Zaloguj się, aby obserwować  
szymon120

Lordi - temat ogólny [M]

61 postów w tym temacie

Dnia 17.06.2006 o 14:13, Latniak napisał:

> > A która z nich była na Eurowizji?
> Na Eurowizji byla ta http://video.google.com/videoplay?docid=-5798623101377514296&q=lordi


Duzo bardziej podoba mi się teledysk do tej piosenki (ciekawszy :D) niż wersja z Eurowizji.
http://video.google.com/videoplay?docid=6666637566522776701&q=lordi


Zgadzam sie z tobą w zupełności ;-) Ale świetne są wszystkie ich piosenki i teledyski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2006 o 14:13, Latniak napisał:

Duzo bardziej podoba mi się teledysk do tej piosenki (ciekawszy :D) niż wersja z Eurowizji.
http://video.google.com/videoplay?docid=6666637566522776701&q=lordi

No, mnie tez sie ten teledysk bardziej podoba, moze nie tyle teledysk co ta pani ;) ale i tak wole ten teledysk z sandmana, niewiem moze to dlatego ze przypomina mi filmy z Jasonem^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2006 o 16:55, Ledoke napisał:

No, mnie tez sie ten teledysk bardziej podoba, moze nie tyle teledysk co ta pani ;)


Która? Ta za klawiszami ?? :D
No teledysk przypadł mi do gustu głównie dzięki tej "pani" :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2006 o 10:53, szympek3 napisał:

Co sądzicie o zespole Lordi? Ja ich lubię.



Hyyhhh...już myślałem nie ma tutaj o tym zespole tematu... Świetna muzyka! Najlepszy utwór to Blood Red Sandman, świetny teledysk, mogliby na jego podstawie zrobić nawet film... Ale hmm... HardRock Halleluah też nie jest złe, ale wciąż mam w głowie:
Who''s your dady, bitch who''s your dady, who''s you dady bitch? No i jeszcze: Do you like flyy Anna?! - Ale to już z Van Helsinga :D

Paroma słowami:
-Świetna muzyka
-super teledyski
- dobry pomysł na swój Image

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś może gdzie kupić można ich płyty?? Prze internet rzecz jasna - o płytę Arockalypse nietrudno o Monster Show też się jakoś da... Ale The Monsterican Dream i Get Heavy ciężko... W komplecie są tylko na Amazonie a The Monsterican Dream i Get Heavy w żadnym polskin sklepie nie ujrzałem... Od biedy zamówię pewnie w Amazonie ale płacenie w dolarach i sporo za przesyłkę mi się nie podoba....


Posłuchajcie sobie piosenki "Kalmageddon" jest naprawdę świetna. ech słyszałem u kumpla piosenka bodajże jest z płyty Monsterican Dream...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ave!

Wiecie, dotychczas Lordi(m) się nie interesowałem, pozostawałem przy tych "moich" zespołach: HammerFall, Manowar, Rhapsody etc..

Ostatnio jednak przez przypadek obejrzałem na YouTube "Hard Rock Hallelujah" i naprawdę bardzo mi się spodobało :) .

Tyle, że kiedy przejrzałem kilka innych ich pieśni, to okazało się, że to raczej muzyka nie dla mnie. Choć być może zbyt mało utworków odsłuchałem, by móc tak mówić.

Może poleci ktoś coś w stylu "HRH", może coś bardziej power/true/symphonic metalowego ;) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2007 o 16:07, MonkOfWar napisał:

Może poleci ktoś coś w stylu "HRH", może coś bardziej power/true/symphonic metalowego ;) ?


To może Falkenbach? Widzę że gust muzyczny mamy podobny, więc może i to Ci podpasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za dubla, niechcący wcisnęłam enter.

CD: bo Lordi to taki raczej "lekki" metal, wpadający raczej w Heavy Aluminium (bez urazy, sama lubię to sobie czasem włączyć dla odstresowania na spacerze albo coś)...

A z repertuaru Lordich: "Devil is a Looser" jest milutkie, "Who''s your daddy" też ujdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2007 o 16:24, Fumiko napisał:

To może Falkenbach? Widzę że gust muzyczny mamy podobny, więc może i to Ci podpasuje.


O, o, o...!

Cosik na YouTube już oglądam/słucham, zaczyna mi się podobać :) . Dzięki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować