• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Neysha

Medal of Honor: Allied Assault - problem z uruchomieniem

Pytanie

Hej, mam problem z w/w grą z edycji 10th Anniversary. Po instalacji klikam na ikonę na pulpicie z włożoną płytą nr 2 do napędu, gra się ładuje, próbuje wystartować jednak widzę tylko kursor/klepsydrę na czarnym tle, a po wciśnięciu Esc program przestaje działać i wywala do pulpitu. Co mam robić?

Laptop MSI GE70
Intel Core i7 3630QM
GF GTX 660M 2 GB
12 GB RAM
Win 7 x64

Dzięki za jakąkolwiek pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

3 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

Dobra, sprawa nieco się rozwinęła. Po kompletnym formacie i utoworzeniu od nowa partycji, wgraniu sterowników itp udało się po instalacji bez problemów odpalić grę, jednak pojawił się inny problem, z którym na tę chwilę sobie jeszcze nie poradziłam: nie wiem jak zmienić rozdziałkę na 1920x1080. W opcjach w grze maksymalna dostępna to 1600x1200, jednak przy wybraniu niej gra się minimalizuje, pojawia się okno MOHAA Console i pisze: "GLW_StartOpenGL() - could not load OpenGL subsystem". Klikam quit i gra się zamyka. Potem przy kolejnym włączaniu Medala pojawia się okienko i muszę wybrać opcję "Play in Safe Mode (Recommended)", bo w zykłym trybie się nie urchomi. Wtedy dopiero po zmianie na inną rozdzielczość włącza się normalnie bez safe mode. Najwyższą dostępną rozdziałką jaka mi działa normalnie jest 1280x1024, więc widać po bokach duże czarne pasy :/ Wie ktoś jak można zagrać w Medala w full hd?

Szukałam już rozwiązania w necie, ale nic nie udało mi się z moją grą zdziałać :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Pół dnia męczyłam się z tym sposobem, który podałeś powyżej i nie działało. Po którejś z kolei próbie w końcu jakoś teraz zaskoczyło i jest ok. W każdym razie dzięki za zainteresowanie tematem ;)

Najwięcej problemów miałam ze znalezieniem pliku unnamesoldier.cfg, bo w głównym katalogu go nie ma na Win 7 x64, więc jakby ktoś inny jeszcze kiedyś nie mógł znaleźć to podaję ścieżkę (oczywście trzeba wyłączyć w systemie ukrywanie plików):

C:\Users\xxx\AppData\Local\VirtualStore\Program Files (x86)\EA GAMES\MOHAA\main\configs

Mam nadzieję, że jak zainstaluję Spearhead czy Breakthrough to nie będę już mieć problemów tego typu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować