Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Need for Speed: Rivals na obecnej i następnej generacji to "praktycznie ta sam gra"

14 postów w tym temacie

Patryk Purczyński

Choć Need for Speed: Rivals na konsolach obecnej i następnej generacji będzie się nieznacznie różniło, gracze otrzymają "tę samą grę" - zapewnia dyrektor kreatywny Ghost Games.

Przeczytaj cały tekst "Need for Speed: Rivals na obecnej i następnej generacji to "praktycznie ta sam gra"" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No więc wszystkie bajery nowego sprzętu - gładziki i inne superbajery nie będą wykorzystywane (no może poza lekkim podbiciem textur i rozdziałki). Ciekawe też jak sobie poradzą z odmiennymi architekturami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Wszystko pięknie, cacy, ale kiedy wydadzą porządnego NFS? Obecne to klony ostatniego
> Hot Pursuit...nie dorastające Carbonowi do pięt.
... to Carbon był dobrą grą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2013 o 14:25, Amiga4ever napisał:

Wszystko pięknie, cacy, ale kiedy wydadzą porządnego NFS?

Wydają od 4 lat. To nie wina EA, że ludzie chcą Golfy trójki i tjuningi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To bym się zapytał: po co nowa generacja, skoro w grach nic się nie zmienia...

Co do Carbona to był dobrym NFSem, ale trochę przekombinowanym przez kilka rzeczy. Ale za to pojedynki 1v1 w górach były naprawdę dobre, to trzeba przyznać. Jednak nie ma co, najlepszym był Most Wanted jak dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Wszystko pięknie, cacy, ale kiedy wydadzą porządnego NFS?
> Wydają od 4 lat. To nie wina EA, że ludzie chcą Golfy trójki i tjuningi.

Dla mnie NFS skończył się na Carbonie, poważnie, wielu tak samo uważa. Nie mam jak podać źródeł opinii mojego grona znajomych i ludzi wypowiadających się na różnych forach bo nie chce mi się nawet tego robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > > Wszystko pięknie, cacy, ale kiedy wydadzą porządnego NFS?
> > Wydają od 4 lat. To nie wina EA, że ludzie chcą Golfy trójki i tjuningi.
>
> Dla mnie NFS skończył się na Carbonie, poważnie, wielu tak samo uważa. Nie mam jak podać
> źródeł opinii mojego grona znajomych i ludzi wypowiadających się na różnych forach bo
> nie chce mi się nawet tego robić

To źle Ci się wydaje. Mnóstwo osób świetnie bawi się przy nowych NFS, które są po prostu fajne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>>.........

...które nie mają nic wspólnego z pierwotnymi NFSami. Teraz to gry z modelem jazdy rodem z nadmorskich automatów w cukierkowej oprawie przeznaczone..hmm....sam nie wiem dla kogo.
Wściekle zielone Porsche oblepione durnymi spoilerami? Eh, kiedyś by to nie przeszło.

Gram w NFSy od momentu debiutu pierwszej części, kolekcjonuję te gry ale najnowszych nawet nie wyjmuję z folii bo nie ma sensu w to dziadostwo grać.
Z ostatnich to jeszcze przyjemnie się grało w Shifta i Shifta 2.
Te wszystkie nowe Hot Pursuit, Most Wanted to jedno wielkie dno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować