Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Total War: Rome 2 - już graliśmy

18 postów w tym temacie

No to teraz trochę strach kupować w preorderze ze względu na tę optymalizację. Nie wiadomo jak mi gra pójdzie na moim sprzęcie, który już do mocnych nie należy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też mi się wydało, że ta gra wygląda relatywnie brzydko i trochę nie jak Total War. Ale to mnie nie zraża, byle była grywalność. Na razie widzę kilka zmian na lepsze i kilka zmian na gorsze w stosunku do wcześniejszej gry. Mimo to jestem raczej dobrej myśli - choćby dlatego, że innej sensownej alternatywy dla tej gry raczej na horyzoncie nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tak naprawdę zawsze mówię, że nie ma co się obawiać o samą grę, bo to jest Total War. W Rome nie grałem jedynkę, tak jak z resztą w inne części "pierwsze" serii, więc pewnie sobie nadrobię zaległości tak jak dzisiaj zaczynam zabawę z Shogunem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> hmm oby nie było magicznego tworzenia arami z niczego przy SI/al jak było w szogunie
> brrr .

Każda frakcja w zależności od swojej potęgi będzie miała określony limit armi co spowoduje brak znanych chociażby z Empire Total War małych frakcji np. Bawaria, które posiadały po 3 pełne armie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To rzeczywiście dziwne że gra z 10 razy (na oko) większą mapą i ze znacznie większą ilością detali wymaga mocniejszego komputera...
Ogólnie cały artykuł wygląda jak pisany na kolanie, ani słowa o dyplomacji, zarządzaniu frakcją itp (jeśli te systemy były niedostępne to wypadało by o tym napisać)

PS jeśli wspomina się o tym czy gra chodzi płynnie czy nie płynnie to wypada podać na jakim sprzęcie się w nią grało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2013 o 16:18, legoras napisał:

... Podał odwzorowanie względem Shoguna 2.


Bo to jest ostatni tytuł Total War, który wyszedł? Jeżeli porównywało by się grę z Rome pierwszym to byłoby to trochę dziwne, bo te gry dzieli już od siebie trochę czasu, a wiele rzeczy ewoluuje w serii z gry na grę TW niż z każda seria po swojemu. Dlatego też za jakiś czas nie będzie zdziwiony jak zobaczymy w Empire 2 podobny system dowódców oddziałów i tak daelj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż, spodziewałem się większej ilości informacji o rozgrywce - 10 tur to wbrew pozorom sporo by pewne rzeczy przetestować. No nic, premiera już za chwilę, preorder od dawna złożony, pozostaje czekać i na własnej skórze sprawdzić co nam wysmażono tym razem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Beznadziejna "relacja". Przecież to nie było na żywo. Mógł się Pawełek przygotować, zapisać sobie na karteczce i przećwiczyć co chce powiedzieć/pokazać i jak. A tak sapie, jąka się i stęka przez cały filmik. Zupełny brak profesjonalizmu, żenada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2013 o 15:00, voitek123 napisał:

[m]

Nasze forum nie jest tablicą ogłoszeń. Na dodatek swoje ogłoszenie umieściłeś pod moim artykułem.
Omal nie przyjąłem tego osobiście... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żeby tylko pod Twoim tekstem... Użytkownik stwierdził, że forum to dobre miejsce na reklamę i w kilku wątkach o grze zamieścił tego samego posta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedynka była mega - jedna z najlepszych gier ever. Jeżeli dwójka będzie choć w 70-80% tak dobra to brać i się nie zastanawiać :). A jak będzie jeszcze lepsza.... :>

Pytanie tylko jak z wymaganiami? Bo ostatnio przestaję wierzyć w te zalecane konfiguracje - jaki komp jest potrzebny by grać w rozdzielczości Full HD na wysokich detalach (albo na maxa)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować