Zaloguj się, aby obserwować  
Tomi_323

Sklepy komputerowe online

64 postów w tym temacie

Dnia 28.07.2009 o 19:43, blacklio2 napisał:

Ja właśnie kupowałem laptopa w komputroniku i po 1.5 roku naprawiałem, nie było żadnych
problemów z tym

I w przypadku usterki trzeba dostarczyć sprzęt do sklepu albo kurier odbiera? (door to door). A jest jakaś gwarancja producenta? Bo np ja za tydzień przeprowadzam się na stałe do Szkocji i tam naprawa w jakimś oddziale Asusa (tej marki laptopa chcę kupić) była by dla mnie możliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem tak wściekły, że aż postanowiłem o nich napisać na forum. Inwazja.pl lub sprzetkom.pl . Kupiłem u nich komputer, ja mam niedaleko ten sklep więc byłem na odbiorze osobistym ale jest to głównie sklep internetowy. 25 Sierpnia zepsuł mi się komputer, zawiozłem go do nich 26 Sierpnia ii... do dzisiaj nie mam kompa. Robią go już ponad miesiąc, a co mają zrobić? - wymienić dysk. No gorszej firmy to ja nie widziałem, ponad miesiąc czasu bez kompa, pytałem się ich co z tym kompem bo już ponad miesiąc czasu czekam a oni, że czekają aż serwis przyśle dysk... no bez jej: ponad miesiąc czasu? Odradzam wam tam zakupu bo, żeby ponad miesiąc czasu naprawiać kompuer, pff... naprawiać? - dysk wymieniać!, to już lekka przesada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety tak jest jak oddaje się cały komputer

Gwarant ( w tym przypadku sklep ) musiał się określić odnośnie czasu naprawienia komputera, uderzaj do rzecznika praw konsumenta i nakreśl sprawę powinien cię pokierować co i jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siema, mam pytanie, znacie jakiś sklep internetowy z solidnym serwisem, tzn. takim, który nie "olewa" klienta zgłaszającego problem? Chciałem kupić parę rzeczy (mieszkam na strasznym zadupiu), jak na razie ze swojej listy skreśliłem już Proline''a (ponoć serwis u nich właściwie nie istnieje), w kolejce są Ram.net i Gral.pl (oba nie mają najlepszych opinii), normalnie już mi się opcje zaczynają kończyć (chciałbym kupić Zalman NC1000 i Creative Gigaworks T20 II i zmieścić się w 400 PLN)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2010 o 19:16, Czarek188 napisał:

Alsen.pl - fachowe podejście do klienta ;)


Sprawdziłeś chociaż, czy mają tam to, co chciałbym kupić? A może miał to być tylko "dobry" żart?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To nie jest żart. Co ty chcesz kupić nie sprawdzałem. Wiem, że mają solidny serwis bo sam tam składałem komputer (konfig. w podpisie). Z gwarancją też 0 problemów. Więc w czym problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2010 o 18:44, Czarek188 napisał:

To nie jest żart. Co ty chcesz kupić nie sprawdzałem. Wiem, że mają solidny serwis bo
sam tam składałem komputer (konfig. w podpisie). Z gwarancją też 0 problemów. Więc w
czym problem?


No to po co było to ";)"? Ale nieważne, niestety, nie mają tam tej podkładki pod notebooka :(. A to właśnie na niej bardziej mi zależy (Gigaworksy mają, ale chciałbym kupić jedno i drugie w tym samym miejscu, w końcu po co dwa razy dawać zarobić kurierowi/poczcie?).
Cóż, chyba wybiorę się do zaprzyjaźnionego sklepu komputerowego i zapytam, czy by mi nie sprowadzili na zamówienie chociaż tej podkładki. A jak się nie uda, to trzeba chyba będzie się wybrać do grodu Kraka, jak tak patrzę, to nawet o Komputroniku (ich serwisie i sposobie realizacji reklamacji) można znaleźć w necie nieprzychylne opinie (nie, nie na Opineo i podobnych, takie strony służą jedynie reklamie i sianiu dezinformacji).
Aha, mimo wszystko - dzięki za dobre chęci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak zamówię kompa na esc.pl to dostanę również wszystkie pudełka, książeczki i inne pierdółki od poszczególnych podzespołów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2010 o 19:23, zajacisko napisał:

Jak zamówię kompa na esc.pl to dostanę również wszystkie pudełka, książeczki i inne pierdółki
od poszczególnych podzespołów?

tak

właśnie tydzień temu zamówiłem u nich kompa, od kilku dni używam i jestem ogólnie zadowolony z tego sklepu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować