Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

gamescom 2013: Ubisoft z bogatym line-upem. Będzie zapowiedź nowej next-genowej marki!

13 postów w tym temacie

Mateusz Stanisławski

Ubisoft oficjalnie przedstawił swoje plany na tegoroczne targi gamescom. Reprezentanci takich serii, jak Might & Magic, Assassin’s Creed, Splinter Cell czy Rayman robią swoje, ale to nie wszystko, co ma w zanadrzu francuska firma.

Przeczytaj cały tekst "gamescom 2013: Ubisoft z bogatym line-upem. Będzie zapowiedź nowej next-genowej marki!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może wreszcie kończy się era śmiania z Ubisoftu. Prawda jest taka, że ta firma wydaje jedne z najlepszych i najbardziej rozpoznawalnych marek na rynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A może dziwnie skonstruowali informację. Zauważyliście dziwaczny brak Division na liście? Może po prostu chodzi o ten tytuł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2013 o 20:37, PROCTON napisał:

Uplay nie taki zły...


I właśnie przez takich ludzi jak Ty wciskają nam różnorakie badziewie pokroju Uplay i GfWL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> i co na pc nie będzie tej nowej marki?

Określenie następna generacja nie tyczy się tylko konsol. Może być następna generacja gier, następna generacja gier (ich poziomu złożoności) itd. Ogólnie rzecz biorąc jeśli mówi się o kolejnej generacji czegokolwiek to to coś przeważnie jest wyraźnie i znacząco lepsze od starszej wersji. Po prostu jakiś przełom, więc określenie nie wyklucza w żaden sposób PC''tów. :P

Mam nadzieję że ten tytuł faktycznie będzie tak next-genowy jak np. Watch Dogs czy The Devision.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> I właśnie przez takich ludzi jak Ty wciskają nam różnorakie badziewie pokroju Uplay i
> GfWL.

Nie porównuj nawet tego syfiastego Uplaya do dobrego GfWL!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2013 o 23:50, kesik93 napisał:

> I właśnie przez takich ludzi jak Ty wciskają nam różnorakie badziewie pokroju Uplay
i
> GfWL.

Nie porównuj nawet tego syfiastego Uplaya do dobrego GfWL!


GfWL jak i Uplay to syf, gdy próbowałem przez to badziewie (GfWL ) uruchomić Batmana to myślałem że mnie furia z nieba strzeli, musiałem na koncie offline grać.


PROCTON Jak odpowiadasz klikaj przycisk "iodpowiedz", po 2 jeżeli bawi cię logowanie się do GfWL po 50 x żeby sobie zagrać w ulubioną grę to Have fun bro. Po 2 Steam nie lepszy, gram w borderlands z ziomkiem i nagle jebs "gra została odłączona od usługi steam" -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować