Zaloguj się, aby obserwować  
szymon120

Lordi - temat ogólny [M]

61 postów w tym temacie

Uwazam, ze zespol jest zalosny. Komercja jak Ich Troje. Te maski, koles na koturnach, skrzydla roziwjajace sie w trakcie refrenu, topór przy mikrofonie... Po co to wszystko? Do etgo koles ma beznadziejny wokal i spiewa o niczym. Ich uczestnictwo w Eurowizji bylo upadkiem na samo dno. Szanujacy sie zespol metalowy nigdy nie wzialby udzialu w takiej tandetnej imprezie i nie prosilby, zeby wysylac na nich sms''y... Bardzo nie lubie Lordi.

PS. Pisze sie ogÓlny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli Lordi jest kiczowate z premedytację, zdają sobie z tego sprawę, iż są gdyby byli na serio, to byliby żałośni, to jest to zespół-żart. Bawią się swoim image''em. Ale jeśli oni uważają, iż są poważnym zespołem, to cóż... Kicz i tandeta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eh, co by tu mozna o nich dobrego powiedziec ;) podoba mi sie ich teledysk do Blood red sandman i na tym sie konczy moje zainteresowanie tym zespole ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2006 o 16:38, Maker3 napisał:

Wygląda mi to na zespół ktoy miał jedną dobrą posenkę(ta z Eurowizji)
i nic już więcej nie pokarze


G*** prawda za przeproszeniem. Słyszałeś ich płytę pt. The Arockalypse? Nie? To najpierw radze posłuchać. Kawał dobrego grania. Chyba, że ktoś nie lubi takiej muzyki, cóż... A image. Fakt, stare horrory klasy B i C. Myślę, że oni bawią sie swoim image''m, muzyką. Komercja? A co dziś k....a nie jest komercją? Słucham? CO?! Wszystko kosztuje, wiec przestańcie p*****.
Pozdro666.
[M]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2006 o 18:37, Ojcze Samotni napisał:

G*** prawda za przeproszeniem.


-1 właśnie za to G*** oraz P***, które ocenzurowałem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lordi hmmm.
Dla mnie zespół ok, ale istnieje wiele lepszych w swojej klasy. Fajnie grają, podobają mi się niektóre klipy.
Za wielkiego fana się nie uważam, lubię pare utworów zaledwie.
Co do ich image, to mam jedno zdanie - śmieszny, w pozytywnym tego słowa znaczeniu. I dobrze, oryginalny, napewno wg mnie lepiej przebrać się za potwora i straszyć krzywą gębą na scenie, niż ubrać się tak, żeby niektórzy nie mogli odróżnić płci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2006 o 18:38, RobeN napisał:

> błąd w nazwie tematu :D

SPAM ponownie?? Hmmm...

Przepraszam Szanowny Panie Moderatorze - nie mogłem się powstrzymać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest nareszcie o jednym z moich ulubionych zespołów Hard Rockowych! :) Bardzo ich lubię. Lubię i ich muzykę i ich teledyski. Polecam szczególnie Devil Is A Loser i Blood Red Sandman ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

osłuchaj sonie boskiej Nirvany albo starych płyt Green Day albo The Offspring no jeszce Metallicy i sie przekonasz co n ie jest komercją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ty z łaski swojej najpierw sprawdź znaczenie słowa "komercja" w słowniku języka polskiego.
Według ciebie Meta nie jest komercyjna? No tak, przecież oni w ogóle nie sprzedawali płyt, tylko oddawali je małym dzieciom, żeby sobie w frisbie pograły. (Green Day i Offspring też oczywiście wszelaki swój zarobek przeznaczają na hodowlę szczurów w Kambodży, które to niedługo przejmą tam władzę i...ech, nieważne.)
Każdy zespół, który sprzedaje (nie osobiście oczywiście :>) swoje płyty (na większą czy mniejszą skalę) jest, był i będzie komercyjny.
Co do Lordi... No cóż, interesujący image, muzyka średnia... Grają trochę pod publiczkę, co upodabnia ich do wykonawców pokroju Britney Spears, ale nie jest źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować