Zaloguj się, aby obserwować  
Lucas_the_Great

Cartel Smash - gra darmowa - temat ogólny

68 postów w tym temacie

Dnia 12.08.2013 o 18:24, Sethlan napisał:

Dotarlem do ostatniej misji. Miejmy nadzieje, ze uda mi sie ja przebrnac. ;)

Super ! :)
Tylko nie zdradzaj odpowiedzi, aby i inni mieli tez dobra zabawe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zalatwione. Ostatnia misja skonczona. Musze powiedziec, ze gra jest zrobiona z pomyslem. Jak na cos bez budzetu, udostepnione za darmo moge z czystym sumieniem dac 10/10. Trudna, wymagajaca przygoda. Osobiscie powiem, ze najtrudniejszym zadaniem bylo to, przedstawione w 9 poziomie - o ile dobrze pamietam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2013 o 23:36, Sethlan napisał:

Zalatwione. Ostatnia misja skonczona. Musze powiedziec, ze gra jest zrobiona z pomyslem.
Jak na cos bez budzetu, udostepnione za darmo moge z czystym sumieniem dac 10/10. Trudna,
wymagajaca przygoda. Osobiscie powiem, ze najtrudniejszym zadaniem bylo to, przedstawione
w 9 poziomie - o ile dobrze pamietam.


Gratuluje i bardzo dziekuje za Twoja opinie. Nie ukrywam, ze komentarz dla nas jest bardzo mily i bardzo sie ciesze sie, ze gra Ci sie podobala. Wlasnie dla takich momentow ta gra byla robiona, mielismy nadzieje, ze da ona choc troche rozrywki.
Przyznam szczerze, ze mi przejscie calej gry zajelo dluzej niz Tobie :)

Bardzo by mi zalezalo na Twoim zdaniu:
- co bys zmienil ?
- co bylo najbardziej denerwujace?
- czego brakowalo ?
- jak mozna byloby usprawnic w Twojej opinii gre?

Jeszcze raz gratuluje ukonczenia gry i bede wdzieczny jesli odpowiesz mi na te pytania.
Serdecznie pozdrawiam
Krzysiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

- na pewno zmenilbym troche strukture misji. Chodzi glownie o te z czasem - byly dwie, jednakze nie sprawialy zadnego problemu, gdyz przejscie ich zajmowalo kilka minut. W pierwszym przypadku, z ciezarowka, czekanie bylo uciazliwe. W drugim, gdzie trzeba bylo sie spieszyc z akcja ratunkowa, zanim przyjechala egzekucja, czasu tez bylo zbyt wiele. Nie sprawialo to zadnej trudnosci;
- ogolem, denerwowalem sie, kiedy cos mi nie wychodzilo, ale rozumiem, ze nie o to chodzi? A wiec do glowy przychodzi mi jedyny moment, gdzie trzeba bylo spalic pola upraw - nie ta misja w miescie, ale ta wczesniejsza. Ustawianie beczek, podsuwanie ich pod centymetr, aby spalic to wszystko - zajmowalo w moim przypadku dlugo i przedluzalo misje, mimo ze wczesniej do piachu poslalem wszystkich. Oprocz tego, mylace moga byc drzewa na przodzie, ktore zaslanialy cel, czyli te uprawy;
- osobiscie, brakowalo mi takiego wytchnienia od zwyklych misji - moze to tylko moje odczucie, ale w przypadku wiekszej ilosci zadan, mozna by wepchnac "cos na szynach", cos w rodzaju poscigu. Bylby to krotkie przerwyniki i nie musialo by byc ich tak wiele - np. strzelanie z karabinu na pojezdzie, podczas ucieczki;
- ciezko mi powiedziec, gdyz gra jest w sumie doskonala, jesli chodzi o calosc - zmienilbym wspomniane dwie misje, w ktorych wystepuje limit czasowy i przemodelowal troche spalanie pol - o czym rowniez wspomnialem. Po za tym, dla osoby nie do konca wprawionej, jazda samochodem moze sprawiac problemy - tutaj tez sprobowalbym cos zmienic. Reszta, to juz bledy techniczne - dlugie zapisywanie gry po jakims czasie, przycisk "quick load" - nie dzialal, tak samo wracanie do gry po przez klikniecie przycisku "esc" z menu - rowniez nie zalapywal.

Gra samym pomyslem zjada wiekszosc produkcji AAA. Jest wymagajaca, posiada ciekawie zroznicowane misje i wydawaloby sie, prosty schemat, jednakze sposobow na dotarcie do celu jest wiele.

Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki.Gratuluję przejścia.!
Mam jeszcze od siebie dodatkowe pytanie, na jakim poziomie trudności grałeś?
Zgadzam się, że na poziomie Easy czasy w tych misjach faktycznie mogą być za długie, ale chieliśmy dać szansę każdemu, natomiast na poziomie Hard, grając w dodatku na zasadzie nie wywoływania alarmu, czasy wydają mi się w sam raz, zostaje kilka minut na wytchnienie. Dlatego istotne tu jest czy to był poziom Easy cz Hard?
Natomiast w misji 2 możliwe że faktycznie trochę przesadzililiśmy z trudnością przy spalaniu krzaków (może dołożymy jeszcze kilka beczek :)
Jeśli nie grałes na poziomie hard to polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sethlan:
Bardzo dziekuje za Twoja opinie, dzieki temu bedziemy mogli udoskonalic gre, gdyz np. powrot do gry za pomoca ESC, czy dodanie opcji przyspieszenia zegara uwazam za swietne pomysly, nie mowiac juz o sugestiach dot. drugiej misji.

Mam pytanko odnosnie quick load, bo zalozenie bylo takie, ze on dziala, jesli uprzednio choc raz robiles quick save (ctrl+s), czy w Twoim przypadku wczesniej robiles jakiegos quick save''a przed uzyciem opcji quick load?
Btw. w grze quick load tez jest dostepny za pomoca ctrl+l.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W drugiej misji faktycznie przydałoby się więcej wybuchających beczek, albo krzaki mogłyby się lepiej palić. Dobrze byłoby też rozdzielić odprawę (tą przy wczytywaniu każdej nowej misji) od dalszego wprowadzenia już na polu działań. Jeżeli przyspieszymy to pierwsze, druga (istotniejsza część) również się nie wyświetla. Przydałoby się również wyświetlanie celów misji podczas samej rozgrywki - np. po wciśnięciu F1 (lub Tabulatora, który obecnie zajmuje się kosmetycznymi zmianami HUD-a). W pierwszej misji po przedwczesnym ogłuszeniu strażników przy samochodzie (tych na dole planszy) przydałaby się informacja o oblaniu zadania, ponieważ strażnik musi pozostać nieświadomy podstępu i przepuścić szpiega z osiołkami. Zabieram się za trzecią planszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra uwaga.
Cały bajer w tej drugiej misji polega na tym, że nie chcieliśmy aby od jednej beczki spłonęło całe pole koki. Engin jest dość elastyczny wiec myśle, że da się to spalanie jakoś inaczej rozwiązać.
Dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na tych beczkach przesiedzialem wiecej czasu, niz na samej misji. :P

Dobrze byloby dodac na koniec jakies podsumowanie, w ogole jakiekolwiek zakonczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem dla czego skupiliście się na języku angielskim skoro to jest gra bez budżetu.Jestescie Polakami to powinno wam zależeć na opini krajanów no chyba że nie jesteście i się tłumaczycie przez gram.pl .Puźniej puścić wersje wielo jezyczną np. z Hiszpańskim który znam alboz chińskim który teraz jest modzie.Poza tym gra mało intuicyjna przechodziłem wiele gier w języku Angielskim bez wiekszych problemów nie znając tego języka.W tych grach jest użyty język angielski programisty i jest naprawdę intuicyjny.Tutaj natomiast trzeba dobrze znać anglika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2013 o 21:47, mariopalmeral napisał:

Ja nie wiem dla czego skupiliście się na języku angielskim skoro to jest gra bez budżetu.Jestescie
Polakami to powinno wam zależeć na opini krajanów no chyba że nie jesteście i się tłumaczycie
przez gram.pl .Puźniej puścić wersje wielo jezyczną np. z Hiszpańskim który znam alboz
chińskim który teraz jest modzie.


Angielski może bardzo dobrze znasz, ale wersja PL nie jest Ci do niczego potrzebna, bo tego języka nie znasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mógłby ktoś wytlumaczyć o co chodzi w pierwszej misji? Próbowałem już na wszelkie sposoby, zaniosłem tego przewodnika na gore, ten poszedł z osiołkami, ostatni odjechał i wsiadjąc do samochodu mam komunikat o niezaliczeniu zadania... prówalem już wszystkich ogłuszać, wsiadać do Ciężarówek ale nadal nie wiem co dokładnie mam zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Musisz zabrac ze soba tego ogluszonego przewodnika, ktorego zanioslej na gore, aby przekazac podstawionemu ubrania. Po prostu wez go na ramoiona i wsiadz do ciezarowki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spotkałem się z pewnym problemem uniemożliwiającym przejście dalsze gry. Misja, w której należy przekroczyć rzekę z pomocą wózka na linie - w pewnym momencie gry człowiek, który umie przenosić ciała i skuwać wrogów, przestaje wykonywać polecenia polegające na kliknięciu jakiejś funkcji(np. pistolet, kastet, czy podnoszenie ciała), a następnie kliknięciu jej na mapie - nie reaguje. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moje pierwsze wrażenia są bardzo pozytywne po przejściu 1 i prawie 2 misji
Na razie utknołem na etapie palenia tej kokainy bo stawiam te 2 czerwone beczki i nie moge ich wysadzić a co za tym idzie nie moge spalić tej kokainy(strzelam i rzucam granatami i nic, po rzucie granatem pali się tylko mały kawałek i nadal mi nie zalicza zadania) Spróbuje się z tym jeszcze troche pomęczyć. Jak mi się wkońcu uda to na 100% przejde ją całą.
Jeszcze zauważyłem mały błąd: Jak rzucam paczki papierosów i je potem podnosze to po pewnym czasie nie jestem w stanie rzucić kolejnej na ziemie (pomimo że mam 3 w ekwipunku)
Tak czy owak gra jest super. Polecam ją wszystkim i gratuluje twórcą bo to co zrobili jest naprawdę godne polecenia.
Pozdrawiam
Matison14

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam
Gra przyjemna , stare dobre czasy Commandosa się przypomniały.
Niestety w misji 2 podpalenie pola psuje całą zabawę. (więcej beczek !!!)
Ja się właśnie poddałem ,
Może ktoś wie gdzie jeszcze jest niespalony krzak bo cały czas nie chce mi zaliczyć misji.

Z braków - po najechaniu na dany sprzęt na pasku po za jego nazwą powinien być podany klawisz sktótu np. w kolorze czerwonym.
W misji 2 natrafiłem na skrzynie przy której pojawiła się "zębatka" użycie (skrzynia prze składzie paliwa które trzeba było wysadzić. Niestety nic sie nie stało - nie uzupełniło amunicji, nie pokazała się zawartość - co ta skrzynia powinna robić ??

20130908193509

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować