Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Znamy wymagania sprzętowe Rayman Legends. Będzie polski dubbing?

20 postów w tym temacie

Mateusz Stanisławski

Rayman Legends w wersji na komputery osobiste – zapowiedzianej zaledwie nieco ponad tydzień temu – doczekał się karty na platformie Steam. Standardowo filtrujemy dla Was informacje dotyczące wymagań sprzętowych i wersji językowej.

Przeczytaj cały tekst "Znamy wymagania sprzętowe Rayman Legends. Będzie polski dubbing?" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polonizacja Rayman 3 należy do jednych z najjaśniejszych punktów w historii polskich lokalizacji. Nie spodziewałbym się równie brawurowego dzieła, ale biorąc pod uwagę familijny target tego tytułu, dubbing jest wręcz wskazany. O ile pojawią się mówione dialogi, bo nie przypominam sobie, aby pojawiały się one w Origins.

Aha - myślałem, że w dziedzinie grafiki 2D nie da się już zrobić niczego ładniejszego od Rayman: Origins. Myliłem się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2013 o 22:07, Moooras napisał:

> Małe te wymagania.

Crysis to to nie jest.


No tak ale gry mają tendencje do posiadania wymagań z kosmosu więc wiesz ;].

Piotrek_K Jakaś aluzja do mnie? Nie napisałem teraz że to źle, dla mnie jest dobrze bo grafika fajna wymagania nie duże a zabawa przednia będzie. Po 2 na bank takich błędów nie robiłem więc daruj sobie tą ironie.

CepNaPysk Koledze się temaciki i fora chyba pomyliły dlatego tak napisał ;]. Prowokacja jak nic z resztą marna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2013 o 22:54, mmach1988 napisał:

Wg. mnie najładniejsza gra w 2D jest Trine 2.


Która nie jest 2D. Owszem, rozgrywa się na płaszczyźnie dwuwymiarowej, ale wszelkie modele są już w trójwymiarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2013 o 22:47, Eternal101 napisał:

Piotrek_K Jakaś aluzja do mnie?

Nie wiem czy mi uwierzysz, ale nie. Tak o sobie napisalem :)

Dnia 03.08.2013 o 22:47, Eternal101 napisał:

Po 2 na bank takich błędów nie robiłem więc daruj sobie tą ironie.

?? Nie mialem na celu ironizowanie w stosunku do kogokolwiek :). Przynajmniej nie celowo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2013 o 22:59, LESZ3u napisał:

> Wg. mnie najładniejsza gra w 2D jest Trine 2.

Która nie jest 2D. Owszem, rozgrywa się na płaszczyźnie dwuwymiarowej, ale wszelkie modele
są już w trójwymiarze.


Ale grą 3D też tego nazwać nie można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stąd też pojęcie 2,5D. Pod względem technologicznym jest to gra 3D, natomiast rozgrywka przebiega na płaszczyźnie 2D.

@Piotrek
Konsolę sobie kupiłeś, że dajesz takie teksty? Co jak co, ale po osobie z taką forumową historią nie spodziewałem się tak marnych prób prowokacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2013 o 23:02, Piotrek_K napisał:

> Piotrek_K Jakaś aluzja do mnie?
Nie wiem czy mi uwierzysz, ale nie. Tak o sobie napisalem :)

Ok.

Dnia 03.08.2013 o 23:02, Piotrek_K napisał:

> Po 2 na bank takich błędów nie robiłem więc daruj sobie tą ironie.
?? Nie mialem na celu ironizowanie w stosunku do kogokolwiek :). Przynajmniej nie celowo
;)

Ok lajcik ;].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Mam już dobre ponad 20 lat na karku a takie gry mnie bawią.Coś jest ze mną nie tak ?
>

Też tak samo jak ja wychowałeś się na Amidze gdzie grało się w platformowe cuda? Jeśli tak to wszystko z tobą w porządku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Paskódne kąsole i kompótery zabijajom rozwuj gier na prawdziwe użondzenia do grania - yntelygentne telefony i taplety! Precz z kąsolami! ARM żondzi! Viva la smartfony!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Mam już dobre ponad 20 lat na karku a takie gry mnie bawią.Coś jest ze mną nie tak ?

Ja mam 25 i też lubię pograć w takie tytuły. Nie ma się czego wstydzić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować