Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Multiplayer w Batman: Arkham Origins ujawniony. Są szczegóły i trailer

19 postów w tym temacie

Patryk Purczyński

Batman, Robin, elitarny członek gangu Jokera lub Bane'a - w te postacie będzie można się wcielić w wieloosobowym trybie zabawy w Batman: Arkham Origins. W sieci dostępny jest już jego zwiastun.

Przeczytaj cały tekst "Multiplayer w Batman: Arkham Origins ujawniony. Są szczegóły i trailer" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zupełny bezsens. Jedyny powód jaki widzę, żeby ta gra miała multi to zachęcenie graczy do kupowania gry wcześniej niż wyjdzie GOTY. Bo bez tego mało kto kupi nawet EK, skoro wchodzi ileś tam exclusive DLC, których w EK nie bedzie, a sama figurka będzie do kupienia za 75-150 zł w rok po wyjściu gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wolę Bane''a z poprzednich gier arkham. Multi może być ciekawe walcz i jednocześnie się pilnuj. Jedyny problem to taki, że zostaje dodane na siłę by zwiększyć sprzedaż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2013 o 17:22, NemoTheEight napisał:

Zupełny bezsens. Jedyny powód jaki widzę, żeby ta gra miała multi to zachęcenie graczy
do kupowania gry wcześniej niż wyjdzie GOTY. Bo bez tego mało kto kupi nawet EK, skoro
wchodzi ileś tam exclusive DLC, których w EK nie bedzie, a sama figurka będzie do kupienia
za 75-150 zł w rok po wyjściu gry.



Ja kupywałem EK poprzednich obu gier a później każdą za parę groszy w wersji GOTY na steam, właśnie z powodów wymienionych przez ciebie.

A co się namordowałem aby uruchomić na PC dodatek "Play as the Joker" to głowa mała. Ale w końcu dopiąłem swego i udało mi się pobawić Jokerem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Absolutnie nie rozumiem waszego marudzenia. Przecież znacie WB, wiecie że singiel na tym nie ucierpi a sama gra wieloosobowa będzie tylko dodatkiem. Dodatkiem, który bądź co bądź nie jest niezbędny, jednak dostajemy coś nowego, co zdoła na dłużej przytrzymać nas przy grze, zwłaszcza że wcale nie zapowiada się banalnie, wręcz przeciwnie. Zarówno pierwsza jak i druga odsłona serii nie są to gry podatne na wielokrotne przechodzenie. Owszem można posiedzieć trochę "po godzinach" bo sprawia to całkiem sporo funu, ale na tym koniec, tym bardziej cieszę się że powstaje coś, co przytrzyma mnie na dłużej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"łooo bane zmniejszony..." jeżeli dobrze pamiętam to "zwiększyło" go dopiero nasycenie Tytanem w Asylum przez Jokera. Do tego czasu był po prostu Bane''em "nie aż takim koksem"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2013 o 18:41, Fatal-X napisał:

Zbędne, wolałbym by skupili się bardziej na singlu.


Za multi odpowiada inne studio wiec nie mozna zarzucic tworcom ze skupiaja sie na czyms innym niz singiel :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Zupełny bezsens. Jedyny powód jaki widzę, żeby ta gra miała multi to zachęcenie
> graczy
> > do kupowania gry wcześniej niż wyjdzie GOTY. Bo bez tego mało kto kupi nawet EK,
> skoro
> > wchodzi ileś tam exclusive DLC, których w EK nie bedzie, a sama figurka będzie do
> kupienia
> > za 75-150 zł w rok po wyjściu gry.
>
>
> Ja kupywałem EK poprzednich obu gier a później każdą za parę groszy w wersji GOTY na
> steam, właśnie z powodów wymienionych przez ciebie.
>
> A co się namordowałem aby uruchomić na PC dodatek "Play as the Joker" to głowa mała.
> Ale w końcu dopiąłem swego i udało mi się pobawić Jokerem.
Ja kupiłem EK AC, ale AO sobie bym odpuścił nawet jakby była na gramie. Figurka średnia, nie ma muzyki, a DLC będą w GOTY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.07.2013 o 19:20, NemoTheEight napisał:

Ja kupiłem EK AC, ale AO sobie bym odpuścił nawet jakby była na gramie. Figurka średnia,
nie ma muzyki, a DLC będą w GOTY.


Jak dla mnie, figurka jest nawet lepsza od tej z BAC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Nie lubię multi w żadnej grze ale gra Batmanem i Robinem, to jest to
> ciekawe, czy Robin będzie też w singlu?.

Gdzieś już widziałem informację że go nie będzie, a przynajmniej nie w jakiejś większej roli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2013 o 21:32, kaz26 napisał:

raczej nie, przecież to początek kariery batmana


Fajnie byłoby zobaczyć też początki kariery Cudownego Chłopca
zwłaszcza, ze ta ciekawa skądinąd postać jest celowo pomijana zarówno w filmach / od czasów Batmanów Schumachera / jak i w grach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować