Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

O co chodzi w Navy Field 2?

6 postów w tym temacie

Navy Field 2 to jedyna gra, w której da radę sobie pierwszolevelowiec przeciwko np. 40 lvli... sam grałem i rozgrywka jest bardzo zbalansowana i nie ma tak, że podpłynie setny lvl i rozwali cię na 2 strzały tylko są w miarę równe szanse...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra wygląda na dość interesującą, aż sobie zainstaluję i pogram. Wreszcie coś co będzie mi równoważyło lądowe starcia w CoH i CoH2 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Jedyna ???? War Thunder ?

Nie zgodze sie, roznice w tierach samolotow sa dosc spore, i te z wyzszej polki naprawde sa w stanie cie zdjac na jedna serie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Navy Field 2, świetny pomysł z dobrym klimatem, ale zepsuty przez Pay2Win. Nie mam nic przeciwko premium, które daje więcej expa i kredytów, ale przeciw kupowaniu najlepszych pancerzy czy oficerów tylko za realną gotówkę, już tak. Pograłem trochę i przestałem ;)

Tigivo -> War Thunder akurat jest bardzo dobrze zbalansowany. Większość samolotów dwupłatowych (tiery 0-1) są w stanie bez problemu wymanewrować samoloty z wysokich tierów, albo uniknąć serii, wszystko zależy od umiejętności pilota. A co wysokim tierom po sile ognia skoro nie mają okazji wystrzelić? ;) Jeśli dla Ciebie liczy się tylko siła ognia a nie zwrotność, czy opancerzenie to daj sobie spokój z tą grą i przesiądź się na WoTa ;)


Nie mówiąc już o tym, że w War Thunder za gotówkę nie da się kupić żadnej lepszej broni, pancerza i rzeczy normalnie nie dostępnych w trakcie normalnej gry (samolotów premium, które po prostu mają bonus do robienia siana i nic poza tym nie liczę).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować