Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wersja cyfrowa Euro Truck Simulator 2: Ekspansja Polska w przedsprzedaży w sklepie gram.pl!

15 postów w tym temacie

gram.pl

Od dziś w sklepie gram.pl można składać przedpremierowe zamówienia na nadchodzący dodatek do Euro Truck Simulator 2, w którym pojawią się polskie miasta, a także tereny należące do Węgier, Czech i Słowacji.

Przeczytaj cały tekst "Wersja cyfrowa Euro Truck Simulator 2: Ekspansja Polska w przedsprzedaży w sklepie gram.pl!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest nieoficjalny dodatek do gry o nazwie "Europe Rebuilding" także dodaje te miasta i jest bardzo fajny. Daje nowe tekstury, drogi (dziurawe, wyboiste). Jest wiele utrudnień jak np. objazdy, roboty na drogach (przez to tworzą się duże korki co daje trochę realistyki).

Dla chętnych spróbowania moda daje linki: (Niestety nie wiem co z zapisami gry ale za pewne nie będą kompatybilne z dodatkiem więc, ZRÓBCIE KOPIE ZAPASOWE SWOJEGO SAVE, a potem spróbujcie je wgrać jak już dodacie moda). Mod działa nawet z najnowszym patchem. Gram na nim już dosyć długo, żadnych crashy, bugów itp.

Mod pod najnowszy patch 1.4.8 ale z poprzednimi też powinien być kompatybilny.

Linki:

Mod: (1.02) - http://www.4shared.com/zip/XMIcucpT/Europe_Rebuilding_102__148_.html (wypakuj programem do plików ZIP, i plik *.scs wklej do: .../Moje Dokumenty/Euro Truck Simulator 2/mod)

Update do moda (1.02d) - http://www12.zippyshare.com/v/11002962/file.html (Plik *.scs wklej do: .../Moje Dokumenty/Euro Truck Simulator 2/mod)

Mod uruchamiamy podczas startu gry w okienku wyboru modów, które chcemy włączyć/wyłączyć.

Pozdrawiam

(Pytania? Pisz w temacie zawsze tu zajrzę) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > > jest szczecin ?
> >
> > Szczecin był już w podstawowej wersji.
> Matka wie że ćpiesz ?
>
Szczecin jest w podstawowej wersji, nie pamiętam tylko czy był od początku czy został dodany w jednej z łatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować