Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Obsidian pracowało nad Star Wars: Knights of the Old Republic 3

29 postów w tym temacie

Arghhh, przeklęte LucasArts. Wielka szkoda. Oba kotory to moim zdaniem ponadczasowe gry, w które nawet dzisiaj gra się świetnie. Jak można było zrezygnować z takiego projektu... brak słów po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

...
Szkoda. Wielka szkoda. Gdyby dać im zielone światło i trochę czasu to byłaby pewnie świetna gra, ale nie. Zamiast tego dostaliśmy gniota który nazywa się The Old Republic i KotORom nawet do pięt nie dorasta w warstwie fabularnej. Wcale mi nie szkoda LucasArtsu po tym newsie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Podobał mi się pomysł, że pomimo inteligencji i mocy Revana jakiego poznaliśmy w pierwszej grze, był jeszcze genialniejszym strategiem niż dano do zrozumienia."

Genialniejszy? Serio? Kto to tłumaczył?... Autor tekstu nie wie jak stopniować przymiotniki w języku polskim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uśpione Sithy? To oni nawet już nie próbują udawać, że Mass Effect i KOTOR czymś się od siebie różnią... Ale mimo wszystko szkoda. Dobrze, że mamy TORa, o którym niektórzy mówią, że to KOTOR 3, 4, 5 i 6.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2013 o 09:13, Reffan napisał:

...
Szkoda. Wielka szkoda. Gdyby dać im zielone światło i trochę czasu to byłaby pewnie świetna
gra, ale nie. Zamiast tego dostaliśmy gniota który nazywa się The Old Republic i KotORom
nawet do pięt nie dorasta w warstwie fabularnej. Wcale mi nie szkoda LucasArtsu po tym
newsie.

naprawdę wierzysz, że BioWare zrobiłoby coś lepszego od strony fabuły niż TOR? To nie problem gatunku, tylko scenarzystów..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2013 o 10:30, Moooras napisał:

Uśpione Sithy? To oni nawet już nie próbują udawać, że Mass Effect i KOTOR czymś się
od siebie różnią...

ekhu ekhu Kotory powstały gdy o ME nikt jeszcze nie myślał ekhu ekhu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I właśnie dlatego pozostanę przy swoim zdaniu że wydostanie się spod kajdan LucasArts to najlepsze co mogło spotkać markę SW, EA może i będzie wydawać gry w swoim stylu ale przynajmniej będzie je wydawać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2013 o 10:46, Dan14NR napisał:

Przecież praktycznie o tym samym jest książka The Old Republic: Revan.


Tak, razem z tym, że

Spoiler

Exile zostaje wyeliminowana, Revan na 300 lat zostaje zabawką Imperatora Sithów i się okazuje, że Revan przeszedł na Ciemną Stronę bo tak, a nie że miał w tym jakiś cel.



No faktycznie, to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> "Podobał mi się pomysł, że pomimo inteligencji i mocy Revana jakiego poznaliśmy w pierwszej
> grze, był jeszcze genialniejszym strategiem niż dano do zrozumienia."
>
> Genialniejszy? Serio? Kto to tłumaczył?... Autor tekstu nie wie jak stopniować przymiotniki
> w języku polskim?
Zadaj sobie trochę trudu zanim kogoś skrytkujesz - http://sjp.pl/genialniejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> "Podobał mi się pomysł, że pomimo inteligencji i mocy Revana jakiego poznaliśmy w pierwszej
> grze, był jeszcze genialniejszym strategiem niż dano do zrozumienia."
>
> Genialniejszy? Serio? Kto to tłumaczył?... Autor tekstu nie wie jak stopniować przymiotniki
> w języku polskim?

Ty najwyrazniej nie wiesz.

http://stopniowanie.net/stopniowanie/genialny

genialny, genialniejszy, najgenialniejszy

byl genialny, byl genialniejszy, byl najgenialniejszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Wynika z tego że byłoby to ściśle powiązane z powieścią "Revan" (aut. Drew Karpyshyn).
> Nie jestem pewien czy to taki dobry pomysł...

To był by bardzo dobry pomysł bo Chris Avellone ma zupełnie inne podejście do pisania niż, Drew wystarczy porównać oba KotORy i TORa. Nie wspominając, jak bardzo Drew olał K2 jeśli chodzi o detale, pożyczając sobie pewne wątki i sprzedając jako własne, kompletnie olewając kanon. Stąd też Revan w TOR jest beznadziejny... Zrobili z niego zupełnie płaską postać, kiedy Obsidian próbował dodać trochę kolorytu do tego uniwersum ponad niebieski i czerwony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować