Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zapowiedziano The Elder Scrolls Anthology

42 postów w tym temacie

Mateusz Stanisławski

|AKTUALIZACJA| Bethesda zapowiedziała nader atrakcyjne wydanie dla fanów serii The Elder Scrolls. Poznajcie datę premiery, zawartość i cenę edycji Anthology, która zaoferuje pięć odsłon cyklu w eleganckim opakowaniu.

Przeczytaj cały tekst "Zapowiedziano The Elder Scrolls Anthology" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To juz wiem co sobie zazycze od swietego Mikolaja :)

Akurat do tego czasu dorobie sie lepszego sprzetu do grania, wiec bedzie swietna okazja do zagrania w Skyrim w koncu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> ...Kto to wyda w Polsce, biorąc pod uwagę, że Morrowinda robił CDP, a Obliviona i Skyrima
> Cenega?
Pewnie Cenega, to teraz główny dystrybutor Bethesdy w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajne biorę, w pierwsze dwie nie miałem okazji zagrać a morrowind mi zaginął a poza tym na pewno bardziej się opłaca to niż skyrim legendary edition

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekaw jestem, czy Arena i Daggerfall będą przystosowane do działania na nowych OSach, czy będzie po staremu i trzeba będzie kombinować z Dosboxem.

EDIT: Jednak chodzi pod emulatorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe wydanie dla kolekcjonerów i fanów serii. Ja akurat nim nie jestem bo Morrowind to dla mnie do dzisiaj jedna z najnudniejszych gier jakie zagościły u mnie na kompie, a od Obliviona się odbiłem. Ale Skyrim już jest świetny tym bardziej, że edycję Legendary można już przecież wyrwać w pudełku za 75zł :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WOW, gdyby nie to że mam już stare GotY Morrowinda, Obliviona i LE Skyrima to pewnie bym kupił ^^
Doskonały pakiet dla kogoś kto jeszcze nie ma :P
PS: Dla samej tak szczegółowo wykonanej mapy Vvardenfell bym brał xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zestaw chyba tylko do postawienia na półce. Bo gdyby teraz ktoś próbował przejść wszystkie części z dodatkami, to życzę powodzenia. Napiszcie za 10 lat, jak już Wam się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Raz, kiedy naprawię mojego bardzo growego-ale-wadliwego laptoka MSI, biorę. Dwa, niech to pojawi się na konsolach, to będzie trzy:

20130802104447

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować