• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
RaiL

Zwiększenie sie ilości miejsca na dysku przy instalacji "chronicles of riddick assault on dark athena". Proszę o pomoc

Pytanie

W czasie instalacji gry "Chronicles of riddick assault on dark athena"(gra oczywiście oryginalna, czego zaczynam żałować bo przypuszczam, że to wina absurdalnych zabezpieczeń) zwiększyła się ilość wolnego miejsca na dysku. Przed instalacją miałem około 38GB, w czasie instalacji ilość ciągle rosła aż do osiągnięcia liczby 61.7GB po czym stopniowo zmalało do ~54GB (po tym jak zainstalowały się pliki gry). Po odinstalowaniu gry wróciło do "wersji" 61.7GB. Z tego co wyczytałem gra posiada jakieś straszne zabezpieczenie(ktoś nawet pisał, że przez nie prawie komputer popsuł). Prawdopodobnie zabezpieczenie to nazywa się Tages protection. Nie znalazłem jednak żadnej informacji na temat mojego problemu. Dysk sprawia wrażenie sprawnego tak fizycznie jak i obsługowo(tj wszystko działa, nie muli, nie zacina się). Czy ktoś się spotkał z czymś takim? Czym może być to spowodowane? Co mogło się stać? Czy jest to możliwe że instalator usunął po prostu jakiś stary cache monstrualnych rozmiarów podczas instalacji gry, i ewentualnie jak to sprawdzić? Czy jest to możliwe że owe zabezpieczenie po prostu coś pomieszało w systemie i przez to wzrosła ilość wolnego miejsca? Co robić w tej sytuacji. Z góry dziękuje za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

0 odpowiedzi na to pytanie

Jeszcze nie ma odpowiedzi na to pytanie

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować