Zaloguj się, aby obserwować  
Tomi_323

Sklepy komputerowe online

64 postów w tym temacie

Dnia 27.10.2005 o 15:41, Modest-Vermin napisał:

Ja poprostu bym się rozejrzał po swoim mieście jakie sklepy są, bo większosc już wprowadza
tzn. konfigurator dzięki czemu można miec komputer w 100% taki jaki się chce.


Popieram- a potem dobrze jest z tym zestawieniem udać się do sklepu i pertraktować ceny. Większość sklepów jest elastyczna i idzie na drobne ustępstwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam jeśli zobaczyłem w sklepie xxx online.... coś produskt za.... 0, 00 zł... i nie pisze nic ze go nie ma ani tez nie pisze ze nie mozna go zamówic... to jęśli wrzuce go do koszyka... i po prostu kupie.. to.. na logike... zapłące tylko koszty wysyłki !??!
z tego co widze to przy podliczeniu cały koszt wyjdzie mnie 0 zł...
zastanwiam sie czy kupic...

czy moze dojdzie do takiej sytyacjjii ze przyjdzie kurier .. i porposi o .. 400- 600 zł... :/

czy moze ktoś mi doradzic co zrobic ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

To może być jakiś błąd na stronce, najlepiej wyślij maila do tego sklepu z zapytaniem o co chodzi i ile naprawdę kosztuje dany produkt ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dzieki Bogu moderator sie odezwał ... słuchaj jestem juz przy zamówieniu... i zobacz na to :

Nazwa produktu Cena brutto Cena netto Ilość Wartość brutto
1. Zintegrowana karta graficzna z płytą główną .00 .00 1 .00
Opłata za przesyłkę: 11.00 zł
Suma: 11.00 z


wiec.. jeśli zamówie to za ... 11 zł... to powinienem dostac to za 11 zł..
oni mi to zatwierdzą wiec.. za tyle powinienem dostac.

przypomniało mi sie ze tez była taka "afera" z routerem.. który to kupujący kupił wpierw za 0 zł.. a potem było coś ze tak nie mozna ze był błąd itd... i potem go jednek kupił za symboliczną 1 zł...
wiec moze ?
widze ze inne produkty mają swoją cene.. oprócz tego egzemplarza... .
co mam zrobic ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2007 o 12:21, Chester001 napisał:

dzieki Bogu moderator sie odezwał ... słuchaj jestem juz przy zamówieniu... i zobacz na to
:

Nazwa produktu Cena brutto Cena netto Ilość Wartość brutto
1. Zintegrowana karta graficzna z płytą główną .00 .00 1 .00
Opłata za przesyłkę: 11.00 zł
Suma: 11.00 z


wiec.. jeśli zamówie to za ... 11 zł... to powinienem dostac to za 11 zł..
oni mi to zatwierdzą wiec.. za tyle powinienem dostac.

przypomniało mi sie ze tez była taka "afera" z routerem.. który to kupujący kupił wpierw za
0 zł.. a potem było coś ze tak nie mozna ze był błąd itd... i potem go jednek kupił za symboliczną
1 zł...
wiec moze ?
widze ze inne produkty mają swoją cene.. oprócz tego egzemplarza... .
co mam zrobic ?



Dziwne, ja bym na twoim miejscu wysłał e-meila do kogoś z obsługi sklepu, zapewne się wkradł jakiś błąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2007 o 12:43, fish13 napisał:

Dziwne, ja bym na twoim miejscu wysłał e-meila do kogoś z obsługi sklepu, zapewne się wkradł
jakiś błąd.


zrobie tak.. jeśli cena do 22.30 się nie zmieni to zamówie...
w najgorszym przypadku zadzwonią do mnie lub wyślą maila ze nie mozna tego wysłać do mnie...
po za tym jak jest okazja...
dziwne inne produkty mają cene itd.. tylko ten produykt nie ma... heh...
po za tym jak zamówie to.. to zawiąrze z nimi kontrakt czy coś .... i muszą mi sprzedac ten towar za tyle zł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2007 o 12:46, Chester001 napisał:

> Dziwne, ja bym na twoim miejscu wysłał e-meila do kogoś z obsługi sklepu, zapewne się
wkradł
> jakiś błąd.
>

zrobie tak.. jeśli cena do 22.30 się nie zmieni to zamówie...
w najgorszym przypadku zadzwonią do mnie lub wyślą maila ze nie mozna tego wysłać do mnie...
po za tym jak jest okazja...
dziwne inne produkty mają cene itd.. tylko ten produykt nie ma... heh...
po za tym jak zamówie to.. to zawiąrze z nimi kontrakt czy coś .... i muszą mi sprzedac ten
towar za tyle zł...


Zamów towar ( żeby jak coś to masz już egzemplarz zaklepany) i później wyślij e-meila jeśli cena będzie wysoka zrezygnuj z towaru i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2008 o 12:52, Lukas813 napisał:

Moze mi ktos polecic sklep z tanimi komputerami i podzespolami pc, gdzeis w warszawie.


W tygodniu - podziemia GUS''u - pasaż sklepów ze sprzętem
W weekendy - ul.Batorego (obok klubu Stodoła) - elektroniczna giełda komputerowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A taką zeby mozna było zobaczyc produkty jakie są wsklepie tak jak na agit.pl to podajcie adresy tych stron z tanimi sprzętem o którym wspomniałem 2 posty wyzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej się rozejżeć po allegro - obkroić wyszukiwanie do okolic zamieszkania i tylko odbiór osobisty :>

W ten sposób parę kompów z bratem złożyłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Korzystał ktoś kiedyś z serwisu Komputronika w ramach gwarancji? Bo komp mi się sypnął [konkretniej karta graficzna], będę musiał do nich kompa całego słać [u nich kupowałem - plomba zerwana, ale gwarancja na poszczególne podzespoły wciąż obowiązuje] i jestem ciekawy ile się zejdzie itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem gdzie to pytanie zadać, więc może tu. Wczoraj zamówiłem sobie monitor w cenie 691 zł wraz z przesyłką, ale dzisiaj widzę że sklepy podwyższyły ceny na część produktów (chyba ze względu na euro). Ten sklep w którym zamówiłem monitor jeszcze nie podwyższył ceny ale być może to zrobi i tu rodzi się pytanie: Czy zapłacę taką cenę jaka była gdy zamawiałem, czy może sklep może podwyższyć kwotę jaką mam zapłacić? Dostałem na maila potwierdzenie zamówienia że zapłacę 691 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Warto kupić laptop w Komputroniku? W większości oceny są dobre, ale znalazłem też sporo negatywnych. Że często się psują, lub mają wadliwe elementy, słaby i czasami bezczelny serwis. Jak to z nim jest? Dodam, że laptopa kupił bym osobiście na miejscu. I jak jest z ich gwarancją? Bo za tydzień wyjeżdżam na stałe za granice i nie chciał bym mieć problemów z ewentualnym serwisowaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować