Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Call of Duty: Ghosts - oficjalna prezentacja trybu multiplayer zapowiedziana

15 postów w tym temacie

Mateusz Stanisławski

Zgodnie z obietnicą złożoną przez Marka Rubina z Infinity Ward w przyszłym miesiącu gracze będą mogli zobaczyć, jak prezentuje się sieciowa rywalizacja w Call of Duty: Ghosts. Właśnie poznaliśmy oficjalne szczegóły na temat terminu demonstracji.

Przeczytaj cały tekst "Call of Duty: Ghosts - oficjalna prezentacja trybu multiplayer zapowiedziana" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Strzelam, że największą innowacją będą DWA tomahawki na wyposażeniu. Najlepiej automatycznie sterowane. Które będą szczekały.
Bo tak. Miljony $$.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cod MW i MW2 to są ostatnie, które były dobre. W nowszych mapy są beznadziejne, a ilość lotnictwa dobija.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja tam jestem ciekawy. Nie rozumiem w sumie tego hejtu na CoDa. Ktoś was bije pałką po jajkach żebyście w to grali? Nie podoba się, to nie grajcie :D
Jakby to faktycznie była "kupa" to by tyle ludzi jej nie kupiło, a Acti nie zarobiło kasy - tyle w temacie. Zresztą, w BO2 wprowadzono fajną zmianę, mianowicie scorectreaki. Dodatkowo w porównaniu do MW2 (w 3kę nie grałem) już 90% zawodników na planszy nie biega ze snajperką i nie wykorzystuje overpowered Quick-Scope dla uzyskania przewagi. Graczy wyposażonych w nOOb-tubę też jest jak na lekarstwo - to chyba też plus?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> porównajmy teraz to do BF3. Już pomijając BF4 . czyli nie ma o czym gadać bo gówna
> do twarogu sie nie porównje .

Tyle że więcej osób na świecie robi kupę niż je twaróg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> A ja tam jestem ciekawy. Nie rozumiem w sumie tego hejtu na CoDa. Ktoś was bije pałką
> po jajkach żebyście w to grali? Nie podoba się, to nie grajcie :D

czego nie rozumiesz? przez to, że plebs kupuje tą kupę co roku każdy fps się do nniej upodabnia ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> czego nie rozumiesz? przez to, że plebs kupuje tą kupę co roku każdy fps się do nniej
> upodabnia ;/

Plebs? Wiesz co w ogóle znaczy to słowo, czy usłyszałeś w wiadomościach i rzucasz na lewo i prawo?
Postaw się na miejscu producentów. Ktoś tam robi CoDa, zarabia miliony - ktoś inny mówi: zróbmy coś podobnego, zarobimy kasę... Nie lepiej nie zarabiać, bo nazwą nasz produkt "kupą." Zróbmy coś co nam pochłonie środki, nigdy na tym nie zarobimy, ale przynajmniej czopor z Polski będzie zadowolony.
Ty reprezentujesz jakieś wyższe idee, nie grając w CoDa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować