Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zapowiedziano The Elder Scrolls Anthology

42 postów w tym temacie

Dawno już tak nie cieszyłem się z jakiegokolwiek kolekcjonerskiego wydania, pozostaje mi tylko czekać na jakiegokolwiek newsa o dystrybucji w Polsce, biorę bez zastanowienia! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mee... Want...

Spełnienie moich marzeń. Wprawdzie Morka mam, tak samo Skyrim z Dawnguardem, ale olać to- ja chcę je wszystkie!

Wspaniałe gry we wspaniałym wydaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Morrowinda mam z CDA, Obliviona i Skyrima w edycjach premierowych, ale jeżeli cena nie będzie zaporowa, to nabędę - zwłaszcza, że sam Skyrim z dodatkami kosztuje prawie 200 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niby mam 3 ostatnie części na Steam, a któraś wcześniejsza jest dostępna za darmo (obie?), ale i tak chętnie zobaczyłbym to na swojej półce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2013 o 13:13, Narmo napisał:

Niby mam 3 ostatnie części na Steam, a któraś wcześniejsza jest dostępna za darmo (obie?),
ale i tak chętnie zobaczyłbym to na swojej półce.


Zarówno Arena jak i Daggerfall dostępne są za darmo.
Dlatego też ja się mocno zastanawiam nad tym wydaniem. Wszystkie pozostałe części mam, a TES I i TES II pobrałem ze strony Beth. Choć trzeba przyznać, że wydanie jest bardzo ładne. Ale czy dla pudełka warto wydawać 250 zł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Komentarz Cenegi:
Na ten moment nie mamy jeszcze informacji dotyczących tego tytułu. Spróbujemy się czegoś dowiedzieć i wtedy damy znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam Skyrim''a i Morrowinda. Szczerze powiedziawszy, w takie wielkie RPG-i rzadko kiedy gram, ale jak zacznę to się wciągam na dłuuuugi czas. I teraz właśnie w Skyrim''a pocinam i się zastanawiam czy może kupić sobie taką Antologię klasyków, i pograć od czasu do czasu w coś zajedwabistego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2013 o 13:33, Phobos_s napisał:

Zarówno Arena jak i Daggerfall dostępne są za darmo.
Dlatego też ja się mocno zastanawiam nad tym wydaniem. Wszystkie pozostałe części mam,
a TES I i TES II pobrałem ze strony Beth. Choć trzeba przyznać, że wydanie jest bardzo
ładne. Ale czy dla pudełka warto wydawać 250 zł?

Mapy i dobrze wyglądające pudełko - kolekcjonerzy z całą pewnością kupią. Raczej głównie do nich adresowana jest taka edycja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Całe szczęście, że zdążono z newsem ponieważ na przyszłą wypłatę miałem zakupić sobie Skyrim: Legendary Edition. A teraz poczekam na pełną antologię. Następnie dwa miesiące urlopu i ogień ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedno mnie zastanawia. Jakim cudem Skyrim jest tylko na jednej plycie? Czyzby DLCki byly do sciagniecia online?

A edycja az sie prosi o jakas podedycje Blu-Ray ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2013 o 22:29, Piotrek_K napisał:

Jedno mnie zastanawia. Jakim cudem Skyrim jest tylko na jednej plycie? Czyzby DLCki byly
do sciagniecia online?

A edycja az sie prosi o jakas podedycje Blu-Ray ;)


Też mnie zastanawia jedna płytka na Skyrima, zapewne dodatki to kody na Steam
również popieram wykorzystanie 9 w końcu / BD - zwłaszcza, że posiadam takowy napęd ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@UP
Juś śpieszę panom z pomocą, bo jak widać poszukanie w googlach boli...
Gra zajmuje jakieś 5 GB bez dodatków, dodatki 2-3 GB.
Wszystko macie na jednej płycie, to nie jest UBI które na maxa tnie koszta, a ich reedycje to zwykłe premierówy z kartkami w środku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Super!
Miałem zamiar kupić pudełkowe The Last of Us, ale dla tej antologii się wstrzymam.
Wersje mogą być nawet angielskie, biorę bez zastanowienia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Jedno mnie zastanawia. Jakim cudem Skyrim jest tylko na jednej plycie? Czyzby DLCki byly
> do sciagniecia online?
>
> A edycja az sie prosi o jakas podedycje Blu-Ray ;)
DLC są na kartce, kod do ściągnięcia ze Steam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2013 o 00:41, Sanders-sama napisał:

@UP
Juś śpieszę panom z pomocą, bo jak widać poszukanie w googlach boli...

Podzielibys sie OFICJALNA informacja, bo jak widac Zdzichacz np. twierdzi inaczej, a ja w ZADNEJ z zapowiedzi nie znalazlem odpowiedzi na swoje watpliwosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować