, ale po wrzuceniu trupa do beczki
trzeba beczkę podnieść aby nie blokowały się przedmioty gracza.


Teraz już wiem ponieważ tą misję przechodziłem od nowa.
Okazało się że coś się zbugowało i nie mogłem przenosić tych szarych wybuchowych beczek i dlatego próbowałem z czerwonymi ^^ Szare mogłem tylko wysadzać i nic więcej.
Ale dzięki za odpowiedź :)
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Konsul ze sklepu odszedł z serwisu i teraz nikt nie odpowiada na pytania kupujących ;[
Wysłałem do nich 2 e-maile i brak jakiejkolwiek odpowiedzi.
Pozostaje tylko telefon, ale wątpię by odebrali.
Dlatego piszę tutaj.
Interesuje mnie czy w sklepie pojawi się jeszcze laptop Lenovo IBM Y580 i7-3630QM (59-371659) ?
procesor i7-3660QM, karta graficzna GeForce GTX 660M.
Bardzo podoba mi się ten laptop, w dodatku jest świetny pod względem cena/jakość bo kosztował w tym sklepie tylko nieco ponad 2900 zł.
Niestety w zeszłym tygodniu nie miałem czasu, aby zamówić ten laptop i go później odebrać w sklepie. Dzisiaj widzę, że ten laptop rozszedł się jak świeże bułeczki ! (dosłownie).
A więc czy ktoś coś wie kiedy ewentualnie ponownie w sklepie gram.pl będzie dostępny laptop Lenovo IBM Y580 i7-3630QM (59-371659) ?
Dzięki za przeczytanie.
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Na początku chciałbym gorąco podziękować twórcom Cartel Smash za możliwość zagrania w tą grę. Dodam, że jestem zagorzałym fanem Commandosa i Desperadosa. Uwielbiam tego typu gry i nie mogę pojąć dlaczego się już ich nie tworzy. Cartel Smash jak dla mnie lodzio miodzio. Stary poczciwy Commandos. Mam nadzieję, że powstanie część druga lub o innej tematyce, ale w tym stylu. Co do uwag na temat gry, to jak wspomniał Sethlan, problem w drugiej misji ze spaleniem wszystkich krzaczków. Nawet ustawienie beczki obok danego krzaka (na poletku po lewej stronie) nie powodowało jego spalenia. Jedynie granat pomagał. Dobrym rozwiązaniem byłoby zastosowanie 1 beczka=1 poletko jak to ma miejsce w misji w mieście. No i w ostatniej misji na pierwszej wysepce, tam gdzie się zaczynało misję, nie mogłem "szturchnąć scyzorykiem" gościa siedzącego obok pomostu. To akurat jest drobnostka bo istnieją inne sposoby na skrócenie jego żywota :)) Ogólnie gra się cudnie. Na taką grę z utęsknieniem czekałem od kilku dobrych lat. Dziękuję i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować